IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение
    Уважаеми кандидат-милионери, Мисля си, че в тая позиция сте стъпили леко на глинена основа.
    Да, и аз така мисля, но не и на тази цена... при 30-40 лева може би ще си прав

    Коментар


    • Кога се чака дивидента от молдован..

      Коментар


      • Уважаеми кандидат-милионери, Мисля си, че в тая позиция сте стъпили леко на глинена основа.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

          Здравей,
          Може би не си видял, но аз писах за изненадата си още същия ден!
          Какво ново да кажа, ОД винаги е описвал СФТРД като дивидентна - дано причината за нарушаване на тази над 10г. традиция да си струва!!!
          Както казах по-рано - лично за мен бе неприятна изненада.
          Прав си, казал си - успех с инвестициите и по-малко се предоверявай на авторитети, защото си достатъчно умен, за да можеш да преценяваш и сам. То и това прозвуча като съвет, ама аз нали не съм авторитет Успехи и все нагоре
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

            Ти за Трейдинга кажи, не си мълчи - нали с кредитния от Търговище им държите неофициалната фейсбук страница, пък изведнъж мълчание?
            Здравей,
            Може би не си видял, но аз писах за изненадата си още същия ден!
            Какво ново да кажа, ОД винаги е описвал СФТРД като дивидентна - дано причината за нарушаване на тази над 10г. традиция да си струва!!!
            Както казах по-рано - лично за мен бе неприятна изненада.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
              670 Profit or (-) loss for the year 106568088
              1трим.
              Ти за Трейдинга кажи, не си мълчи - нали с кредитния от Търговище им държите неофициалната фейсбук страница, пък изведнъж мълчание?
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • 670 Profit or (-) loss for the year 106568088
                1трим.
                Last edited by tony1975; 23.04.2021, 18:50.

                Коментар


                • Полюция

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                    Ихааа...
                    Още може.
                    Не е препоръка

                    Коментар


                    • Ихааа...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                        Досега е скапавал фармите, Доверието още не го е скапвал....
                        А не бе, само малко ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                          Е точно де, сега ще издои и тук дребните !
                          И това го има в зара...
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от unsworth Разгледай мнение

                            Батко, вярата и теологията имат малко общо с БФБ. Не знам и дали правилно разбирам холдингът ли визираш или Донев се ползва с голямо доверие от години?

                            Фактите са, че през кризисната 2020 г. мама и трейдинг изпалтиха 20 млн. лв. дивиденти за 2019 г., около 6 от които отидоха в джобовете на флоута. В зависимост от стимула всеки би си конвертирал репутацията в пари. Всичко си има цена и ако Донев реши, ще ни извърти, но такива са правилата на играта така или иначе.

                            Имам тук и ще си ползвам правата с оглед на това, което имаме като ситуация сега. Ако не друго, тук поне се случват някакви бизнес процеси, които да носят печалба на холдинга. Но това не означава, че овластените няма да я приберат.
                            бизнес процеси ,,,, Добре казано

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                              Е точно де, сега ще издои и тук дребните !
                              Като гледам много добре си се движи.. следващия ъп до 7.30-40 после корекция до 7 и т.н.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                                Досега е скапавал фармите, Доверието още не го е скапвал....
                                Е точно де, сега ще издои и тук дребните !

                                Коментар

                                Working...
                                X