IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
    ........
    п.п. нали сме за туй тука ;- сегис тугис да овладяваме спринтьорите , тъй де ! - за синята зона
    какво стана с Онкогенекса ти дето го разбиваше? 45 дни станаха >90 и акцията е в кенефа. още ли ги държиш?

    Коментар


    • [QUOTE=precakanoto;n3205725]
      Първоначално изпратено от inta
      ...покрай ЕТФа , пък каквото сябя покаже[/inta] какво имаш предвид с ЕТФ-а?! Погледнах, че днес нямат заявки! Да, 1,61 е вид-психологическо ниво, но съмненията ми са, че екстремно бързо го постигна. Затова очаквам че може да има още изненади)))). Все пак цената растеше от половин година и сега за 2 дни се спадна със "само" 40 стинки! В по-голямата си част тук профита на играчите е над 100%, така, че известно "прибиране" на печалбите си е повече от нормално. Вижте, борсата не е форекс!!!! Тук не се случват неща за минути и часове, случват се за седмици и месеци. Човек може да реагира спокойно и има достатъчно време да се огледа, да прецени. Точно това прави борсата антипод на форекса. Всичко що е форекс е хазартна боза, но няма нищо общо с книжата на работещи компании листнати на борса. Прави много неприятно впечатление, когато хората си мислят че борсата е хазарт, а като четат форума, не съм сигурно дали ще разберат че това заблуждение е само привидно (за тези които не разбират) и така лесно може някои да останат с погрешни впечатления))))

      Какво да ти кажа ;- най важнато е да не упущиш картината!
      В "кошници" ще ги сбираме веке по актуалните и ластични "бюлетине"! - пък кой дор де сколаса джанъм!

      п.п. нали сме за туй тука ;- сегис тугис да овладяваме спринтьорите , тъй де ! - за синята зона
      Last edited by inta53; 08.06.2017, 19:49.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
        Ако не се извиниш до утре сутринта ,ще пусна имеил до КФН...!
        Ще им пуснеш мейл, че съм ти наранил чувствата ли
        Last edited by dex; 08.06.2017, 19:14.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

          Монти, ти си манипулатора тук, да не биз аз да изписах 1000 мнения днес как акцията щяла да пада още и още..крадеца вика дръжте крадеца..
          Ако не се извиниш до утре сутринта ,ще пусна имеил до КФН...!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

            ДЕХ не ме заместваи в манипулациите си и твойте и на Чичо ти ..
            Разбра ли!
            Монти, ти си манипулатора тук, да не би аз да изписах 1000 мнения днес как акцията щяла да пада още и още..крадеца вика дръжте крадеца..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
              Монти, ти днес май си щастливец (индекса е паднал с половин %) - и пишеш в тази тема, защото е с един от най-големите спадове ли?! А какво става с капачките)))
              Пиша защото ми беше интересно това събрание на Софарма ,което разисква бъдещето търгово на Доверие за отбрани лица и как акцията пердаши надоле ,нагоре от манипулации а никой не взима мерки ,да провери тези думи казани ли са...........?
              Само ДЕХ не разбра как е бил извозен от Чичо и търси вината във форума....
              Чичо си подрежда пенсията ,василев пък си прави саксиики...

              Коментар


              • Монти, ти днес май си щастливец (индекса е паднал с половин %) - и пишеш в тази тема, защото е с един от най-големите спадове ли?! А какво става с капачките)))
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                  Сега Монти и Ко дето 2 дни ни разясняват как Донев не смятал, че акцията струвала толкова, сега да обяснят защо е купувал над 2 лева. Или всичките приказки бяха да наплашите заювците да ВИ продадат...

                  И утре какво, на обратно ли?
                  Опомни си бе хлапе...
                  Все някой Ви е виновен....
                  Мажо е казал ,който чака да печели от търгово да продава ,коЙто иска да стои инвеститор в Доверие ,да стои....Перифразирано...

                  Аз съм кибик и то било много готино ..

                  Акцията отива надолЕ , мажо не е изкарал голямата базука а подпира с малки суми продавачите...
                  Па помислете ,Мажо продава 8% от капитала за 2,04 а купува на 2,126.....ама 1000 бр.
                  Сигурен съм че на 1,70 е купувал повече ,на 1,60 още повече и т.н....
                  А 1,50 или 1,40 лв...по 10К ...
                  Какво е посланието...за мен е акцията във фризера.....Човека си инвестира за пенсията........

                  ДЕХ не ме заместваи в манипулациите си и твойте и на Чичо ти ..
                  Разбра ли!




                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                    Emi старая се, но понякога бързам да не си изпусна мисълта))) а и копчетата са малки, понякога натискам грешни)))) И постоянно се сменя кирилица -латиница, особено като има формули или латински наименования и трудно така, но нали не сме литаертурен форум, надявам се на известно снизхождение към четмото-писмото, важно да се разбира логиката, другото не толкова! Добре, че не е Черноризец-храбър да чете, че ще ни разжалва на реднек.)))
                    Въпросът е да не омесваш твоето и мнението на колегата ,когото цитираш в тюрлю гювеч,а и ние да се мъчим да го разделяме на съставните му части..

                    П.С.Последните два поста изглеждат много по-добре...
                    Last edited by retro_69; 08.06.2017, 18:35.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от retro 69
                      Има превид,че ЕТФ-а ще размята наляво и надясно "кошници",та и той си пълни "кошницата" човека.....
                      ++))) Мерси - схванах идеята. Не е имало някакъв заплетен смисъл, просто споделяне!)) не се сетих за нововъведения при фонда смисъл на "кошници"
                      Не е препоръка... !!!
                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      Коментар


                      • Сега Монти и Ко дето 2 дни ни разясняват как Донев не смятал, че акцията струвала толкова, сега да обяснят защо е купувал над 2 лева. Или всичките приказки бяха да наплашите заювците да ВИ продадат...
                        Мисля, че в дилемата донев-софарма трябва да се прави някаква разлика (освен приликата) Какво се има предвид - продадени от софарма за милиони, купени за няколко хиляди но о т донев- и какво от това?!. Донев преди години купуваше и тодоров. И също - какво от това?!. Т.е. не е ли по-важно в случая какво купува и продава софарма, нали тя искаше да придобива!?!?
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • [QUOTE=precakanoto;n3205725]
                          Първоначално изпратено от inta
                          ...покрай ЕТФа , пък каквото сябя покаже[/inta] какво имаш предвид с ЕТФ-а?! Погледнах, че днес нямат заявки! Да, 1,61 е вид-психологическо ниво, но съмненията ми са, че екстремно бързо го постигна. Затова очаквам че може да има още изненади)))). Все пак цената растеше от половин година и сега за 2 дни се спадна със "само" 40 стинки! В по-голямата си част тук профита на играчите е над 100%, така, че известно "прибиране" на печалбите си е повече от нормално. Вижте, борсата не е форекс!!!! Тук не се случват неща за минути и часове, случват се за седмици и месеци. Човек може да реагира спокойно и има достатъчно време да се огледа, да прецени. Точно това прави борсата антипод на форекса. Всичко що е форекс е хазартна боза, но няма нищо общо с книжата на работещи компании листнати на борса. Прави много неприятно впечатление, когато хората си мислят че борсата е хазарт, а като четат форума, не съм сигурно дали ще разберат че това заблуждение е само привидно (за тези които не разбират) и така лесно може някои да останат с погрешни впечатления))))
                          Има превид,че ЕТФ-а ще размята наляво и надясно "кошници",та и той си пълни "кошницата" човека.....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от бик в атака
                            Преци, хайде научи се най-после да цитираш както трябва! Тва твоето пък на нищо не прилича!
                            Emi старая се, но понякога бързам да не си изпусна мисълта))) а и копчетата са малки, понякога натискам грешни)))) И постоянно се сменя кирилица -латиница, особено като има формули или латински наименования и трудно така, но нали не сме литаертурен форум, надявам се на известно снизхождение към четмото-писмото, важно да се разбира логиката, другото не толкова! Добре, че не е Черноризец-храбър да чете, че ще ни разжалва на реднек.)))
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • 4 дни, 493 сделки, 258 хил акции, 24% спад!!! Станахме влакчето на ужасите в тази позиция.





                              Коментар


                              • Преци, хайде научи се най-после да цитираш както трябва! Тва твоето пък на нищо не прилича!
                                Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                                Коментар

                                Working...
                                X