IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Също искам да кажа че и днес и вчера имам направени много сделки на ДОХ и продавачите бяха от много места така че не вярвам Донев да е събрал 10 човека да продават от различни платформи. Правих малки по обем сделки точно да следя спадът!!! И аз имам недоволни коментари днес покрай спадът но сега пак гледам сделките и те са от много различни ИП-та!!!

    Коментар


    • Цялата борса сега нази гледа Големи ръстове, изсипвания, емоции, търгово, КЗК, Софикс, Софарма, Огнян Донев... такъв екшън забъркахме, че къде ще му излезе края хал хабер си нямам
      Keep going ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

        по логично е Софарма да продаде на по ниска цена и на тези купувачи да им е по изгодно та да направят печалба? Принципно те разбирам за пазарните манипулации но тук ми изглежда много по различно.

        Все пак имаме заявено желание за търгово пред КЗК което явно няма да е в този момент но да кажем другата година. Имаме Софарма с близо 25%, добри резултати, и някакви фирми които купуват над 1 милион акции на 2.04 лв от Софарма.

        Аз съм по склонен да вярвам че натискат цената до реалната пазарна цена според пазара. Тоест цената в която пазара може да поеме определен брой акции. Има нови акционери, част от спекулантите изчезнаха, и т.н

        Защо мислиш че тази фирма не е патерица на Софарма .не ми се търсят сделките но ако са минали в следобедните часове със сигурност може да се говори за наши Хора

        Коментар


        • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение

          Това не се ли нарича пазарна манипулация, което е направил Донев чрез Елфарма ... и понеже тогава е минало и сега се прави отново?
          тогава са помогнали на ДОХ всъщност! Купили са на увеличението на капитала на 1.48 лв а след това пускат на пазара за да не правят тогава търгово. Но тогава ситуацията в ДОХ е много зле а сега паричният поток е много добър, бизнеса расте, нови придобивки. Ако видиш отчетите от тогава и ги сравниш със сегашните ще разбереш за какво говоря!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение

            Това не се ли нарича пазарна манипулация, което е направил Донев чрез Елфарма ... и понеже тогава е минало и сега се прави отново?
            По него време Огнян Донев често отговаряше във форума и това се обсъждаше надълго и нашироко.
            Мисля ,че беше отговорил на Батя или някой друг ,че е направил продажбата на акции от Доверие на загуба за да избегне задължение за търгово,
            Който иска може да се порови във форума от тогава ,предполагам ,че го има още.
            Дискусията може да е в темата на Софарма.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

              просто е е имат поне 3 пъти по толкова имат и време да манипулират цената обикновено това става в следобеда когато всичко е заспало -поне за вън е тъка продавача вкарва големи купува и малко продава в даден момент ордените се махат и остават реалните и тъка се продават не желаните акции ,същото е и когато се купува със свързани лица уж се продават много а се купува малко и в даден момент се махат ордерите
              по логично е Софарма да продаде на по ниска цена и на тези купувачи да им е по изгодно та да направят печалба? Принципно те разбирам за пазарните манипулации но тук ми изглежда много по различно.

              Все пак имаме заявено желание за търгово пред КЗК което явно няма да е в този момент но да кажем другата година. Имаме Софарма с близо 25%, добри резултати, и някакви фирми които купуват над 1 милион акции на 2.04 лв от Софарма.

              Аз съм по склонен да вярвам че натискат цената до реалната пазарна цена според пазара. Тоест цената в която пазара може да поеме определен брой акции. Има нови акционери, част от спекулантите изчезнаха, и т.н


              Коментар


              • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение

                Това не се ли нарича пазарна манипулация, което е направил Донев чрез Елфарма ... и понеже тогава е минало и сега се прави отново?
                Мисля, че прекалено се демонизира Донев. Въобще не съм сигурен също, че днес той е продавал основно и то с някаква корисна цел. В крайна сметка не е длъжен да прави каквото и да било с Доверие, още по-малко да го придобива на цена, на която ни се иска на нас.
                Пътека се прави камък по камък!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                  Това което не се връзва е че някой купи над 1 милион акции на 2.04 лв от Софарма. Тоест имаме най вероятно свързани фирми които взимат по скъпо миналата седмица и то за собствена сметка. Защо биха купували на тази цена???? А тази седмица с далеч по малко акции да се свали цената.





                  При Евроинс не направиха ли нещо подобно.....изглежда номера минава!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                    http://www.investor.bg/novini-i-anal...akciia-139634/

                    Прочети тази статия от 2012 г.
                    Това не се ли нарича пазарна манипулация, което е направил Донев чрез Елфарма ... и понеже тогава е минало и сега се прави отново?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                      Това което не се връзва е че някой купи над 1 милион акции на 2.04 лв от Софарма. Тоест имаме най вероятно свързани фирми които взимат по скъпо миналата седмица и то за собствена сметка. Защо биха купували на тази цена???? А тази седмица с далеч по малко акции да се свали цената.





                      просто е е имат поне 3 пъти по толкова имат и време да манипулират цената обикновено това става в следобеда когато всичко е заспало -поне за вън е тъка продавача вкарва големи купува и малко продава в даден момент ордените се махат и остават реалните и тъка се продават не желаните акции ,същото е и когато се купува със свързани лица уж се продават много а се купува малко и в даден момент се махат ордерите

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                        Фирми които държат пакет от дадена компания и се появяват кога трябват на ОС и увеличение на капитала , на запад това е честа практика
                        Това което не се връзва е че някой купи над 1 милион акции на 2.04 лв от Софарма. Тоест имаме най вероятно свързани фирми които взимат по скъпо миналата седмица и то за собствена сметка. Защо биха купували на тази цена???? А тази седмица с далеч по малко акции да се свали цената.






                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                          каква е тази фирма бушон и други говорят за подобна възможност ? Този процес не се ли следи от регулатора? Не знам до колко да вярвам на подобни сценарии но .................



                          Фирми които държат пакет от дадена компания и се появяват кога трябват на ОС и увеличение на капитала , на запад това е честа практика

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                            Някой помислили ,че скоро Фармата може да си върне акциите в рамките на Х месеци на доста по ниска цена от Доверие и да мине 30% ....
                            След време ще се надуе цените на над тези нива и фирмата бушон да излезе на плюс....
                            Не е препоръка...
                            каква е тази фирма бушон и други говорят за подобна възможност ? Този процес не се ли следи от регулатора? Не знам до колко да вярвам на подобни сценарии но .................




                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение


                              Много мътно тук, ама от друга страна в мътна вода големи риби се ловят
                              Успех!
                              Даже някои вече хванаха по един гол шаран
                              Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                                Полакс, тук набих днес парите от софарма.

                                Много мътно тук, ама от друга страна в мътна вода големи риби се ловят
                                Успех!

                                Коментар

                                Working...
                                X