IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Батя

    Хаха, какво да боли бе мишле, като средната ми е 2,84 и акцията е номер 1 в портфейла ми!?
    Тебе те сърби че си я пропуснал
    Защо ли си губя времето с тролчета. Марш в игнор листа!
    Без да искам да ви се меся в спора с мечката утешителка, но от писанията ти разбирам, че щом средната ти цена е 2,84, то си проспал цялото движение над 3 лева и не си продал, което пък крайно не кореспондира с титлата ти на "професионален инвеститор". Ама ти си знаеш де, аз знам за теб, че купуваш на дъно и продаваш на връх абсолютно всяка една акция, даже и тези, дето не съществуват
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение

      Рано още
      Моооже. Ноooo... так пoдумал так и сделал
      Я всегда буду твоим поводом напиться.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mechka uteshitelka Разгледай мнение

        Махнах ги още януари щом станаха на 4,60. За какво се занимавате с тях не знам
        вленаАме в мечия период, Кеш исT кинга
        Рано още

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mechka uteshitelka Разгледай мнение

          Ама никой хитрец не ви е виновен, че го направихте 4,60
          Много много боли ...нали
          Кое боли? От 2.3 на 4.5 кое точно да боли?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

            Като се изцепвате даже не се и усещате как се излагате! Не струвал и 2 лв. тоя шит, но иначе го държал и на 3 и на 4 и като най-големия хитрец ги продал на 4,60
            Много плоско, много!

            Ама никой хитрец не ви е виновен, че го направихте 4,60
            Много много боли ...нали
            Я всегда буду твоим поводом напиться.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение
              Леф и двайсе
              Ако не бъркам около 1,85 лв е печалбата на акция .

              Коментар


              • Отчета е без изненади. Който може да смята, на база консолидирания за 9-месечието и ежемесечните отчети на Молдибанк, лесно можеше да си предвиди и годишната консолидирана печалба.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mechka uteshitelka Разгледай мнение

                  Махнах ги още януари щом станаха на 4,60. За какво се занимавате с тях не знам
                  вленаАме в мечия период, Кеш исT кинга
                  Като се изцепвате даже не се и усещате как се излагате! Не струвал и 2 лв. тоя шит, но иначе го държал и на 3 и на 4 и като най-големия хитрец ги продал на 4,60
                  Много плоско, много!


                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                    още ли не разбрахте, че той е някакво недоразумение.... скоро сигурно ще се закрие. Като говориш за скъсяване кажи как да стане за тази акция само? Да приемем, че другите не се нуждаят от скъсяване
                    Взимаш ги назаем, слагаш обезпечение и продаваш.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

                      Кой ти каза?
                      още ли не разбрахте, че той е някакво недоразумение.... скоро сигурно ще се закрие. Като говориш за скъсяване кажи как да стане за тази акция само? Да приемем, че другите не се нуждаят от скъсяване

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

                        Ами скъси я и по този начин мнението ти добива смисъл.
                        Махнах ги още януари щом станаха на 4,60. За какво се занимавате с тях не знам
                        вленаАме в мечия период, Кеш исT кинга
                        Я всегда буду твоим поводом напиться.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                          как да го направим като няма къси на БФБ?!? оня фонд не се брои ...
                          Кой ти каза?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
                            Отчет. Печалба 34 655 хил при печалба за мин година 185 072. Някой разпродаде без да се замисли, че продава на p/e 2,45
                            A да отчиташ малцинствения дял ?? Май не
                            Нищо, има време
                            Я всегда буду твоим поводом напиться.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

                              Ами скъси я и по този начин мнението ти добива смисъл.
                              как да го направим като няма къси на БФБ?!? оня фонд не се брои ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mechka uteshitelka Разгледай мнение

                                Тцъ тцъ тцъ .
                                от мен да мине, ама над 2 кинта не струва тоя ш...
                                Ами скъси я и по този начин мнението ти добива смисъл.

                                Коментар

                                Working...
                                X