IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

    Батя очевидно си ядосан защото си продал спокойно живота е пред нас и сделки ще има винаги!
    на една от предишните срещи зададох следните два въпроса пред всички в кабинета му

    ако имаме пари свободни каде да слагаме доверие или Софарма?
    продължавате ли да търсите банка за придобиване?

    тогава беше преди. Ай Пи о на градус вероятно не си бил защото точно ставаше въпрос за четене между редовете!

    дълбоко благодаря за честните отговори тогава на г н Донев!!!
    Scottie Pippen,
    За мен, акцентът на казаното от Батя не е само дали и какво се чете между редовете. Публичността не е създадена за да има междуредие.!!!! Батя поставя един въпрос за вътрешнярството.!!! За ниската душевно ганювщина! И мисля че е много прав. сложих му два плюса и за двата постинга., Приеми, че За някои хора които са надраснали спекулантьорството не е важно вече да се спечели от играта, но вече е важно да е от фундамент, (за всички е добре) а не от заигравки на маджовци спекуланти нито вътрешняри - това е падение. Не знам дали помниш случат севтополис, но още тогава стана ясно що за светли ореоли витаят над някои икони-мажоритари. Не е необходимо да им се кланяте прекалено
    Батя е прав за някои неща в този случай, И не виждам смисъл агитката из събранията на съответния маджовец да се има за нещо по-специално от останалите. Свестен е онзи, който не дискриминира акционерите откъм информация. Не е необходимо да се чувства успял щото да е обграден от спекуланти - както някой нещо подобно изръси по случая севтополис, ... а там най-следващите след него бяха рмд, ромфарм.. и участвалите преди това наивници в увеличение на капитала над цената на отписване
    Браво на Батя че казва каквото мисли. Ето затова с него имаме по 32 човека неодобрение. в анкетата на Биг. Както казваше веднъж и Кирето - ние тук на бгб много сме лъгани, )) Затова и не повярвахме на невинните ти похвърляниа, как Айпио-то на градус щяло да бъде ... презаписано., Нещо повече, - след евентуално влизане в софикс очакваме обратно на това което повечето очакват Просто предпочитаме числата )))
    без препоръки

    Коментар


    • 4d Верно ли вярваш ,че на пазара стават чудеса особенно в бг

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
        Това не е очаквана от пазара новина а изненада. Вероятно е приятна изненада, но само времето ще покаже каква е била.
        Изненада за теб ,да но за тези дето са я поръчали едва ли
        Още ви лъжат по старата школа

        Коментар


        • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
          Само в бг се купува на новина ,днес бе чудесен ден за продажба ,утре на трезва глава ще е късно
          Това не е очаквана от пазара новина а изненада. Вероятно е приятна изненада, но само времето ще покаже каква е била.

          Коментар


          • Само в бг се купува на новина ,днес бе чудесен ден за продажба ,утре на трезва глава ще е късно

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
              Добра новина за акционерите, но аз не мога да й се зарадвам напълно и ще ви кажа защо..
              Защото на коктейла сред инвеститорските срещи на Софарма и Софарма трейд (на 16.11.2018), когато 7-8 човека се бяха навъртяли с чаша в ръка около Донев и гледаха с жаден поглед, но никой нищо не питаше, аз му зададох въпрос точно за Доверие Холдинг! Попитах го "Г-н Донев, кажете ни нещо за Доверие холд... някаква визия за този холдинг избистри ли се вече, накъде ще се развива, от какво ще печели?!" Тогава Донев се подсмихна и небрежно каза нещо в смисъл че са подреждали къщичката досега, че на ето купихме дела на французите в Бриколаж, и най вече... Праховате ИЗИ са супер, купих на жена ми и е много доволна!!! И разговора се насочи в тоя канал .. колко хубави били, как се пенели и какви петна махали... На мен рязко ми изтъпя, но от уважение към г-н Донев останах да слушам продължението на отговора му и да се правя на заинтригуван от перилните качества на ИЗИ..
              И сега !! Ами имам един мнооооого гаден вкус в устата!
              Разбира се, не казвам че можеше да ни съобщи за тази сделка.. Ни най малко не си го мисля.. даже е нямал право да ни загатва за нея, но щеше да е постъпи като пич ако беше казал едно: Абе имайте търпение момчета... Предстоят ни хубави неща.. Готвим нещо което ще ви зарадва..
              Няма закон или норматив който да му забрани да ни зарадва с нещо такова! Та нали точно заради тези неща, "между редовете", ходим по такива срещи!?
              За чий да дайда на следващата ви инвеститорска среща г-н Донев!? За да ми кажете дали ИЗИ пере все така добре ли!?!?!?! Мерси!
              Батя очевидно си ядосан защото си продал спокойно живота е пред нас и сделки ще има винаги!
              на една от предишните срещи зададох следните два въпроса пред всички в кабинета му

              ако имаме пари свободни каде да слагаме доверие или Софарма?
              продължавате ли да търсите банка за придобиване?

              тогава беше преди. Ай Пи о на градус вероятно не си бил защото точно ставаше въпрос за четене между редовете!

              дълбоко благодаря за честните отговори тогава на г н Донев!!!

              Коментар


              • Сега разбирам и защо така упорито се купуваше на дънна тук последните месеци... Ами просто купувачите са знаели какво правят.. на тях им е било казано каквото трябва за Доверие холд.. докато ние ходихме да бродим по супермаркетите да търсим от къде можем да си купим страхотния перилен феномен - ИЗИ !!!

                Коментар


                • Добра новина за акционерите, но аз не мога да й се зарадвам напълно и ще ви кажа защо..
                  Защото на коктейла сред инвеститорските срещи на Софарма и Софарма трейд (на 16.11.2018), когато 7-8 човека се бяха навъртяли с чаша в ръка около Донев и гледаха с жаден поглед, но никой нищо не питаше, аз му зададох въпрос точно за Доверие Холдинг! Попитах го "Г-н Донев, кажете ни нещо за Доверие холд... някаква визия за този холдинг избистри ли се вече, накъде ще се развива, от какво ще печели?!" Тогава Донев се подсмихна и небрежно каза нещо в смисъл че са подреждали къщичката досега, че на ето купихме дела на французите в Бриколаж, и най вече... Праховате ИЗИ са супер, купих на жена ми и е много доволна!!! И разговора се насочи в тоя канал .. колко хубави били, как се пенели и какви петна махали... На мен рязко ми изтъпя, но от уважение към г-н Донев останах да слушам продължението на отговора му и да се правя на заинтригуван от перилните качества на ИЗИ..
                  И сега !! Ами имам един мнооооого гаден вкус в устата!
                  Разбира се, не казвам че можеше да ни съобщи за тази сделка.. Ни най малко не си го мисля.. даже е нямал право да ни загатва за нея, но щеше да е постъпи като пич ако беше казал едно: Абе имайте търпение момчета... Предстоят ни хубави неща.. Готвим нещо което ще ви зарадва..
                  Няма закон или норматив който да му забрани да ни зарадва с нещо такова! Та нали точно заради тези неща, "между редовете", ходим по такива срещи!?
                  За чий да дайда на следващата ви инвеститорска среща г-н Донев!? За да ми кажете дали ИЗИ пере все така добре ли!?!?!?! Мерси!
                  Last edited by Батя; 23.01.2019, 20:57.

                  Коментар


                  • В тоя ред на мисли за предстоящ "нероденПетко", да направим нещо си та да му скроим люлката..., но за легнал ли да я кроим или за прав Петко, според предходното набиране от пазар...???

                    -"За да бъде увеличението успешно, трябва да бъдат записани 49,98% от предложените 9 463 576 акции, или точно 4 730 000 акции. Една акция може да бъде записана с 1,48 права, тоест трябва да бъдат използвани общо 7 000 400 права. Емисионната цена на акция е 1,48 лв."

                    ...някак си ми иде да ви питам ?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                      Това се случи предният път през 2017!

                      https://www.investor.bg/novini-i-ana...-banka-252699/

                      Холдингът съобщи, че е получил предварително писмено разрешение от Националната банка на Молдова за придобиване на значителен дял в размер над 50% от капитала на B.C. Victoriabank S.A. – банка, регистрирана на територията на Молдова.

                      "Бяха проведени преговори с потенциален продавач за закупуване на 50,01% от капитала на банката. Не беше постигната договорка относно параметрите на сделката, поради което „Доверие обединен холдинг“ АД АД обяви, че прекратява преговорите и се отказва от намерението си за реализиране на посочената инвестиция", се казва в съобщението.



                      Така че няма нищо сигурно докато не подпишат договор!



                      Toгава имаше друга банка Трансилвания която купи предлаганият дял ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение

                        По принцип ако нямаш предварително споразумение не искаш разрешение от централната банка ....да видим влязох на 1.68 средно ще гледам мача
                        Това се случи предният път през 2017!

                        https://www.investor.bg/novini-i-ana...-banka-252699/

                        Холдингът съобщи, че е получил предварително писмено разрешение от Националната банка на Молдова за придобиване на значителен дял в размер над 50% от капитала на B.C. Victoriabank S.A. – банка, регистрирана на територията на Молдова.

                        "Бяха проведени преговори с потенциален продавач за закупуване на 50,01% от капитала на банката. Не беше постигната договорка относно параметрите на сделката, поради което „Доверие обединен холдинг“ АД АД обяви, че прекратява преговорите и се отказва от намерението си за реализиране на посочената инвестиция", се казва в съобщението.



                        Така че няма нищо сигурно докато не подпишат договор!




                        Коментар


                        • Само аз ли си задавам въпроса защо му е банка на Донев в Молдова ?
                          Last edited by Innocent; 23.01.2019, 19:55.

                          Коментар


                          • В тази връзка, СК на акция е към 3,50 консолидирано...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                              Ако има сделка няма как да минем без увеличение на капитала за такава голяма сума и то за банка. Цената е 80 милиона лева и според мен поне половината ще е от нов капитал. Знаем на колко беше последното увеличение та имаме отправна точка за разсъждение.

                              Не е препоръка!
                              Ако има увеличение ,чичо ти ОГИ ще требва да го запише целото....
                              Нема да мисли шашми как да купи акциите на ромите....
                              За да не ви досаждам ,шА го кажа голям удар за днешните продали .....
                              Ама тук и във Фармата страха не е на особен почит а Верата в Месията и играете малко Матрософци ,което в даден момент се наказва....
                              Да не забравяме че Доверие рядко печели от работа...
                              Не е препоръка..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                                А финансиране от къде, холдинга не е от печелившите ! Активи имат много, предполагам кредити ще се теглят или ще спретнат увеличение на капитала.
                                Ако има сделка няма как да минем без увеличение на капитала за такава голяма сума и то за банка. Цената е 80 милиона лева и според мен поне половината ще е от нов капитал. Знаем на колко беше последното увеличение та имаме отправна точка за разсъждение.

                                Не е препоръка!

                                Коментар

                                Working...
                                X