IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Sashko Разгледай мнение
    А призна си, че си писал глупости, като подвеждаше хората, че ще има търгово. Вече и ти не вярваш в това!
    След време дано да си признаеш и за дупката от 8 милиона ли беше дето отворихте с тези перилни препарати. Голямо пране е там да знаеш
    А за Софикс, ще се разбере скоро. Ако не влезете, не знам какво ще кажеш
    Ще трябват следващи опорка Щото пич, това, което пишете е малоумно.
    абе като гледам може и да влезе, откъм брой сделки специално е много напред в класацията
    destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

      Мисля че ясно ни казаха че търгово в момента няма да има. Кога точно ще има нека Донев прецени. За Веко вярвам че има голям потенциал и вече няколко пъти писах защо мисля така но времето ще покаже. За Софикс има голяма вероятност но все пак време има и всичко зависи от пазара.


      Ами това, за което на теб ти трябваше доста време да разбереш, аз го разбрах веднага след като излезе нелогичната информация за запитване до КЗК. Защото и оттам им отговориха, че такова питане не е нужно, а и няма смисъл, защото нито на Софарма им трябва Доверие, нито търгово. Каквото им трябваше си го взеха - Медика. Сега вече остава и да проследиш парите. щото аз не ги намирам И затова не съм и акционер, но моля без цензура за различно мнение и по-полека с манипулациите

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Sashko Разгледай мнение
        А призна си, че си писал глупости, като подвеждаше хората, че ще има търгово. Вече и ти не вярваш в това!
        След време дано да си признаеш и за дупката от 8 милиона ли беше дето отворихте с тези перилни препарати. Голямо пране е там да знаеш
        А за Софикс, ще се разбере скоро. Ако не влезете, не знам какво ще кажеш
        Ще трябват следващи опорка Щото пич, това, което пишете е малоумно.
        Мисля че ясно ни казаха че търгово в момента няма да има. Кога точно ще има нека Донев прецени. За Веко вярвам че има голям потенциал и вече няколко пъти писах защо мисля така но времето ще покаже. За Софикс има голяма вероятност но все пак време има и всичко зависи от пазара.



        Коментар


        • Спрете да се заяждате.
          रादोस्त

          Коментар


          • А призна си, че си писал глупости, като подвеждаше хората, че ще има търгово. Вече и ти не вярваш в това!
            След време дано да си признаеш и за дупката от 8 милиона ли беше дето отворихте с тези перилни препарати. Голямо пране е там да знаеш
            А за Софикс, ще се разбере скоро. Ако не влезете, не знам какво ще кажеш
            Ще трябват следващи опорка Щото пич, това, което пишете е малоумно.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Sashko Разгледай мнение

              Нещо се бъркаш, нито едното нито другото. Коментирам Доверие и абсурдността на ситуацията. Че се "подлъгахте" по търгово, че една откровено неизгодна сделка я възхвалявате, че едва ли не Доверие става следващия P&G и подобни малоумщини, които се пишат в тази тема. И не забравяй, че аз пишех заедно с теб тук преди година, когато цената беше и под 70 ст., тогава основания имаше. Така, че на мен не ми обяснявай :-)
              Както виждаш и с търгово и без търгово има добро развитие. Вярвам че тепърва ще има много добри новини до края на годината Доверието ми към Донев не е под въпрос!

              а ти гледай си Бедо и се надявай арменеца да спре с номерата

              Коментар


              • Много е лошо да не се приема различното мнение и да се гледа само с розовите очила.
                Когато беше цената 2.20 и смятахте търгово на 4 лв. - не бях ли прав като ви разправях, че търгово няма да има?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                  Не очаквам от човек който хвали Бедо и плюе Донев да разбира какво говори.
                  Нещо се бъркаш, нито едното нито другото. Коментирам Доверие и абсурдността на ситуацията. Че се "подлъгахте" по търгово, че една откровено неизгодна сделка я възхвалявате, че едва ли не Доверие става следващия P&G и подобни малоумщини, които се пишат в тази тема. И не забравяй, че аз пишех заедно с теб тук преди година, когато цената беше и под 70 ст., тогава основания имаше. Така, че на мен не ми обяснявай :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Sashko Разгледай мнение

                    Ами не знам какво съм се изложил, като ви разправях, че питането до КЗК е партенка и че търгово няма да има, а ти се навише, че ще има. Не помниш ли?
                    После почнахте да се навивате за перилните препарати и за Софикс. И това са глупости, и после не знам на какво ще се навивате, та затова питам
                    Не очаквам от човек който хвали Бедо и плюе Донев да разбира какво говори.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                      Саше няма смисъл да се напъваш да пишеш глупости. Мисля че във форума вече достатъчно се изложи. По добре смени името и чети малко повече и може пък да имаш някакъв успех. В крайна сметка пазара има много да расте и не е късно да се промениш все още.
                      Ами не знам какво съм се изложил, като ви разправях, че питането до КЗК е партенка и че търгово няма да има, а ти се навише, че ще има. Не помниш ли?
                      После почнахте да се навивате за перилните препарати и за Софикс. И това са глупости, и после не знам на какво ще се навивате, та затова питам

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Sashko Разгледай мнение
                        Има една интересна хипотеза, за която съм сигурен не са се сетили феновете. Ако случайно Доверие влезе в Софикс, акцията "вероятно скача", трябва феновете да се молят да няма търгово, щото ако има и Софарма почне да консолидира и Доверие знаеме за правилата 20% тежест на една група, то Доверие ще трябва да излезе от Софикс и да му падне пак цената...как мислите, до вчера се молеха за търгово, после при този развой ще се молят пък да няма Сега се раздват на новата придобивка за Перилните Препарати, после ако Софарма придобие ще се молят да се продава всичко на парче, щото Софарма е фармацевтичен холдинг и не е прилично и Перилни препарати да развива, освен ако не се насочва към другия бизнес с прането на, да не казвам
                        Саше няма смисъл да се напъваш да пишеш глупости. Мисля че във форума вече достатъчно се изложи. По добре смени името и чети малко повече и може пък да имаш някакъв успех. В крайна сметка пазара има много да расте и не е късно да се промениш все още.

                        Коментар


                        • Има една интересна хипотеза, за която съм сигурен не са се сетили феновете. Ако случайно Доверие влезе в Софикс, акцията "вероятно скача", трябва феновете да се молят да няма търгово, щото ако има и Софарма почне да консолидира и Доверие знаеме за правилата 20% тежест на една група, то Доверие ще трябва да излезе от Софикс и да му падне пак цената...как мислите, до вчера се молеха за търгово, после при този развой ще се молят пък да няма Сега се раздват на новата придобивка за Перилните Препарати, после ако Софарма придобие ще се молят да се продава всичко на парче, щото Софарма е фармацевтичен холдинг и не е прилично и Перилни препарати да развива, освен ако не се насочва към другия бизнес с прането на, да не казвам
                          Last edited by Sashko; 13.07.2017, 18:15.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

                            добре, какво точно са постигнали за повече от три години откакто владеят Доверие Капитал?
                            Нищо. Изглежда да е дружество касичка (черна), в която се перат пари и дружества. Щяха да купуват банка, откъде щяха да вземат пари не разбрах, продадоха маса дружества, къде отидоха парите, пак не разбрах Нищо де има други, които явно разбират какво се случва, аз ги питам, търгово ли чакате, Софикс, те от едното на другото се лашкат, каквото дойде
                            Last edited by Sashko; 13.07.2017, 17:54.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Blagovest Разгледай мнение
                              Купувайте!!! Препоръката е за strong buy.

                              http://www.youtube.com/watch?v=st-O7DxPeIc
                              http://www.youtube.com/watch?v=-rQxI3-xSeg
                              Покорно благодарим

                              Коментар


                              • Купувайте!!! Препоръката е за strong buy.

                                http://www.youtube.com/watch?v=st-O7DxPeIc
                                http://www.youtube.com/watch?v=-rQxI3-xSeg

                                Коментар

                                Working...
                                X