IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Sashko Разгледай мнение

    http://download.bse-sofia.bg/BSE-Rul...(Proposal).pdf

    Не чета такова изискване никъде? Може би преди имаше такава лимитация.
    Макар че, Хим и ЦКБ са към 15% в момента, така че ако е около 5% е възможно...но пък зрънчо изостава по сделки и оборот доста мисля.

    http://bse-sofia.bg/?page=IndexProfi...target=Profile
    Максимално тегло на икономическа група 20%
    Максимално тегло на една емисия 15%
    Last edited by dex; 16.06.2017, 11:33.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

      ЗХБГ май не можеше да влезе дори и да изпълни критериите заради свързаност(икононическа група) с ЦКБ и Хима
      http://download.bse-sofia.bg/BSE-Rul...(Proposal).pdf

      Не чета такова изискване никъде? Може би преди имаше такава лимитация.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Sashko Разгледай мнение

        Ще има съревнование по новите правила. В СОФИКС има слаби акции, чието място се клати. В същото време има кандидати, които лесно за два-тримесеца които остават могат да покажат сила. И Доверие се бори, но има и политика много. За мен са ИХЛБЛ и ЗХБГ които ще дръпнат следващите месеци по-напред от Доверие.
        ЗХБГ май не можеше да влезе дори и да изпълни критериите заради свързаност(икононическа група) с ЦКБ и Хима
        Last edited by спекуланта; 16.06.2017, 10:52.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
          При ФФ 12 392 028 акции, каква цена ни трябва за Софикс Имахме и доста прехвърляния напоследък и сделки, така че индекса май не е много далеч по новите правила..
          Ще има съревнование по новите правила. В СОФИКС има слаби акции, чието място се клати. В същото време има кандидати, които лесно за два-тримесеца които остават могат да покажат сила. И Доверие се бори, но има и политика много. За мен са ИХЛБЛ и ЗХБГ които ще дръпнат следващите месеци по-напред от Доверие.

          Коментар


          • При ФФ 12 392 028 акции, каква цена ни трябва за Софикс Имахме и доста прехвърляния напоследък и сделки, така че индекса май не е много далеч по новите правила..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nicknja Разгледай мнение

              ако за приемането на точките от дневният ред не е необходим кворум от 50% или повече от капитала то то може да бъде проведено.
              Да, предполагам че по устав е така, а в ТЗ само определени решения се иска над 50%. В случая няма такива.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Nostradamus Разгледай мнение
                На събранието са регистирани 7 339 628 броя акции, които представляват 39,17% от капитала на дружеството.

                При липса на кворум за провеждането на заседание на общото събрание на първата
                обявена дата, то ще се проведе на 29.06.2017 г. от 11.00 часа в гр. София, ж.к. Дианабад.

                Това, че са под 50% не е ли липса на кворум и съответно събранието е взело решеняи в нарушение?
                ако за приемането на точките от дневният ред не е необходим кворум от 50% или повече от капитала то то може да бъде проведено.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Nostradamus Разгледай мнение
                  На събранието са регистирани 7 339 628 броя акции, които представляват 39,17% от капитала на дружеството.

                  При липса на кворум за провеждането на заседание на общото събрание на първата
                  обявена дата, то ще се проведе на 29.06.2017 г. от 11.00 часа в гр. София, ж.к. Дианабад.

                  Това, че са под 50% не е ли липса на кворум и съответно събранието е взело решеняи в нарушение?
                  Абе и аз точно това се зачудих?

                  Коментар


                  • На събранието са регистирани 7 339 628 броя акции, които представляват 39,17% от капитала на дружеството.

                    При липса на кворум за провеждането на заседание на общото събрание на първата
                    обявена дата, то ще се проведе на 29.06.2017 г. от 11.00 часа в гр. София, ж.к. Дианабад.

                    Това, че са под 50% не е ли липса на кворум и съответно събранието е взело решеняи в нарушение?
                    http://forexnews.bg

                    Коментар


                    • бтв може да се види кои работят на загуба от т13 от обяснителните бележки - Доверие Брико, Марицатекс, Новоселска гъмза, Дунав и тн
                      destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                        От ОСА

                        и ако за q1 нямаше последващи оценки на инвестиции в акции и дялове за 2.6 милиона....
                        destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                        Коментар


                        • От ОСА

                          Last edited by dex; 15.06.2017, 12:14.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение




                            Караш ме да се повтарям, преди седмици написах , че за мен е "Де жа вю" !
                            -Мога само да поясня , - за последно гледано 2014г. - същия "машинист" кара влака ,
                            но "маршрута" ще е друг , марар да е релсов път !
                            Аз съм на влака от 2010 г ,даже на времето купих от Батя на 80 стинки неговите в доверие и това беше начало на конфликта ни ...
                            кой на кого е продал горещия картоф , та и тогава машиниста е същия....
                            Случая с Елфарма и избягнатото търгово...
                            Та и тогава машиниста е същия и пътя по който ще се движи ще бъде пътя на машиниста а не този по който искат пасажерите...
                            И машиниста или пръв ще скочи от влака или ще го докара в Елдорадо...
                            но нашите машинисти не са по елдорадо....за съжаление..
                            Лошото на реелсовия път е че като излезе локомотива от неего няма връщане ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bivol Разгледай мнение

                              Мисля, че е много рано за да се правят изводи, мисля че днес се даде малко отпускане на опънатите нерви ......
                              .... продаде днес на печалба.
                              Интересното си мисля, че тепърва предстои

                              Интересно ми е inta53 какво мисли по въпроса каква е посоката нагоре/надолу



                              Караш ме да се повтарям, преди седмици написах , че за мен е "Де жа вю" !
                              -Мога само да поясня , - за последно гледано 2014г. - същия "машинист" кара влака ,
                              но "маршрута" ще е друг , марар да е релсов път !

                              Коментар


                              • Личен план на действие:

                                1. Гледам това видео
                                https://www.youtube.com/watch?v=PHe0bXAIuk0

                                2. Правя предположение, че в отчета вероятностното развитие отразява адекватно нещата и приемам, че там ни дават ръста на продуктивността на компанията. Искам да науча доколко тези оценки са консервативни според думите на мениджмънта.

                                3. Гледам на графиката на какви цени Пазарът оценява 2. Към момента виждам минимума на 1.60.

                                4. В зависимост от краткосрочния и дългосрочния дългов цикъл предполагам, че цените имат способността да се надуват, но знам че всеки ръст над продуктивността е нестабилен.

                                5. Давам си сметка, че счетоводната цена на акцията е 3.97 лв към момента.

                                6. Пускам модела да ми търси входове с риск/печалба съотношение 1:5 и гледам да отигравам всеки вход.
                                Last edited by Mr.Profit; 11.06.2017, 12:29.
                                Keep going ...

                                Коментар

                                Working...
                                X