IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BB50 Разгледай мнение
    Отворих отчетите на Веко за 2013,2014 и 2015. Въпреки растящите приходи и ЕБИТДА, нетната печалба е съответно 13хил, 60хил и 60 хил. Незнам колко е за 2016, но не изглежда да промени чувствително резултатите на Доверие
    Ръста е страхотен апотенциала е огромен в този сектор. Целият капитал е заложен още на 19.01.2017 за 2.4 млн лева след което Пелагия Виячева става управител на Веко от 15.02.2017

    Коментар


    • Капарото за сделката е 2.4 млн.лв. Ако останалите 1 млн.лв са за консултанти и оценители, някой добре се е облажил

      Коментар


      • Отворих отчетите на Веко за 2013,2014 и 2015. Въпреки растящите приходи и ЕБИТДА, нетната печалба е съответно 13хил, 60хил и 60 хил. Незнам колко е за 2016, но не изглежда да промени чувствително резултатите на Доверие

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
          В отчета в графа дъщерни дружества и разходи за придобиване на инвестиции седи 3,406 млн.лв. Предполагам, че е толкова. Вие какво мислите?
          Пише че това са средствата за "оценка на потенциална инвестиция и частично авансово плащане". Аз го разбирам че това е капарото плюс разходите за консултанти (оценители).

          Коментар


          • В отчета в графа дъщерни дружества и разходи за придобиване на инвестиции седи 3,406 млн.лв. Предполагам, че е толкова. Вие какво мислите?
            Last edited by Mr.Profit; 28.06.2017, 14:35.
            Keep going ...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
              Доверие Обединен Холдинг окончателно придобива троянската "Веко"

              http://www.investor.bg/novini-i-anal...a-veko-241985/

              Две графики за Веко!



              Добре изглеждат тези графики, но трябва да се разглеждат заедно с цената на сделката. Да не се окаже, че цената е калкулирана с допускането за такъв ръст до безкрай .....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                Доверие Обединен Холдинг окончателно придобива троянската "Веко"

                http://www.investor.bg/novini-i-anal...a-veko-241985/

                Две графики за Веко!



                Супер! Такива компании ни трябват в структурата.
                А относно акцията.. струва ми се че скоро ще тръгнем да наваксваме растежа на мама Софарма

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                  Две графики за Веко!
                  Благодаря за графиките! Наистина впечатляващ прогрес

                  Коментар


                  • Доверие Обединен Холдинг окончателно придобива троянската "Веко"

                    http://www.investor.bg/novini-i-anal...a-veko-241985/

                    Две графики за Веко!




                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                      Да бе,то е ясно...Пошегувах се с колегата,защото го прави много ачик ачик...Малко по-завоалирано да подхожда,да има някаква интрига...
                      И все пак тук Sashko ще се окаже прав или най-малкото ще е имал основания. Напразно го овикахте май

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение

                        е то това не се ли подразбира - всеки хвали дружества, които има и псува тези, които е продал преди да са се повишили
                        Да бе,то е ясно...Пошегувах се с колегата,защото го прави много ачик ачик...Малко по-завоалирано да подхожда,да има някаква интрига...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                          Колега,да те помоля за нещо?!?!В случаите ,когато "рекламираш" дадени дружества,най-отдолу на поста да допълваш нещо от рода :"Нагрухан съм до ушите с акции на въпросните дружества...","Мнението ми не е препоръка,имам много и много ми се иска цените на акциите,в които съм инвестирал да идат в небесата...",или нещо подобно....
                          е то това не се ли подразбира - всеки хвали дружества, които има и псува тези, които е продал преди да са се повишили

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                            Колега,да те помоля за нещо?!?!В случаите ,когато "рекламираш" дадени дружества,най-отдолу на поста да допълваш нещо от рода :"Нагрухан съм до ушите с акции на въпросните дружества...","Мнението ми не е препоръка,имам много и много ми се иска цените на акциите,в които съм инвестирал да идат в небесата...",или нещо подобно....
                            Ами преди пишех за Доверие, когато беше по 70 стотинки. Да си ме чел тогава.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Sashko Разгледай мнение

                              Ще има съревнование по новите правила. В СОФИКС има слаби акции, чието място се клати. В същото време има кандидати, които лесно за два-тримесеца които остават могат да покажат сила. И Доверие се бори, но има и политика много. За мен са ИХЛБЛ и ЗХБГ които ще дръпнат следващите месеци по-напред от Доверие.
                              Колега,да те помоля за нещо?!?!В случаите ,когато "рекламираш" дадени дружества,най-отдолу на поста да допълваш нещо от рода :"Нагрухан съм до ушите с акции на въпросните дружества...","Мнението ми не е препоръка,имам много и много ми се иска цените на акциите,в които съм инвестирал да идат в небесата...",или нещо подобно....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

                                Макар че, Хим и ЦКБ са към 15% в момента, така че ако е около 5% е възможно...но пък зрънчо изостава по сделки и оборот доста мисля.

                                http://bse-sofia.bg/?page=IndexProfi...target=Profile
                                Максимално тегло на икономическа група 20%
                                Максимално тегло на една емисия 15%
                                Благодаря ти, видях г. Ами не знам ФФ на трите, ако са вътре дали прави 20%? Без да смятам мисля, че не прави.

                                Коментар

                                Working...
                                X