IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
    Г-н Груев, написаното от мен не е лично отношение към вас с Хари. Вие сте гласа на недоверието. Когато то свърши започват проблемите. Затова въпреки, че съм напълно несъгласен с написаното от вас се радвам да ви прочета. Успех в търговията.
    Нещо се бъркате с това "гласа на недоверието". С това ме поставяте и не само ти, в едва ли не е люп на потенциалните балъци, които чакат цената да падне или ще купят на върха или нещо такова. Не съм ничий глас и не е недоверие. За да има недоверие е трябвало да има доверие. За да има доверие, трябва някаква икономическа логика, такава която някой изнася пари в територии като Молдован, няма, няма и как да има. То е ясно за какво се прави. И докато вие сте гласа на посредника, фонда или пенсионното в което работите, защитавате общи интереси на портфейлите които управлявате, моето е да ви покаже, че това което правите е глупаво, наивно и че има хора, които не ви вярват. Не е всичко класациите които правите и глупавите аргументи които пишете. Сетих за един, пак от посредник, там се казваше, че Доверие за ралика от други фондове било "наравило реформа" било се реформирало, какъв абсурд. Та затова се вклювам, да ви кажа, че не всичи ви вярват на глупостите, и че както при Лешперко, радиаторте, Птичият грип, всички глупости дето пишете са пълен абсуд, НО признавам, че това с Амазон, със смаррк крушките, че било растежно, с дивиеднтите от Молдован, са върха на всички глупости някога писани във форума.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mechka uteshitelka

      Oппааа - викате ли ме, чадо? Споделете, какво ви гнети душата ?
      А не, наздраве, аз никога не почвам пръв Успехи и дано не си много активна тази година, че уж била на бика ли беше, на вола ли - че разликата между двата добитъка уж малка, ма едното скопено, за разлика от другото. Ма пък то и новата година според китайците не била започнала още, та знае ли човек
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
        Първа спирка 3.80
        Втората къде ? Или не остави за продаване до там ?
        Я всегда буду твоим поводом напиться.

        Коментар


        • Нищо не се е променило за .................

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

            Аз затова някъде по надолу написах, че тук има една категория хора, които са все недоволни, независимо нагоре или надолу отиват цените !
            Аз съм доволен направих чудесен профит и пожелах успех на всички останали

            Коментар


            • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

              Вторите са като първите тръгна сбърках.. върна, прав бях.. леле какво стана излетя хаха
              Аз затова някъде по надолу написах, че тук има една категория хора, които са все недоволни, независимо нагоре или надолу отиват цените !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                Съдбата често дава втори шансове! Но ако човек пропуска и тях, си е за негова сметка
                Вторите са като първите тръгна сбърках.. върна, прав бях.. леле какво стана излетя хаха

                Коментар


                • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                  Първа спирка 3.80
                  Съдбата често дава втори шансове! Но ако човек пропуска и тях, си е за негова сметка

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                    Първа спирка 3.80
                    Ще намери ниво на подкрепа на 4.20 и пак нагоре

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                      В интерес на истината става страхотна търговия тук, толкова много сделки с една акция. Това е нещото което липсва на борсата ни, ликвидност и участници.
                      Да, точно!
                      Нагоре, надолу, пак здраво нагоре.. сделки и ликвидност да има.. като на истинска борса.
                      Още 4-5 такива акции ни трябват и да се въртят на БФБ по едни 5-10 млн. дневно, малко от малко да мяза на капиталов пазар!

                      Коментар


                      • Първа спирка 3.80

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от siko13 Разгледай мнение
                          Някой изпуска парата.
                          Къде е ударението на думата "парата"?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение

                            Някой са нетърпеливи да си приберат печалбата тук. Нормално. Чакаме го при Алтерко.
                            В интерес на истината става страхотна търговия тук, толкова много сделки с една акция. Това е нещото което липсва на борсата ни, ликвидност и участници.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от siko13 Разгледай мнение
                              Някой изпуска парата.
                              Някой са нетърпеливи да си приберат печалбата тук. Нормално. Чакаме го при Алтерко.

                              П.С. Няма да се учудя ако се гласи пакет. Ще видим.
                              Last edited by realista; 12.01.2021, 16:20.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                                Моля, г-н Йорданов, като ме триете за псуване (абсолютно коректно и обективно), да вземете да изтриете и първопричината за псуването ми, а именното многониковото топ-че, което не спира да сере навсякъде след мен, защото съм си позволил да споря и да поставям под съмнение обективността на останалите му никове. не виждам разлика между моя пост и неговия - еднакво обидни си, но виждам определен привкус в модерацията, а основно качества на модериращият е безпристрастността му, иначе няма форум! А ако спрете и многоникието, цена няма да имате. Разбира се, мога и пак да спра да пиша, и тогава на страницата с безкритичното мислене тук и в другото "жребче за обяздване" ще има само благозвучно инфлуенсърско блеене и едносричково НАЙ-славене!
                                В този ти пост има поне три лъжи:
                                1. Не пиша в този форум само след теб, провери ми постовете. Надценяваш се както обикновено.
                                2. Многоникове - не пиша от друг ник.
                                3. Казваш, че можеш да спреш да пишеш - не можеш.

                                П.с. ако си се разпознал някъде в моите постове, това си е твой проблем.

                                Коментар

                                Working...
                                X