IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

    Вторите са като първите тръгна сбърках.. върна, прав бях.. леле какво стана излетя хаха
    Аз затова някъде по надолу написах, че тук има една категория хора, които са все недоволни, независимо нагоре или надолу отиват цените !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

      Съдбата често дава втори шансове! Но ако човек пропуска и тях, си е за негова сметка
      Вторите са като първите тръгна сбърках.. върна, прав бях.. леле какво стана излетя хаха

      Коментар


      • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
        Първа спирка 3.80
        Съдбата често дава втори шансове! Но ако човек пропуска и тях, си е за негова сметка

        Коментар


        • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
          Първа спирка 3.80
          Ще намери ниво на подкрепа на 4.20 и пак нагоре

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

            В интерес на истината става страхотна търговия тук, толкова много сделки с една акция. Това е нещото което липсва на борсата ни, ликвидност и участници.
            Да, точно!
            Нагоре, надолу, пак здраво нагоре.. сделки и ликвидност да има.. като на истинска борса.
            Още 4-5 такива акции ни трябват и да се въртят на БФБ по едни 5-10 млн. дневно, малко от малко да мяза на капиталов пазар!

            Коментар


            • Първа спирка 3.80

              Коментар


              • Първоначално изпратено от siko13 Разгледай мнение
                Някой изпуска парата.
                Къде е ударението на думата "парата"?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение

                  Някой са нетърпеливи да си приберат печалбата тук. Нормално. Чакаме го при Алтерко.
                  В интерес на истината става страхотна търговия тук, толкова много сделки с една акция. Това е нещото което липсва на борсата ни, ликвидност и участници.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от siko13 Разгледай мнение
                    Някой изпуска парата.
                    Някой са нетърпеливи да си приберат печалбата тук. Нормално. Чакаме го при Алтерко.

                    П.С. Няма да се учудя ако се гласи пакет. Ще видим.
                    Last edited by realista; 12.01.2021, 16:20.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                      Моля, г-н Йорданов, като ме триете за псуване (абсолютно коректно и обективно), да вземете да изтриете и първопричината за псуването ми, а именното многониковото топ-че, което не спира да сере навсякъде след мен, защото съм си позволил да споря и да поставям под съмнение обективността на останалите му никове. не виждам разлика между моя пост и неговия - еднакво обидни си, но виждам определен привкус в модерацията, а основно качества на модериращият е безпристрастността му, иначе няма форум! А ако спрете и многоникието, цена няма да имате. Разбира се, мога и пак да спра да пиша, и тогава на страницата с безкритичното мислене тук и в другото "жребче за обяздване" ще има само благозвучно инфлуенсърско блеене и едносричково НАЙ-славене!
                      В този ти пост има поне три лъжи:
                      1. Не пиша в този форум само след теб, провери ми постовете. Надценяваш се както обикновено.
                      2. Многоникове - не пиша от друг ник.
                      3. Казваш, че можеш да спреш да пишеш - не можеш.

                      П.с. ако си се разпознал някъде в моите постове, това си е твой проблем.

                      Коментар


                      • Някой изпуска парата.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                          По стара традиция ,щом мападона вземе да хвали една позиция време за изход ,все пак успех на всички
                          Казах ви заранта а вие още лапайте мухи тука

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                            Верно си го пропуснал тоя "дивеч"? Аз съм се вързал на ластика от преди 7-8год. и не пропускам ...
                            с чичо, без чичо , срещу чичо - рокенрола тук е класически! Засили се и си на сцената!
                            пп. знам че си за обратната връзка, но ти слагам репер ,- погледни какъв изход имаш -реципрочен на една твоя!
                            Да пропуснал съм го ! Нещо с горчив привкус ми е това неДоверие от преди години и затова го избягвам. След като Чичо влезе тук правят опити да се раздвижат, но пак ми бяга фокуса на тоя холдинг. Здравеопазване, препарати и химия, търговия и това с банката накрая и то в Молдова. Някакси прекалено разпиляни, в последните години все на загуба и без никакъв дивидент. Ако не беше помощта на Чичо Оги и банка нямаше да има. Но и аз съм на мнение, че това беше добра сделка и акцията има потенциал, просто миналото и ме възпира, а и това, че не бях съгласен фармацевтична компания да отпуска кредит за покупка на банка вместо да си развива бизнеса и да дава дивидент.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                              Ако има увеличение ,чичо ти ОГИ ще требва да го запише целото....
                              Нема да мисли шашми как да купи акциите на ромите....
                              За да не ви досаждам ,шА го кажа голям удар за днешните продали .....
                              Ама тук и във Фармата страха не е на особен почит а Верата в Месията и играете малко Матрософци ,което в даден момент се наказва....
                              Да не забравяме че Доверие рядко печели от работа...
                              Не е препоръка..
                              Днес като чета коментарите на Хари и Грую се сетих за този коментар на Монти от преди 2 г . Колко голям удър са направили продалите ... (за справка цената тогава е 1.80).

                              Сигурно и днешните коментари ще цитираме след 2 години
                              http://forexnews.bg

                              Коментар


                              • Моля, г-н Йорданов, като ме триете за псуване (абсолютно коректно и обективно), да вземете да изтриете и първопричината за псуването ми, а именното многониковото топ-че, което не спира да сере навсякъде след мен, защото съм си позволил да споря и да поставям под съмнение обективността на останалите му никове. не виждам разлика между моя пост и неговия - еднакво обидни си, но виждам определен привкус в модерацията, а основно качества на модериращият е безпристрастността му, иначе няма форум! А ако спрете и многоникието, цена няма да имате. Разбира се, мога и пак да спра да пиша, и тогава на страницата с безкритичното мислене тук и в другото "жребче за обяздване" ще има само благозвучно инфлуенсърско блеене и едносричково НАЙ-славене!
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X