IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Това на коляно сметнато,- по 2,70/80 на акция ли идва за 18,736 милки за сега...- бая па!ра (кой де иска там да слага ударението)

    Коментар


    • Таргета е изпълнен, напускам кораба!

      Успех на всички, и пожелавам да видите двуцифрена цена на акцията до консолидираният отчет!

      Вече намам, но продължавам да следя киното.

      Коментар


      • ДО КОМИСИЯТА ЗА ФИНАНСОВ НАДЗОР “БЪЛГАРСКА ФОНДОВА БОРСА-СОФИЯ” АД ОБЩЕСТВЕНОСТТА У В Е Д О М Л Е Н И Е ОТ „ДОВЕРИЕ – ОБЕДИНЕН ХОЛДИНГ“ АД, ЕИК 121575489, със седалище и адрес на управление: гр. София, район Изгрев, ж.к. Дианабад, ул. „Лъчезар Станчев“ № 5, офис – сграда А, ет. 7, представлявано от изпълнителния директор АЛЕКСАНДЪР ГЕОРГИЕВ ХРИСТОВ „Доверие – обединен холдинг“ АД обявява финансовите резултати за 2019 г. на B.C. „Moldindconbank“ S.A.: Съгласно предварителните финансови отчети на B.C. „Moldindconbank“ S.A. за 2019 г., нетната печалба на Банката е в размер на 678.4 милиона леи 1 / 68.8 милиона лева и е с 35.6% по – висока от предходната година. Собственият капитал на Банката (съгласно IFRS) достига стойност от 3,264.3 милиона леи / 330.9 милиона лева – увеличение с 26,3% за 2019 г. Показателят за възвръщаемост на активите (ROA) е 3.67%, а на капитала (ROE) – 23.12%. Общата стойност на активите нараства с 1,953.1 милиона леи/ 198 милиона лева (+11,8%), достигайки размер от 18 436.9 милиона леи/ 1 868.8 милиона лева, което е пазарен дял от 20.35% (2-ро място). Общият размер на брутните кредити нараства със 767.3 милиона леи / 77.8 милиона лева (+11.3%), достигайки размер от 7 560.2 милиона леи / 766.3 милиона лева, което е пазарен дял от 18.72% (2-ро място). Общият размер на депозитите нараства с 988.1 милиона леи / 100.2 милиона лева (+7.6%), отчитайки размер от 14 074.4 милиона леи/ 1 426.6 милиона лева, което е пазарен дял от 20.59% (2-ро място). Делът на просрочените кредити в общия портфейл намалява съществено от 8.91% през 2018 на 2.85% в края на 2019 г. B.C. „Moldindconbank“ S.A. управлява най-голямата териториална мрежа, обхващаща 185 офиса и държи водещата позиция на пазара на банковите карти с дял от 38% (към третото тримесечие на 2019 г.), както и на паричните преводи с дял от 36% (към четвъртото тримесечие на 2019 г.). Дата: 31.01.2020 г.

        http://www.x3news.com/?page=Company&BULSTAT=121575489

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

          вярвам, че анализа ми от преди година ще се сбъдне и ще се радвам за тези които бяха прозорливи и рискуваха...

          успех

          не е препоръка ......... нямам акции!!!
          То зависи как ще реагира пазара, така че може да се окажеш леееек "песимист" Но аз не съм алчен. Стъпка по стъпка.
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение

            Защо смяташ, че ще я продават? Не е ли по-добре да я държат и да си ползват? Аз не бих продал такава "златна кокошка", стига да е такава де
            зависи от цената .... всяко нещо си има цена ...... а ако ти отправят неустоимо предложение ........ или пък ако молдовски дебелянов ти пожелае банката
            fuск the bеаr - give me the bееr

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

              Толкова е! Да ги закръглим на 69 милиона лева. Тая банка след време ще я продадат за големи пари


              Защо смяташ, че ще я продават? Не е ли по-добре да я държат и да си ползват? Аз не бих продал такава "златна кокошка", стига да е такава де

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                Ако тези числа се добилжават до истината то polki ще излезне прав /дано
                вярвам, че анализа ми от преди година ще се сбъдне и ще се радвам за тези които бяха прозорливи и рискуваха...

                успех

                не е препоръка ......... нямам акции!!!
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                  да така е, аз за резултата към края на годината говоря
                  670 Profit or (-) loss for the year 678.445.495
                  А моята идея, е че числата са много сериозни и ще ни ги сметнат в конса.Аз лично не се затормозявам да ги изчислявам детайлно. Ако тези числа се добилжават до истината то polki ще излезне прав /дано / а "чистата акция" ще отиде в ..... Все ми е тая къде Същото и с конса на Алтерко. Някои казват, че печалбата в отчета е заради продажбата на дружествата, но забравят, че рекордните продажби са в Алетрко роботикс и тях и печалбата ще ги видим в конса Така, че чакам консолидираните отчети и се надявам да оправдаят реалистичните ми очаквания. Ако оправдаят оптимистичините ми очаквания .... Е ... ще видим
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                    68.8млн.лв. печалба на банката към декември - правилно ли смятам?
                    Толкова е! Да ги закръглим на 69 милиона лева. Тая банка след време ще я продадат за големи пари



                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                      Трябва да изчислиш и стойността на "чистата" акция Да изчакаме 2-3 седмици и ще видим. Нека Степич и Хигинс бъдат одобрени от молдовската ЦБ и да махнат "надзора".
                      да така е, аз за резултата към края на годината говоря
                      670 Profit or (-) loss for the year 678.445.495

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                        68.8млн.лв. печалба на банката към декември - правилно ли смятам?
                        Трябва да изчислиш и стойността на "чистата" акция Да изчакаме 2-3 седмици и ще видим. Нека Степич и Хигинс бъдат одобрени от молдовската ЦБ и да махнат "надзора".
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • 68.8млн.лв. печалба на банката към декември - правилно ли смятам?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                            кой избор?
                            На новите шефове избрани от ДОХ.
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от buyvalue Разгледай мнение

                              111 mil market cap Успех с най-новия балон! Трейс сигурно ви завиждат, но тяхното време отмина - ред е на други Доверие отдавна надмина понятието "чиста акция". За по-младите във форума, чиста акция е тази, която се е "отделила" от дружеството и си я търгуваме без оглед на действителността, качваме си я, радваме й се, преоценяме си я, някой дори си я кешират, а други стискат до момента, в който разберем, че не е толкова чиста и пода изчезва в рамките на един ден, т.е. от 6 става 1 лев и никой не знае защо? в този момент естетсвено виновен става собственика, пазара, държавата и марсианците, но не и ние /бедните тъпаци/
                              доста далече е акцията от "чистите акции на проф.каро" ...... но ако се случи нещо в молдова ще се окажеш прав ...... въпрос на риск ....... всеки сам си преценява...
                              fuск the bеаr - give me the bееr

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                                Изборът е минал.
                                кой избор?
                                fuск the bеаr - give me the bееr

                                Коментар

                                Working...
                                X