IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

    Груев ти гледай Цеко да не ти бутне шейната надоле че гледам си много активен при банката.
    Хехе, мерси, няма проблем - аз съм с ясни таргети за влизане и излизане там, както и времеви хоризонт. Казал съм и защо влизам, какво искам и т.н. За тръстване и дума не съм обелил. И, повярвай ми, съм по-запознат с бизнеса на фибанкасъту, отколкото който и да е тук с фамозната молдованска банчица и екселските ѝ печалби, освен ако тук не списват "г-н Донев и г-н Георгиев", за двамата нови надзорници е ясно, че няма как да пишат у форумо, оти не знаат ни бугарски, ни мамалигарски

    П.С. И понеже винаги съм добронамерен, желая успех и все нагоре, при това съм искрен!
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

      По-добре реална печалба, била тя и малка, от виртуална такава, била тя и в трицифрени проценти - стар трейдърски постулат - неведнъж виртуалните печалбе се превръщат в реални загуби
      Груев ти гледай Цеко да не ти бутне шейната надоле че гледам си много активен при банката.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

        Какво трябва да ти отговоря за случая....
        Да живее Чичо става ли......?
        Така преди неколко години говорех на Греъм че е станала 110 лв БТХ и дава дивидент от 5,5 лв...
        И Цецо Василев е велик.....
        Не са погнали чичака ли и не са национализирали империята му за 1 ден........?
        Когато беше 110 цената, дивидента беше 9 лева и собственици бяха руснаците.
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

          Какво трябва да ти отговоря за случая....
          Да живее Чичо става ли......?
          Така преди неколко години говорех на Греъм че е станала 110 лв БТХ и дава дивидент от 5,5 лв...
          И Цецо Василев е велик.....
          Не са погнали чичака ли и не са национализирали империята му за 1 ден........?
          Викаш знаеш, че а балон, но въпреки това купуваш с надеждата за бърза печалба. Това за мен е симптом на болен комарджия, който е готов на всичко да е вътре само за играта.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Maslarov Разгледай мнение

            По принцип е така. Но, ако имаш 2,3 акции на загуба (не е нещо невероятно) с какво ти помага 5-6% печалба от позиция с 5-6% в портфейла ти .. примерно. С такава игра е нормално рано или късно да не уцелиш движението и да хлътнеш примерно с 10-15% или по-лошо - да изтървеш 100% нагоре.. Успех на всички!
            Е той Монти е тук лаф да става повече 1,000 лв едва ли е завъртял

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Maslarov Разгледай мнение

              По принцип е така. Но, ако имаш 2,3 акции на загуба (не е нещо невероятно) с какво ти помага 5-6% печалба от позиция с 5-6% в портфейла ти .. примерно. С такава игра е нормално рано или късно да не уцелиш движението и да хлътнеш примерно с 10-15% или по-лошо - да изтървеш 100% нагоре.. Успех на всички!

              Имам кеш и мога да си правя каквото искам на всичките борси по света по всяко време а на тебе печалбата ти е виртуална и може да премине в загуба и като ти дотрябват 1000 лева сваляш позицията с 5 %..

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                По-добре реална печалба, била тя и малка, от виртуална такава, била тя и в трицифрени проценти - стар трейдърски постулат - неведнъж виртуалните печалбе се превръщат в реални загуби
                По принцип е така. Но, ако имаш 2,3 акции на загуба (не е нещо невероятно) с какво ти помага 5-6% печалба от позиция с 5-6% в портфейла ти .. примерно. С такава игра е нормално рано или късно да не уцелиш движението и да хлътнеш примерно с 10-15% или по-лошо - да изтървеш 100% нагоре.. Успех на всички!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Maslarov Разгледай мнение

                  Това ми напомня как някой се хвалеше тук, че е продал на 3,50
                  Какво трябва да ти отговоря за случая....
                  Да живее Чичо става ли......?
                  Така преди неколко години говорех на Греъм че е станала 110 лв БТХ и дава дивидент от 5,5 лв...
                  И Цецо Василев е велик.....
                  Не са погнали чичака ли и не са национализирали империята му за 1 ден........?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Maslarov Разгледай мнение

                    Това ми напомня как някой се хвалеше тук, че е продал на 3,50
                    По-добре реална печалба, била тя и малка, от виртуална такава, била тя и в трицифрени проценти - стар трейдърски постулат - неведнъж виртуалните печалбе се превръщат в реални загуби
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                        Излезнах .....и влизане следващия път около 4 + , че два пъти стомна за вода ,третия път......
                        МОА да си купувате на спокойствие....
                        Това ми напомня как някой се хвалеше тук, че е продал на 3,50

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                          Викаш инвеститорите да са предупредени, че и ти си в позицията готов за осредняване
                          Излезнах .....и влизане следващия път около 4 + , че два пъти стомна за вода ,третия път......
                          МОА да си купувате на спокойствие....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Майната Разгледай мнение
                            аз пък си мисля , ) че купувача е един ) ама сериозен )
                            Продавача вчера беше Карол и юг маркет , днес още не са ми излезнали продавача и кОпувача..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение


                              Вчера влезнах с малко на 5,60 , днес с повече на 5,30 и продадох около 5,80 и това е за втори път......сега ще се набутат малко кОпувачите към 6 до следващото изсипване щото балона си е балон.....даже когато ви се вижда като ракета...
                              Що страх бера да не тръгне към 4 че няма спирачка в един момент , даже писах да събудя феновете........Та така......
                              Викаш инвеститорите да са предупредени, че и ти си в позицията готов за осредняване

                              Коментар


                              • аз пък си мисля , ) че купувача е един ) ама сериозен )
                                Умереният риск винаги печели ! ))))))

                                Коментар

                                Working...
                                X