IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

    Tова същото 1 към 1 би могъл да го кажеш с пълно основание и при другата си позиция, пиб примерно.
    Само дето риска от страна на БНБ/ЕЦБ съответно е "малко" по различен спрямо тоя от страна на МЦБ...нали
    Е, всичко си е въпрос на лично усещане( праг на поносимост) за риск/риорд в края на краищата.
    Понякога човек трябва да рискува да загуби а друг път да рискува да не спечели. Винаги има риск, но умението да се направи този избор е ключово за представянето на портфейла. Времето ясно показа, кой е бил правилният избор. Ще видим как ще продължи от тук нататък. Аз си оставам оптимист за позицията.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

      Мда, също както беше риск и на 3 лв., и както вероятно ще бъде и на 9 ​​​​​​
      Никой не казва че риск няма и не случайно акциите на холдинга ще се търгуват при Р/Е около 2.5 а не на 15
      Освен риск обаче има и голям потенциал.. Та аз виждам чашата наполовина пълна!
      Tова същото 1 към 1 би могъл да го кажеш с пълно основание и при другата си позиция, пиб примерно.
      Само дето риска от страна на БНБ/ЕЦБ съответно е "малко" по различен спрямо тоя от страна на МЦБ...нали
      Е, всичко си е въпрос на лично усещане( праг на поносимост) за риск/риорд в края на краищата.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

        Мда, също както беше риск и на 3 лв., и както вероятно ще бъде и на 9 ​​​​​​
        Никой не казва че риск няма и не случайно акциите на холдинга ще се търгуват при Р/Е около 2.5 а не на 15
        Освен риск обаче има и голям потенциал.. Та аз виждам чашата наполовина пълна!
        Аз вече 25 години търся нещо без риск и още не мога да намеря ....
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

          +++
          Това си е повече от реален риск.
          Мда, също както беше риск и на 3 лв., и както вероятно ще бъде и на 9 ​​​​​​
          Никой не казва че риск няма и не случайно акциите на холдинга ще се търгуват при Р/Е около 2.5 а не на 15
          Освен риск обаче има и голям потенциал.. Та аз виждам чашата наполовина пълна!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
            Държавата по принцип е педераст. Единият ден ти продава и ти казва, че всичко е окс. На другия ден влиза на проверка и ти казва "има капиталова дупка от ХХ милиона лв., оздравявай с увеличение на капитала". Преживявал съм подобно нещо (при покупка от държавата) и съм психически обременен, което ми пречи, защото ми държи влага.

            Силно се надявам тук да няма такава ситуация.

            Само времето ще покаже.

            Не е препоръка за покупко-продажба на ценни книжа. Имам една акция. Филмът определено е много интересен.
            +++
            Това си е повече от реален риск.

            Коментар


            • Държавата по принцип е педераст. Единият ден ти продава и ти казва, че всичко е окс. На другия ден влиза на проверка и ти казва "има капиталова дупка от ХХ милиона лв., оздравявай с увеличение на капитала". Преживявал съм подобно нещо (при покупка от държавата) и съм психически обременен, което ми пречи, защото ми държи влага.

              Силно се надявам тук да няма такава ситуация.

              Само времето ще покаже.

              Не е препоръка за покупко-продажба на ценни книжа. Имам една акция. Филмът определено е много интересен.

              Коментар


              • Като гледам тук са се съсредоточили да пишат тези дето гледат отстрани и си гризат ноктите. Ще пишете пак така след месец, а ще ми е интересно и колко повече ярост ще има след 6 - 12 месеца.
                Времето е единствен съдник!

                Коментар


                • Според мен съвсем скоро ще имаме сериозен срив на акцията. Цената се напомпа от едни нереалистични очаквания

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                    Имам и банката малко но съм наясно че нищо не е ясно там
                    банката както и чез сега са като виртуална морга за кеш кибиците там още дълго ще гледат лакомо ... в чуждите бакъри

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                      Викаш инвеститорите да са предупредени, че и ти си в позицията готов за осредняване
                      с едни 400 лв ... какво толкова...за бакшиш 10 лв,,,

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                        Хехе, мерси, няма проблем - аз съм с ясни таргети за влизане и излизане там, както и времеви хоризонт. Казал съм и защо влизам, какво искам и т.н. За тръстване и дума не съм обелил. И, повярвай ми, съм по-запознат с бизнеса на фибанкасъту, отколкото който и да е тук с фамозната молдованска банчица и екселските ѝ печалби, освен ако тук не списват "г-н Донев и г-н Георгиев", за двамата нови надзорници е ясно, че няма как да пишат у форумо, оти не знаат ни бугарски, ни мамалигарски

                        П.С. И понеже винаги съм добронамерен, желая успех и все нагоре, при това съм искрен!
                        Имам и банката малко но съм наясно че нищо не е ясно там

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                          Викаш знаеш, че а балон, но въпреки това купуваш с надеждата за бърза печалба. Това за мен е симптом на болен комарджия, който е готов на всичко да е вътре само за играта.
                          Казва се спекулант ,знае че е слаба/скъпа акция/ акция но има достатъчно опит докъде е слалома и откъде ще почне корекцийката ...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                            Груев ти гледай Цеко да не ти бутне шейната надоле че гледам си много активен при банката.
                            Хехе, мерси, няма проблем - аз съм с ясни таргети за влизане и излизане там, както и времеви хоризонт. Казал съм и защо влизам, какво искам и т.н. За тръстване и дума не съм обелил. И, повярвай ми, съм по-запознат с бизнеса на фибанкасъту, отколкото който и да е тук с фамозната молдованска банчица и екселските ѝ печалби, освен ако тук не списват "г-н Донев и г-н Георгиев", за двамата нови надзорници е ясно, че няма как да пишат у форумо, оти не знаат ни бугарски, ни мамалигарски

                            П.С. И понеже винаги съм добронамерен, желая успех и все нагоре, при това съм искрен!
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              По-добре реална печалба, била тя и малка, от виртуална такава, била тя и в трицифрени проценти - стар трейдърски постулат - неведнъж виртуалните печалбе се превръщат в реални загуби
                              Груев ти гледай Цеко да не ти бутне шейната надоле че гледам си много активен при банката.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                                Какво трябва да ти отговоря за случая....
                                Да живее Чичо става ли......?
                                Така преди неколко години говорех на Греъм че е станала 110 лв БТХ и дава дивидент от 5,5 лв...
                                И Цецо Василев е велик.....
                                Не са погнали чичака ли и не са национализирали империята му за 1 ден........?
                                Когато беше 110 цената, дивидента беше 9 лева и собственици бяха руснаците.
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X