IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
    Какво стана с асковете тук?
    Трай, трай
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Какво стана с асковете тук?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Nostradamus Разгледай мнение

        И за юли има добра печалба на банката (около 40м MDL)
        Това къде го пише, в сайта на Централната банка утре излиза отчета...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

          Колко печалба очакваш за Q2 ? Отчетите на банката показват много добра печалба
          И за юли има добра печалба на банката (около 40м MDL)
          http://forexnews.bg

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

            Колко печалба очакваш за Q2 ? Отчетите на банката показват много добра печалба
            Банката май към 8млн печалба в това трудно тримесечие, за Доверие очаквам с интерес да дадат отчета следващите дни и да видим

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
              Така е, винаги трябва да е "умната". Разликата между Донев и Василев е от земята до небето според мен, но рискове си има без грам съмнение.
              Колко печалба очакваш за Q2 ? Отчетите на банката показват много добра печалба

              Коментар


              • Така е, винаги трябва да е "умната". Разликата между Донев и Василев е от земята до небето според мен, но рискове си има без грам съмнение.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                  Излезли от второ на първо място

                  https://www.micb.md/noutati-en/105172/
                  И веднага се сещам за банката на ЦВ дето пък изобщо не слизаше от 1то... , та умната.

                  Коментар


                  • Излезли от второ на първо място

                    https://www.micb.md/noutati-en/105172/

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                      Аз си мисля, че докато има "недоверие" във форума цената ще расте. Изчезне ли "недоверието' и ще се спре. Може би мисля така защото имам акции и имам интерес цената да расте. Времето ще покаже какво ще се случи.
                      Я да видим как сме с прогнозите - мнение от 28.02, след борсовата сесия, при цена на акция от 6,30 за деня, достигнала 7,15 на следващата сесия. Убеден съм, че на края на годината 4Д ще обяви, че е бил яко напред с портфейла и е спечелил много пари, а само лузърите са загубили... искрено се надявам, че сте успели овреме да си оправите портфейла, макар че всеки си играе с неговите пари, така че всичко е точно

                      Успех, ин мумифицирания уи тръст и НАЙ!
                      Не е препоръкЪ
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                        Покупка....отчет.... след голямото мъртвило....
                        Какво се чака тука отчета на молдованци и той е в момента 3,07 лв от 7 лв.?

                        Коментар


                        • Покупка....отчет.... след голямото мъртвило....
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение

                            Ако и Снуп-доги пуска по някоя бройка - вай вай, вай ,,,орта будала
                            Поспрял се е май..... нямам покупки от Бенч тоя месец.... вчера Юга разпродаде, искам да взема още 3-4т около 3 лв., ама засега не дават....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                              Реалиста не съм аз.. тук съм добре заклещен за сега.... Батя, тия идиоти не заслужават доверието ни.. особено този...
                              Ако и Снуп-доги пуска по някоя бройка - вай вай, вай ,,,орта будала

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                                Не знам кой продава, но Молдибанк си прави добра печалба всеки месец. Аз съм в режим Акумулейт пък ще видим
                                Реалиста не съм аз.. тук съм добре заклещен за сега.... Батя, тия идиоти не заслужават доверието ни.. особено този...

                                Коментар

                                Working...
                                X