IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

      Излезнах .....и влизане следващия път около 4 + , че два пъти стомна за вода ,третия път......
      МОА да си купувате на спокойствие....
      Това ми напомня как някой се хвалеше тук, че е продал на 3,50

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

        Викаш инвеститорите да са предупредени, че и ти си в позицията готов за осредняване
        Излезнах .....и влизане следващия път около 4 + , че два пъти стомна за вода ,третия път......
        МОА да си купувате на спокойствие....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Майната Разгледай мнение
          аз пък си мисля , ) че купувача е един ) ама сериозен )
          Продавача вчера беше Карол и юг маркет , днес още не са ми излезнали продавача и кОпувача..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение


            Вчера влезнах с малко на 5,60 , днес с повече на 5,30 и продадох около 5,80 и това е за втори път......сега ще се набутат малко кОпувачите към 6 до следващото изсипване щото балона си е балон.....даже когато ви се вижда като ракета...
            Що страх бера да не тръгне към 4 че няма спирачка в един момент , даже писах да събудя феновете........Та така......
            Викаш инвеститорите да са предупредени, че и ти си в позицията готов за осредняване

            Коментар


            • аз пък си мисля , ) че купувача е един ) ама сериозен )
              Умереният риск винаги печели ! ))))))

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                Доверие яко радва. Активност и при продавачите, активност и при купувачите. Който му стига возене - да слиза. Който иска сега да влиза или след отчета - ок. Няма нищо по-хубаво от това. Колко позиции има с такова търсене - 27хил броя се търсят на екрана само, това са близо 150хил лв.
                Направихме си една корекция, разчистване на чудещите се и продължаваме класика
                Не ви препоръчвам нито да купувате, нито да продавате де. Просто ако искате - можете.

                Вчера влезнах с малко на 5,60 , днес с повече на 5,30 и продадох около 5,80 и това е за втори път......сега ще се набутат малко кОпувачите към 6 до следващото изсипване щото балона си е балон.....даже когато ви се вижда като ракета...
                Що страх бера да не тръгне към 4 че няма спирачка в един момент , даже писах да събудя феновете........Та така......

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение

                  Е добре ще е и да се знае кой от коя страна е и кой защо примерно стои и от двете
                  Поименно списък на купувачите и на продавачите ли искаш? Страхотно и аз искам, ако намериш от някъде ми го пусни

                  А ако някой успява в такава ситуация да купи долу и да продаде горе - СУПЕР, възможностите за интрадей на БФБ не са много, така че дано има повече възможности. И аз опитвам - понякога успешно, понякога супер неуспешно. Това е част от играта.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                    Доверие яко радва. Активност и при продавачите, активност и при купувачите. Който му стига возене - да слиза. Който иска сега да влиза или след отчета - ок. Няма нищо по-хубаво от това. Колко позиции има с такова търсене - 27хил броя се търсят на екрана само, това са близо 150хил лв.
                    Направихме си една корекция, разчистване на чудещите се и продължаваме класика
                    Не ви препоръчвам нито да купувате, нито да продавате де. Просто ако искате - можете.
                    Е добре ще е и да се знае кой от коя страна е и кой защо примерно стои и от двете

                    Коментар


                    • Доверие яко радва. Активност и при продавачите, активност и при купувачите. Който му стига возене - да слиза. Който иска сега да влиза или след отчета - ок. Няма нищо по-хубаво от това. Колко позиции има с такова търсене - 27хил броя се търсят на екрана само, това са близо 150хил лв.
                      Направихме си една корекция, разчистване на чудещите се и продължаваме класика
                      Не ви препоръчвам нито да купувате, нито да продавате де. Просто ако искате - можете.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение

                        Викаш и на интра-дей може да се изкарват яко за мандарини
                        Може може но освен Доверие всичко е заспало

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                          Най интересната позиция на БФБ в последно време. Друса се стабилно крушата в очакване на консолидираният отчет. Успех на всички съакционери!
                          Викаш и на интра-дей може да се изкарват яко за мандарини

                          Коментар


                          • Най интересната позиция на БФБ в последно време. Друса се стабилно крушата в очакване на консолидираният отчет. Успех на всички съакционери!

                            Коментар


                            • Какво разбираме - рязък спад на лошите кредити? Да не е фейк това?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                                Не се оправдавай сега , без да сме те нахоквали. Седи си мирен у Фич- Банкасъту и брой пара!
                                то това е проблема, че пара там - йок. фибанкасъто умрела позиция.

                                Коментар

                                Working...
                                X