IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

    как се намират инат продавачи които да потискат естествения стремеж на цената към ръст...
    Този въпрос към Чичо трябва да го зададеш, също.

    Мненията ми не са препоръка за търговия.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

      Мисля че не бяха го напълнили на мах защото се опасяваха че може да е еднодневка в индекса. Но като видяха че остана при сегашното разглеждане, а и с оглед на силните резултати и приличната търговия с акцията като за БФБ... Решиха че трябва да запълнят плътно теглото си тук
      Таака ги виждам и аз нещата с ЕТФ-а.
      Но въпросът за мен е защо им дадоха търсените количества на тези нива?!?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение

        Банката е перла в короната, ама тази перла тежи, колкото пет корони... ☺ Интересно как ще се развиват нещата.
        На мен друго ми е интересно.. При това добро развитие в Молдова, което дава силен фундамент зад акцията, и при това стабилно търсене по позицията, как се намират инат продавачи които да потискат естествения стремеж на цената към ръст...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Nostradamus Разгледай мнение
          И ЕТФа бая е накупил този месец
          Мисля че не бяха го напълнили на мах защото се опасяваха че може да е еднодневка в индекса. Но като видяха че остана при сегашното разглеждане, а и с оглед на силните резултати и приличната търговия с акцията като за БФБ... Решиха че трябва да запълнят плътно теглото си тук

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
            43.7млн лв печалба за 8 месеца направила банката. Ами бива, все пак цялото Доверие има пазарна оценка 60млн лв
            Банката е перла в короната, ама тази перла тежи, колкото пет корони... ☺ Интересно как ще се развиват нещата.

            Коментар


            • И ЕТФа бая е накупил този месец
              http://forexnews.bg

              Коментар


              • 43.7млн лв печалба за 8 месеца направила банката. Ами бива, все пак цялото Доверие има пазарна оценка 60млн лв

                Коментар


                • Добър оборот днес на 3.30 лв!

                  Коментар


                  • Освет това са продали излишен актив.Надявам се да е само началото.Има още поне две дружества, които трябва да продадат.
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Батя, ЕТФ-а не е основния играч по тази позиция. Поне според мен. Има купувачи и извън Бенча. Както и продавач от ПБФК

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                        Благодаря...дай боже всеки му...да провокирам те да обсъждаме защото определено си умен и имаш какво да кажеш....на пазара съм откакто и ти не пишех...портфейлите са ни еднакви по големина....запозна ни общ познат на едно събиране в хотел в София...и да по учудих се като ми продаде доверие на 1.48-1.55. Ти си знаеш кога...сложна е схемата тука а залога голям
                        а да и респект за 16м
                        добър си всъщност много си луд смел и добър..::но последните три години изоставащ и то много изоставаш....сполай ти... и умната с пиб че там мача е сложен и неясен!
                        Благодаря за хубавите думи колега!
                        Само да те поправя че изоставам последните 2 години, а не три.. 2017-та убих рибата (91,7% доходност)
                        И доколкото я познавам тази игра, правиш крачка - две назад за да се засилиш за нов скок напред
                        Успех!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                          Момчето се опитва да ме провокира и да изпъкне.. Колко такива герои са минали и заминали през тоя форум...
                          Жив и здрав да е!
                          Благодаря...дай боже всеки му...да провокирам те да обсъждаме защото определено си умен и имаш какво да кажеш....на пазара съм откакто и ти не пишех...портфейлите са ни еднакви по големина....запозна ни общ познат на едно събиране в хотел в София...и да по учудих се като ми продаде доверие на 1.48-1.55. Ти си знаеш кога...сложна е схемата тука а залога голям
                          а да и респект за 16м
                          добър си всъщност много си луд смел и добър..::но последните три години изоставащ и то много изоставаш....сполай ти... и умната с пиб че там мача е сложен и неясен!
                          Last edited by Scottie Pippen; 15.09.2019, 21:33.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                            Скоти, съжалявам, но и в твойто коментарченце не виждам много творчество
                            Момчето се опитва да ме провокира и да изпъкне.. Колко такива герои са минали и заминали през тоя форум...
                            Жив и здрав да е!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                              В началото и аз бях на мнение, че ЕТФ е купувача, но заради начина на купуване нещо взех да се съмявам.
                              Иво, аз не предполагам.. Гледам числата от отчетите на фонда.. Увеличили са бройките си тук.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                                В началото и аз бях на мнение, че ЕТФ е купувача, но заради начина на купуване нещо взех да се съмявам.
                                Така е не само ЕТФ-а купува. ЕТФ има купени около 12 хил бройки от 1-ви до 12-ти Септември. Донев също купува регулярно над 3.20 но има и някой друг който купува по големи количества.

                                Коментар

                                Working...
                                X