IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

    Що се пениш бе Монтито? Пак ли си се прецакало и вместо да изкараш 10 стинки си назад с левове!?
    И хайде като ме изкарваш че лъжа застани с пари зад думите си! Залагаме по 5 бона и вадим разпечатка от ИП със сделките ми по позицията от последния месец. Хайде, имаш ли топки!? Или само голяма плюеща уста?
    Само 5 давай по 5 милиона.....Пак ли са те цакнали по чуждите борси....?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

      Тебе никога нищо не те притеснява ,защото си продал пръв каквото и да пишеш......тези големи продажби на 3,5+ след ОСА говорят много ясно що става ...
      А защо продава , защото да продадеш 100 К на 4 лв е по добре , когато правиш увеличение на 2 лева а тези купували на 7 да духат.... ....
      Що се пениш бе Монтито? Пак ли си се прецакало и вместо да изкараш 10 стинки си назад с левове!?
      И хайде като ме изкарваш че лъжа застани с пари зад думите си! Залагаме по 5 бона и вадим разпечатка от ИП със сделките ми по позицията от последния месец. Хайде, имаш ли топки!? Или само голяма плюеща уста?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

        Той изрично каза на няколко пъти, че няма да увеличава дела си при УК. Молдовската ЦБ стриктно следи за това. Не знам с какви мотиви продава тук, но не мисля че цели манупулиране /натискане/ на цената или пък да търгува с вътрешно инфо.
        Мен лично неговите продажби не ме притесняват, защото го е правил и друг път и после цената се е покачвала с много.. Така че купувам си по малко на всяко по-ниско ниво и чакам светлото бъдеще
        Да и преди е продавал доверие под два лева и после скочи. Просто се чудя дали вече не е, как да го кажа деликатно, ъъъъъъ, изперкал!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

          Той изрично каза на няколко пъти, че няма да увеличава дела си при УК. Молдовската ЦБ стриктно следи за това. Не знам с какви мотиви продава тук, но не мисля че цели манупулиране /натискане/ на цената или пък да търгува с вътрешно инфо.
          Мен лично неговите продажби не ме притесняват, защото го е правил и друг път и после цената се е покачвала с много.. Така че купувам си по малко на всяко по-ниско ниво и чакам светлото бъдеще
          Тебе никога нищо не те притеснява ,защото си продал пръв каквото и да пишеш......тези големи продажби на 3,5+ след ОСА говорят много ясно що става ...
          А защо продава , защото да продадеш 100 К на 4 лв е по добре , когато правиш увеличение на 2 лева а тези купували на 7 да духат.... ....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

            Точно с тия дребни бройки се опитва да постигне целите си.. Съгласен съм с Монти ще направи цената каквато иска и на нея ще прави и увеличението кой е луд да забива пари като щоже да си вземе от пазара или изобщо да не си взима.. а Чичо с по-малко пари ще постигне по-голямо увеличение на дела си..
            Той изрично каза на няколко пъти, че няма да увеличава дела си при УК. Молдовската ЦБ стриктно следи за това. Не знам с какви мотиви продава тук, но не мисля че цели манупулиране /натискане/ на цената или пък да търгува с вътрешно инфо.
            Мен лично неговите продажби не ме притесняват, защото го е правил и друг път и после цената се е покачвала с много.. Така че купувам си по малко на всяко по-ниско ниво и чакам светлото бъдеще

            Коментар


            • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

              Несериозно мнение е това. Ти наистина ли вярваш, че ако има увеличение с ниска цена, борсовата ще си стои висока?
              Не аз друг изказа такова мнение....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение

                Първо Чичо не се занимава с дребни бройки и второ пазарната цена няма нужда да се "събаря", че да направи увеличение на ниска цена, нито да се увеличава, че да се направи на висока цена. Друг е въпроса ако някой иска да купи пакет на определена цена. Последните дни според мен продават спекуланти, които са се изнервили от чакането на по - високо цена или може би са очаквали по - добър отчет. Какъв ще бъде следващия отчет ще видим. Може да бъде по - добър сегашния. Ще видим. Успех на имащите.
                Точно с тия дребни бройки се опитва да постигне целите си.. Съгласен съм с Монти ще направи цената каквато иска и на нея ще прави и увеличението кой е луд да забива пари като щоже да си вземе от пазара или изобщо да не си взима.. а Чичо с по-малко пари ще постигне по-голямо увеличение на дела си..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

                  И ти се изказваш малко неподготвен, как събира кеш, след като купува софарма?
                  Много лесно - когато мумията купува едното, продава другото, шаранчетата кълват и всичко е точно. Точно по същият начин наду балонът при недоверие в края на миналата година, сега пък надува този на мумифицирания трейдинг и майка му. С белязани карти аз поне не искам да играя, хеле пък когато отсреща е човекът, който държи и банката - в прекия и в преносния смисъл. Тук печелят само вътрешнярите, останалите са онова, на което му викат свинкя по Коледа
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                    Събира кеш, нали трябва да плати акциите някак си.... ще видим де
                    И ти се изказваш малко неподготвен, как събира кеш, след като купува софарма?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                      Е забравяш че ако държи примерно 3,56 цената а прави увеличението на 2 лв , ще играя с поне 10К акции в него..а не съм само аз.... Но ако цената е 2,30 а увеличението е 2,2 ще взема от маркета ,на Чичо Оги му требват спящите акции а не съревнование със спекуланти кой повече ще запише....
                      Несериозно мнение е това. Ти наистина ли вярваш, че ако има увеличение с ниска цена, борсовата ще си стои висока?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение
                        Че той може да си прави увелиечние на капитала в ниското и без да разпродава и да сваля цената. Това което ти твърдиш че прави е търгуване с вътрешна информация.
                        Събира кеш, нали трябва да плати акциите някак си.... ще видим де

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение
                          Че той може да си прави увелиечние на капитала в ниското и без да разпродава и да сваля цената. Това което ти твърдиш че прави е търгуване с вътрешна информация.
                          Че по какъв друг начин да търгува...по астралните знаци на Алена ли

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение

                            Първо Чичо не се занимава с дребни бройки и второ пазарната цена няма нужда да се "събаря", че да направи увеличение на ниска цена, нито да се увеличава, че да се направи на висока цена. Друг е въпроса ако някой иска да купи пакет на определена цена. Последните дни според мен продават спекуланти, които са се изнервили от чакането на по - високо цена или може би са очаквали по - добър отчет. Какъв ще бъде следващия отчет ще видим. Може да бъде по - добър сегашния. Ще видим. Успех на имащите.
                            Е забравяш че ако държи примерно 3,56 цената а прави увеличението на 2 лв , ще играя с поне 10К акции в него..а не съм само аз.... Но ако цената е 2,30 а увеличението е 2,2 ще взема от маркета ,на Чичо Оги му требват спящите акции а не съревнование със спекуланти кой повече ще запише....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                              Иска да прави увеличение на капитала в ниското /иначе няма логика да бута/... той сам си го каза онзи ден..
                              Първо Чичо не се занимава с дребни бройки и второ пазарната цена няма нужда да се "събаря", че да направи увеличение на ниска цена, нито да се увеличава, че да се направи на висока цена. Друг е въпроса ако някой иска да купи пакет на определена цена. Последните дни според мен продават спекуланти, които са се изнервили от чакането на по - високо цена или може би са очаквали по - добър отчет. Какъв ще бъде следващия отчет ще видим. Може да бъде по - добър сегашния. Ще видим. Успех на имащите.

                              Коментар


                              • Че той може да си прави увелиечние на капитала в ниското и без да разпродава и да сваля цената. Това което ти твърдиш че прави е търгуване с вътрешна информация.

                                Коментар

                                Working...
                                X