IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

    Веко от кога го консолидират? Едва ли за по-малко от 3-месечие имат такива разходи..
    Виж и приходите! За първо тримесечие го консолидират но все пак с натрупване от началото на годината.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BB50 Разгледай мнение

      Възможно е да са възприели IFRS 9 по рано от предвиденото в закона и да са си преизчислили (обезценили) финансови активи и съответно намалили собствения капитал.
      Хаха стига с шегите и кои финансови активи ще намалят капитала им? За мен е възможно да е грешка която като одитират да я хванат.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

        Мисля че са разходи за материали на Веко. Материали за произвеждане на перилни препарати а не за строителство!
        Веко от кога го консолидират? Едва ли за по-малко от 3-месечие имат такива разходи..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

          Продажбата беше Q2 ! Не и това!
          Възможно е да са възприели IFRS 9 по рано от предвиденото в закона и да са си преизчислили (обезценили) финансови активи и съответно намалили собствения капитал.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

            И някой може ли да обясни това?
            Мисля че са разходи за материали на Веко. Материали за произвеждане на перилни препарати а не за строителство!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
              Чета отчета, някой ще ме светне ли на какво се дължи този скок, който изяжда печалбата?
              Строителство и пр-во на строителни м-ли (5,098) (611)
              И някой може ли да обясни това?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BB50 Разгледай мнение

                Нали са продали Брико Македония. Може то да е било с голям собствен капитал
                Продажбата беше Q2 ! Не и това!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
                  не се сещам да са продали нещо тази година
                  Нали са продали Брико Македония. Може то да е било с голям собствен капитал

                  Коментар


                  • не се сещам да са продали нещо тази година
                    destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
                      как става хем да има печалба, хем ск да намалява?
                      Това е възможно ако не консолидират същите дружества. Например да са продали някое дружество

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
                        как става хем да има печалба, хем ск да намалява?
                        Това не ми стана ясно но се надявам за годишният да го оправят

                        Коментар


                        • как става хем да има печалба, хем ск да намалява?
                          destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                            Чета отчета, някой ще ме светне ли на какво се дължи този скок, който изяжда печалбата?
                            Строителство и пр-во на строителни м-ли (5,098) (611)
                            Гледам и няккаво право на строеж:
                            Учредяване право на строеж (1,091)
                            Предполагам увеличаването на разходите за материали е заради Веко, а защо ги водят строителни нямам идея. Доверие си остава една от най подценените в Софикс за мен.

                            Коментар


                            • Ако изключим еднократните ефекти, резултатът е добър. Бриколаж разбиват тая година и като гледам печалбата за 2017 може да е около 4.5 млн лева а това е въпреки продажбата на магазинът в Македония.

                              Коментар


                              • Гледам че с новия отчет нещата си дойдоха на място. Няма еднократни ефекти, няма и печалба. 2млн.лв загуба за третото тримесечие

                                Коментар

                                Working...
                                X