IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

    именно, там последно са от 06.12018. Но да оставаим тези отчети- кажете за отчета на Доверие! Къде са милионите? Но нека по-сериозно вече!
    https://www.micb.md/activitatea-financiara-en/
    както и от сайта на националната им банка:
    http://www.bnm.md/bdi/pages/reports/...l?id=0&lang=en

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

      ин 4и4о уи тръст
      Тръст, тръст ама нема начин да е за 10 лева тръст
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

        За много ларж го смяташ чичото
        ин 4и4о уи тръст
        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
          именно, там последно са от 06.12018. Но да оставаим тези отчети- кажете за отчета на Доверие! Къде са милионите? Но нека по-сериозно вече!
          Сериозно или не, това са написали
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
            преди 6 месеца писах, че цената тук ще е 10 лв. ........ и все още мисля, че там ще я закара шефЪ...

            не е препоръка
            За много ларж го смяташ чичото
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
              именно, там последно са от 06.12018. Но да оставаим тези отчети- кажете за отчета на Доверие! Къде са милионите? Но нека по-сериозно вече!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                аз ли не знам къде да ги намеря или те са решили като са продали банката вече може да не ги публикуват в https://www.micb.md/raportul-auditorului-en/
                https://www.micb.md/rapoarte-fin-investitor-en/

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                  Има отчети към Юни на сайта им , просто не знаеш къде да ги намериш. В момента съм далеч от България и на мобилен не ми се занимава да ти пращам линк. Потърси повечко на сайта на банката.
                  аз ли не знам къде да ги намеря или те са решили като са продали банката вече може да не ги публикуват в https://www.micb.md/raportul-auditorului-en/

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
                    Като погледана в тази тема и като видя цени 10лв, 15лв все се сещам за Пурко от Опасен чар, дето купи машина за парцали и наряза всички дрехи и децата му търчаша и викаха .. Тати, ето 5лв ... Тати- ето 10 лв..... Аз съм акционер в Софарма така, че желая добро на Доверие. Доверие, доверие, но нека не ставаме наивни! Защо още няма отчет за миналата година на банката? (гледам им сайта). Казвате, че не са консолдирани данните в отчета за полугодието защото "нямат контрол" ?!? А стига де!
                    Има отчети към Юни на сайта им , просто не знаеш къде да ги намериш. В момента съм далеч от България и на мобилен не ми се занимава да ти пращам линк. Потърси повечко на сайта на банката.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                      А аз чичото си го представям като моториста, продаващ машината- кеф ти машина за пари "Доверие", кеф ти и по-луксозната "Софарма"
                      Чичото не може да е моториста, защото той даде парите ...макар и с 3% лихва

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
                        Като погледана в тази тема и като видя цени 10лв, 15лв все се сещам за Пурко от Опасен чар, дето купи машина за парцали и наряза всички дрехи и децата му търчаша и викаха .. Тати, ето 5лв ... Тати- ето 10 лв..... Аз съм акционер в Софарма така, че желая добро на Доверие. Доверие, доверие, но нека не ставаме наивни! Защо още няма отчет за миналата година на банката? (гледам им сайта). Казвате, че не са консолдирани данните в отчета за полугодието защото "нямат контрол" ?!? А стига де!

                        Разбира се че ги консолидират,просто банката няма към момента печалбата която би им се искала или се надяват да има .Поради това търсят с какво да се оправдаят.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                          А аз чичото си го представям като моториста, продаващ машината- кеф ти машина за пари "Доверие", кеф ти и по-луксозната "Софарма"
                          и какво излиза? ........ за всекиго по нещо предлага 4и4ката ...... кеф ти финансова компания .... кеф ти имоти ..... кеф ти производство ....... кеф ти търговия ...... за всеки вкус по нещо...
                          fuск the bеаr - give me the bееr

                          Коментар


                          • преди 6 месеца писах, че цената тук ще е 10 лв. ........ и все още мисля, че там ще я закара шефЪ...

                            не е препоръка
                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
                              Като погледана в тази тема и като видя цени 10лв, 15лв все се сещам за Пурко от Опасен чар, дето купи машина за парцали и наряза всички дрехи и децата му търчаша и викаха .. Тати, ето 5лв ... Тати- ето 10 лв..... Аз съм акционер в Софарма така, че желая добро на Доверие. Доверие, доверие, но нека не ставаме наивни! Защо още няма отчет за миналата година на банката? (гледам им сайта). Казвате, че не са консолдирани данните в отчета за полугодието защото "нямат контрол" ?!? А стига де!
                              А аз чичото си го представям като моториста, продаващ машината- кеф ти машина за пари "Доверие", кеф ти и по-луксозната "Софарма"

                              Коментар


                              • Като погледана в тази тема и като видя цени 10лв, 15лв все се сещам за Пурко от Опасен чар, дето купи машина за парцали и наряза всички дрехи и децата му търчаша и викаха .. Тати, ето 5лв ... Тати- ето 10 лв..... Аз съм акционер в Софарма така, че желая добро на Доверие. Доверие, доверие, но нека не ставаме наивни! Защо още няма отчет за миналата година на банката? (гледам им сайта). Казвате, че не са консолдирани данните в отчета за полугодието защото "нямат контрол" ?!? А стига де!
                                Last edited by petyob; 12.08.2019, 17:55.

                                Коментар

                                Working...
                                X