IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Още се чудя защо беше цялата дандания тука Декември и Януари?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение
      Стига сте разтягали локуми. Кажете кога ще върнете парата!!! Върнете парите, бе!!
      Приемаме парите като инвестиция, а не като заем, защо да ги връщаме? Шегувам се.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение
        Стига сте разтягали локуми. Кажете кога ще върнете парата!!! Върнете парите, бе!!
        “Бе” и “ма” на къра,не тук!

        Коментар


        • Стига сте разтягали локуми. Кажете кога ще върнете парата!!! Върнете парите, бе!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение
            Кога ще връщате парите на Софарма? Още ли сънувате “рефинансиране” при ниска лихва? Никоя банка няма да ви даде в тази ситуация. Ама то акционерите на Софарма да му мислят. Вие сте добре, ни пари дали, ни риска носите. Вярно, че си купихте банка тип КТБ на 8ми септември, ама какво да се прави.
            Извинявай,ти не купи ли?...стига мрънка!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение
              Кога ще връщате парите на Софарма? Още ли сънувате “рефинансиране” при ниска лихва? Никоя банка няма да ви даде в тази ситуация. Ама то акционерите на Софарма да му мислят. Вие сте добре, ни пари дали, ни риска носите. Вярно, че си купихте банка тип КТБ на 8ми септември, ама какво да се прави.
              Как да не носим риск, нали ако инвестицията в банката не излезе, акциите ни вместо 10 лв. ще станат 1 лев!?
              Риск не носят само кибиците, които нямат инвестиции, но пък имат подсилени клавиатури за да издържат на много и безсмислени постове по форумите

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                Да, и аз имам усещането че ОД или негови хора продават по малко последните дни.. Но той продаваше и предния път като минахме през 3,30-3,40
                Така че.. Тръгне ли пазара нищо не го спира.. даже е хубаво някой да предлага по малко и да създава ликвидност, това привлича спекуланти към позицията и колелото се завърта
                чак пък да привлича спекуланти,. Ми да, то инвестори няма и без това.,

                Коментар


                • Кога ще връщате парите на Софарма? Още ли сънувате “рефинансиране” при ниска лихва? Никоя банка няма да ви даде в тази ситуация. Ама то акционерите на Софарма да му мислят. Вие сте добре, ни пари дали, ни риска носите. Вярно, че си купихте банка тип КТБ на 8ми септември, ама какво да се прави.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                    Бая схема ще да е. Не мисля, че ще продадат 100 и кусур аптеки за без пари.
                    разбира се, че цената ще е подобаваща ..... сектата трябва да изпадне в делириум...
                    fuск the bеаr - give me the bееr

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                      някоя нова схема която в последствие пак на дребните на врата ще овесят...

                      не е препоръка!!!
                      Бая схема ще да е. Не мисля, че ще продадат 100 и кусур аптеки за без пари.
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                        Интересно е какво ще правят ОД и ВС с кеша, който предстои да лапнат от Трейдинга......
                        някоя нова схема която в последствие пак на дребните на врата ще овесят...

                        не е препоръка!!!
                        fuск the bеаr - give me the bееr

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                          Да, и аз имам усещането че ОД или негови хора продават по малко последните дни.. Но той продаваше и предния път като минахме през 3,30-3,40
                          Така че.. Тръгне ли пазара нищо не го спира.. даже е хубаво някой да предлага по малко и да създава ликвидност, това привлича спекуланти към позицията и колелото се завърта
                          Прави си викаш човека срамежливо увеличение на капитала, кеш му требе...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                            Да, и аз имам усещането че ОД или негови хора продават по малко последните дни.. Но той продаваше и предния път като минахме през 3,30-3,40
                            Така че.. Тръгне ли пазара нищо не го спира.. даже е хубаво някой да предлага по малко и да създава ликвидност, това привлича спекуланти към позицията и колелото се завърта
                            Интересно е какво ще правят ОД и ВС с кеша, който предстои да лапнат от Трейдинга......
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                              Да, и аз имам усещането че ОД или негови хора продават по малко последните дни.. Но той продаваше и предния път като минахме през 3,30-3,40
                              Така че.. Тръгне ли пазара нищо не го спира.. даже е хубаво някой да предлага по малко и да създава ликвидност, това привлича спекуланти към позицията и колелото се завърта
                              +1 Интересна ще бъде тук дивидентната политика занапред

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pavlik5 Разгледай мнение
                                А не ви ли притеснява ,че това е единствената от ликвидните акции при която фри флота се увеличава ?

                                Справка - новините на БФБ всяка вечер.

                                А кой има над 2 % тук - знаете нали?
                                Да, и аз имам усещането че ОД или негови хора продават по малко последните дни.. Но той продаваше и предния път като минахме през 3,30-3,40
                                Така че.. Тръгне ли пазара нищо не го спира.. даже е хубаво някой да предлага по малко и да създава ликвидност, това привлича спекуланти към позицията и колелото се завърта

                                Коментар

                                Working...
                                X