IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Чичо пазарува сериозно.....
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Интересно, още един посредник в играта.

      Коментар


      • Доста акции е накупил ..


        Име (наименование) “Донев инвестмънтс холдинг” АД
        [За физическите лица — собствено и фамилно име.]

        Естество на сделката Придобиване

        Цена(и) и обем(и) Цена(и) Обем(и)
        3.300 3000
        3.300 1000
        3.300 830
        3.300 2000
        3.300 552
        3.300 1448
        3.300 1000
        3.300 5000
        3.300 3000
        3.300 2000
        3.300 5000
        3.300 1000
        3.300 4000
        3.280 5000
        3.280 600
        3.300 3000
        3.280 50
        3.300 1000
        3.300 3000
        3.300 3000
        3.300 3000
        3.300 3000
        3.300 3000
        3.300 3000
        3.300 3000
        3.300 1120
        3.300 1130
        3.300 1326
        3.300 544
        3.300 3000
        3.300 3956
        3.300 44
        3.300 3956
        3.300 44
        3.300 2000

        Коментар


        • Хубаво си е системна банка да имаш.

          The net profit of the Moldovan banks in January-August 2019 amounted to 1 billion 597.2 million lei, an increase of 31% over the same period of 2018, Noi.md.
          According to the National Bank of Moldova, in the first 8 months of this year profit was obtained by all 11 banks, while about 1 billion 380.8 million lei or 86.4% of the total net profit of the banks, was obtained by four banks : Moldova- Agroindbank, Moldindconbank, Victoriabank and Mobiasbanca - OTP Group.
          According to the data provided by the National Bank of Moldova, in January-August 2019, the highest net profit was obtained by: Moldova-Agroindbank - 520.52 million lei, Moldindconbank - 435.99 million lei, Victoriabank - 221, 59 million lei and Mobiasbanca-OTP Group - 202.65 million lei.


          Citește mai mult: https://noi.md/economie/profitul-net...roape-o-treime

          Коментар


          • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
            Преди месеци като се обяви сделката тук беше пълно с песимисти. Сега изчезнаха! Какво се промени през това време ???
            Елементарно - купиха си артии (акциЙ)
            Светът се е променил в двата случая: 1- със.. или 2- без... артиите
            (нужно ли е, винаги да се пише че не е препоръка !??) )

            Коментар


            • Преди месеци като се обяви сделката тук беше пълно с песимисти. Сега изчезнаха! Какво се промени през това време ???

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                Мисля че не бяха го напълнили на мах защото се опасяваха че може да е еднодневка в индекса. Но като видяха че остана при сегашното разглеждане, а и с оглед на силните резултати и приличната търговия с акцията като за БФБ... Решиха че трябва да запълнят плътно теглото си тук
                Да и аз мисля така, преди да влязе в Софикс фонда си накупи донякъде количества.Няколко дни след това ми се наложи да развържа книжа за кеш, но те нямаха интерес вече. Викам си, ами като не става няма да ги пускам на пазара и не съм сгрешил.
                _______________________________
                Щедро сееш, едро жънеш.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                  На мен друго ми е интересно.. При това добро развитие в Молдова, което дава силен фундамент зад акцията, и при това стабилно търсене по позицията, как се намират инат продавачи които да потискат естествения стремеж на цената към ръст...
                  И аз това се чудя. Има само един логичен отговор, че хората са доволни от печалбата си до тук и за това продават. Но лично за мен това е една от най - атрактивните акции на борсата ни. Успех на имащите.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                    как се намират инат продавачи които да потискат естествения стремеж на цената към ръст...
                    Този въпрос към Чичо трябва да го зададеш, също.

                    Мненията ми не са препоръка за търговия.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                      Мисля че не бяха го напълнили на мах защото се опасяваха че може да е еднодневка в индекса. Но като видяха че остана при сегашното разглеждане, а и с оглед на силните резултати и приличната търговия с акцията като за БФБ... Решиха че трябва да запълнят плътно теглото си тук
                      Таака ги виждам и аз нещата с ЕТФ-а.
                      Но въпросът за мен е защо им дадоха търсените количества на тези нива?!?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение

                        Банката е перла в короната, ама тази перла тежи, колкото пет корони... ☺ Интересно как ще се развиват нещата.
                        На мен друго ми е интересно.. При това добро развитие в Молдова, което дава силен фундамент зад акцията, и при това стабилно търсене по позицията, как се намират инат продавачи които да потискат естествения стремеж на цената към ръст...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Nostradamus Разгледай мнение
                          И ЕТФа бая е накупил този месец
                          Мисля че не бяха го напълнили на мах защото се опасяваха че може да е еднодневка в индекса. Но като видяха че остана при сегашното разглеждане, а и с оглед на силните резултати и приличната търговия с акцията като за БФБ... Решиха че трябва да запълнят плътно теглото си тук

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                            43.7млн лв печалба за 8 месеца направила банката. Ами бива, все пак цялото Доверие има пазарна оценка 60млн лв
                            Банката е перла в короната, ама тази перла тежи, колкото пет корони... ☺ Интересно как ще се развиват нещата.

                            Коментар


                            • И ЕТФа бая е накупил този месец
                              http://forexnews.bg

                              Коментар


                              • 43.7млн лв печалба за 8 месеца направила банката. Ами бива, все пак цялото Доверие има пазарна оценка 60млн лв

                                Коментар

                                Working...
                                X