IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Гледам в ектрите,никъде не срещам обявления от чичо за разпореждане с акции на Доверие.....не трябваше ли да обявява такива неща?

    Коментар


    • „Доверие – обединен холдинг“ АД уведомява, че на 27.04.2020 г., Изпълнителният съвет на Националната банка на Молдова (НБМ) одобри двама нови членове на Борда (Надзорния съвет) на BC Moldindconbank S.A., а именно г-н Херберт Степич и г-н Томас Майкъл Хигинс.

      Познати персонажи. Удобни номинали, на разположение.

      Вътрешна информация по чл. 17, §1, във вр. с чл. 7 от Регламент №596/2014 на ЕП и на Съвета

      Коментар


      • Чичо Оги продава и в същото време си взима заема от банката..... вместо капиталови буфери и ликвидност....
        Без коментар....

        Коментар


        • Не се е оттеглил, днес ми даде на 3.70

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
            И между другото.. Абе къде изчезна предлагането тук!?
            Чичо може да го е оттеглил, но не знаем още какви мисли му се въртят току преди отчета...

            Коментар


            • И между другото.. Абе къде изчезна предлагането тук!?

              Коментар


              • Из тримесечния отчет на Софарма:

                На 22.04.2020 г. в дружеството постъпиха 30 млн. лв., които са изплатени лихви и заеми от асоциирано дружество и контролирано от него дружество („Доверие – обединен холдинг“ АД и „Доверие инвест“ АД).



                Само дето толкова реваха някой колеги. Ето че заема ще се върне много по-рано от планираното, при това с добра печалба за фармата!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                  Родина приключиха
                  Всяко зло за добро. Превърнаха е в най - подценената акция, което дава големи възможности за инвестиралите в нея. Нямам препоръки.

                  Коментар


                  • Родина приключиха

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                      Като ми пълни бидовете цяла седмица ли?

                      Колега, аз поне имам ежедневен поглед на пазара и съм страна по сделки, ти на какво основание се изразяваш така категорично!?
                      Не си единствен с ежедневен поглед на пазара .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                        С Галата и Химснаб може и междугалактически маркет да направят...
                        Некой гледал ли им портфеилите.....на ЦКБ и Съгласие...
                        Със сигурност имат такива, но като % от портфейлите им са незначителни и не влияят особено. Портфейлите са им публични и всеки може да ги види!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                          Навремето Капитал го сложиха в заглавие на една доста показателна статия.
                          Пенсионните фондове на групата "Химимпорт" наливат все повече пари в свързани компании

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение

                            И отделно аз знам така, във Варна се знае, ако не става със Съгласие, става със Сила ! хаха
                            Навремето Капитал го сложиха в заглавие на една доста показателна статия.
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                              С Галата и Химснаб може и междугалактически маркет да направят...
                              Некой гледал ли им портфеилите.....на ЦКБ и Съгласие...
                              И отделно аз знам така, във Варна се знае, ако не става със Съгласие, става със Сила ! хаха

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                                Ами затова Съгласие, дето знаят какво правят, имат най-висока доходност от всички ПФ. Другите дето се правят на трейдъри на Уолстрийт и Франкфурт и т.н. не могат да бият инфлацията!
                                С Галата и Химснаб може и междугалактически маркет да направят...
                                Некой гледал ли им портфеилите.....на ЦКБ и Съгласие...

                                Коментар

                                Working...
                                X