IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

    Дали!? Ти ще запишеш ли при емисионна 5 лв например?
    Още си мислят че Донев ще пуска промоции ама надали

    Коментар


    • Някой знае ли за кога се планира увеличение на капитала?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

        Споко,след увеличението на капитала ще има повече
        Дали!? Ти ще запишеш ли при емисионна 5 лв например?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

          Ние преди години пак се чудехме дали ще го бъде Доверие а то всичко си върви в пъти по добре. Бриколаж го взеха от франсетата, Доверие Капитал го взеха на 100%, изи го развиват добре, а сега и банката която прави 50-60 милиона печалба на година. Жалко че бройките са малко но пак добре че има



          Споко,след увеличението на капитала ще има повече

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
            Хубави неща се казаха ама дали ще станат... времето ще покаже
            Ние преди години пак се чудехме дали ще го бъде Доверие а то всичко си върви в пъти по добре. Бриколаж го взеха от франсетата, Доверие Капитал го взеха на 100%, изи го развиват добре, а сега и банката която прави 50-60 милиона печалба на година. Жалко че бройките са малко но пак добре че има




            Коментар


            • Не се наемам с отговорността да пиша по темата. Имам акции и вероятно няма да съм обективен. Имаше и други колеги... някой сигурно ще сподели.
              Keep going ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                Хубави неща се казаха ама дали ще станат... времето ще покаже
                Какви напр.?

                Коментар


                • Хубави неща се казаха ама дали ще станат... времето ще покаже
                  Keep going ...

                  Коментар


                  • Някой ходил ли е на ОСА? Нещо интересно?

                    Коментар


                    • Излезе и отчета за Май.

                      https://www.micb.md/activitatea-financiara-en/
                      http://forexnews.bg

                      Коментар


                      • По Елиът при Доверие сме в началото на 3-та вълна така че има бая да ръсте тая позиция с времето!

                        Не е препоръка!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                          Оо, напротив.. Има смисъл и то голям На такива прохождащи пазарчета се правят адските печалби.. Е, и загуби ако не си хитър играч, разбира се
                          Но мисля ще е добра оферта, при положение че съвсем скоро, Доверие дръпвайки си дивидент от банката, ще хапнат добре и миноритарите в нея
                          Може и така да е Аз съм от 2012 на БФБ така че ранните години на борсата не са ми познати.

                          Според мен и на БФБ има доста подценени дружества и ако съм прав че предстои пета вълна по Елиът която трябва да е със същият импулс както първа вълна Софикс трябва да скочи до 1,100.

                          В момента изглежда абсурдно но това показват сметките по Елиът ако дъното на 4-та вълна е 560. Не изключвам и да има малко по голям спад първо до към 530 но за мен това е малко вероятно.


                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                            Молдова 20-30 години назад от нас все едно да търгуваш на БФБ през 90-те та поне за мен няма смисъл да търгуваш в Молдова, особено при цената на нашата борса.

                            Вече близо 78% от печалбата ще е за Доверие след търговото!

                            Оо, напротив.. Има смисъл и то голям На такива прохождащи пазарчета се правят адските печалби.. Е, и загуби ако не си хитър играч, разбира се
                            Но мисля ще е добра оферта, при положение че съвсем скоро, Доверие дръпвайки си дивидент от банката, ще хапнат добре и миноритарите в нея

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение

                              А самата стойност на банката колко идва на акция, освен печалбата..
                              Пак грубо - около 3,5 лв

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
                                По мои груби сметки около 1,20 -1,30 лв идва печалба от банката за 2018, върху акция на Доверие.
                                А самата стойност на банката колко идва на акция, освен печалбата..
                                М.... . ш..... ..й.о!

                                Коментар

                                Working...
                                X