IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • По мои груби сметки около 1,20 -1,30 лв идва печалба от банката за 2018, върху акция на Доверие.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение

      Това търгово кога трябва да се състои?
      https://doverie.bg/%d0%bd%d0%b0-29-0...-%d0%b7%d0%b0/

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

        Молдова 20-30 години назад от нас все едно да търгуваш на БФБ през 90-те та поне за мен няма смисъл да търгуваш в Молдова, особено при цената на нашата борса.

        Вече близо 78% от печалбата ще е за Доверие след търговото!



        Е, как да няма смисъл Soho, та ако там са толкова назад, както гo kазваш, то предстои тепърва цикъла - "увеличението на капиталите"
        Не помниш ли, как растеше всичко тук, когато кажеха - увеличение на капитал 1:20 или 1:50 (МЦХ) - със собствени средства !?
        ...удвояваш за две седмици
        Не е препоръка
        Last edited by precakanoto; 18.06.2019, 19:38.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

          Молдова 20-30 години назад от нас все едно да търгуваш на БФБ през 90-те та поне за мен няма смисъл да търгуваш в Молдова, особено при цената на нашата борса.

          Вече близо 78% от печалбата ще е за Доверие след търговото!



          Това търгово кога трябва да се състои?
          М.... . ш..... ..й.о!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
            Рових се но явно тази банка не се търгува публично.. Иначе можеше да се пробвам да си купя акции в нея и директно
            Молдова 20-30 години назад от нас все едно да търгуваш на БФБ през 90-те та поне за мен няма смисъл да търгуваш в Молдова, особено при цената на нашата борса.

            Вече близо 78% от печалбата ще е за Доверие след търговото!




            Коментар


            • Рових се но явно тази банка не се търгува публично.. Иначе можеше да се пробвам да си купя акции в нея и директно

              Коментар


              • Doverie-Invest Bulgarian holding acquired another 13.73% stake in Moldindconbank and increased its share in this bank from 63.89% to 77.62%; the transaction amount exceeded 164.2 million lei 14.06.2019

                http://www.infomarket.md/en/banks/Do...42_million_lei
                http://forexnews.bg

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                  Пакета на 2.80 е от февруари месец там една част взе ЕТФ вторник ще е ясно кой продава най вероятно ПФ алианц купувач СИС Мисля на повечето състезатели е ясно кой е близък до този посредник....затягайте коланитепакета мина излитаме...готиното е чичо о остави цената след като мина пакета на спекулантите а не я затапи...дерзайте. Следваща спирка 5лв
                  Аз също мисля че Алианц разпродаде, имаха в 3-та ПФта и са ги продали най вероятно на Донев и приятели.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                    Според мен разпродаде клиентът на ПФБК който държеше 2.88 лв и останаха Капман и ритейла с малко акции да държат на тези нива.
                    Пакета на 2.80 е от февруари месец там една част взе ЕТФ вторник ще е ясно кой продава най вероятно ПФ алианц купувач СИС Мисля на повечето състезатели е ясно кой е близък до този посредник....затягайте коланитепакета мина излитаме...готиното е чичо о остави цената след като мина пакета на спекулантите а не я затапи...дерзайте. Следваща спирка 5лв

                    Коментар


                    • Според мен разпродаде клиентът на ПФБК който държеше 2.88 лв и останаха Капман и ритейла с малко акции да държат на тези нива.

                      Коментар


                      • Мдаа, преди няколко дни един приятел ми вика: "Защо не продаваш, след като се знае че ще има увеличение тук и тогава ще можеш да си запишеш колкото искаш акции?"
                        Отговорих му че просто не знам къде ще е пазарната и съответно емисионната цена когато това се случи.. ами ако е на 5 лв...
                        Гледаше ме неразбиращо... Е, днес може би поне отчасти ме е разбрал

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

                          На мен ми изглеждаше, че детето-чудо се изгаври с донев. Чичката беше сериозно уплашен доста време, едвам говореше по тези теми!
                          Така ми се струваше и на мен в началото, но после се видя, че са се пооправили.
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                            Засега Донев надделява. Те си оправиха сметките. Детето чудо му купи вестниците.
                            На мен ми изглеждаше, че детето-чудо се изгаври с донев. Чичката беше сериозно уплашен доста време, едвам говореше по тези теми!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

                              Хаха, така ще е с цените, но ...
                              незнам да ли си гледал сблъсъка между детето чудо и донев. Ако ДА, незнам защо мислиш че донев може да надделее?
                              Засега Донев надделява. Те си оправиха сметките. Детето чудо му купи вестниците.
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                                Така и сега правя същото.....
                                Никой не чака една година да си докаже Егото...
                                Сори но утре на чичо Оги може да му хрумне че цената която му е изгодна е левче....
                                Така че леко с ракетите особено кривите като Доверие....
                                В момента играете Хоро на гърба на Партниорите във Фармата...
                                Мисля че скоро движението ще се обърне , най малко щото никой няма да даде търгово повече от 2 лв ТУК...даже и Леман да купите
                                П.П. Наюй малкото добре звучи Фармата на 3 и Доверие на 3 .....страшно добре..
                                Гледаш цените, но пропускаш капитализацията.Скоро Фармата 3, а Доверие 9. Относно Леман , тях ги няма, но банката на Доверие е има, нали? Разбира се нямам препоръки.

                                Коментар

                                Working...
                                X