IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от unsworth Разгледай мнение

    A някой изтегля ли ги изобщо тези ПДФ-и?


    [ATTACH=CONFIG]n3789524[/ATTACH]
    Да, пак същия PDF, но погледнете 3та страница Б) и В)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от unsworth Разгледай мнение

      A някой изтегля ли ги изобщо тези ПДФ-и?


      [ATTACH=CONFIG]n3789524[/ATTACH]
      И аз така първосигнално реагирах, ама то имало и трета и четвърта страница
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Network Разгледай мнение

        Колегата под мен е отговорил, и ще допълня. Стоев още веднъж и чрез Телсо, а също така и големия син на мажо чрез инвест холдинга.
        http://www.x3news.com/?x3id=151859 - Донев инвестмънт - с 22 583 бр. нови акции
        http://www.x3news.com/?x3id=151860 - Телсо - със 102 144 бр. нови акции
        Аз също си ги записах, признавам си.
        A някой изтегля ли ги изобщо тези ПДФ-и?


        Click image for larger version

Name:	Capture1.JPG
Views:	1
Size:	77.0 КБ
ID:	3789524

        Коментар


        • Първоначално изпратено от unsworth Разгледай мнение

          Не знам какво виждате вие в x3news, колега, аз виждам само, че всеки си е получил полагаемите права. Ако има линк към документ, че са поръчани записвания на акции в толкова ранна фаза на тангото, моля, споделете.
          Колегата под мен е отговорил, и ще допълня. Стоев още веднъж и чрез Телсо, а също така и големия син на мажо чрез инвест холдинга.
          http://www.x3news.com/?x3id=151859 - Донев инвестмънт - с 22 583 бр. нови акции
          http://www.x3news.com/?x3id=151860 - Телсо - със 102 144 бр. нови акции
          Аз също си ги записах, признавам си.
          Last edited by Network; 05.08.2021, 11:48.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от unsworth Разгледай мнение

            Не знам какво виждате вие в x3news, колега, аз виждам само, че всеки си е получил полагаемите права. Ако има линк към документ, че са поръчани записвания на акции в толкова ранна фаза на тангото, моля, споделете.
            Венцислав Стоев си ги е записал.
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Network Разгледай мнение
              Гледайки новините в екстрийма колко и кои са записали правата си вчера и онзи ден, надали цената ще седи още на 0.38.
              Не знам какво виждате вие в x3news, колега, аз виждам само, че всеки си е получил полагаемите права. Ако има линк към документ, че са поръчани записвания на акции в толкова ранна фаза на тангото, моля, споделете.

              Коментар


              • Кой си записа акциите? Няма ли да си кажете?
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                  .... едно време к'ви тапи имаше ехее.......
                  Не е момента сега за слагане на тапи, че биковете са в атака и ги къртят бързо. И после много ги боли "ТАПАнарите"

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                    Че то и не беше истинска тапа
                    .... едно време к'ви тапи имаше ехее.......
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Че то и не беше истинска тапа

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от itest Разгледай мнение

                        тапата на .38 май докрая ще я държат
                        Май не
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от itest Разгледай мнение

                          тапата на .38 май докрая ще я държат
                          Колега не дрънкай глупости...на агрия ти вдявам за Спиди ти сега плашиш цацата без смисъл?!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение

                            Иска акциите сега, а не след няколко месеца. Може би е това. След аукциона, предполагам, при цената ще има интересно развитие.
                            Да, това е възможна теза, която като цяло не ми беше хрупвала, защото реално, за да е това причината трябва да имаш хоризонт от повече от 1 и по-малко от 2 месеца и да нямаш други акции, които да продаваш (при желание) докато ти дойдат новите.
                            Мерси, мелон!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                              Аз не разбирам защо някой ще си нарежда бидовете за акции на 6,80лв и да се чуди ще му даде ли някой, като може да си купи права на 0,38. Хем ще му излезе по-евтино, хем пък парите ще ги плаща след 3 седмици.
                              Подпират да не падне колосът

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                                Аз не разбирам защо някой ще си нарежда бидовете за акции на 6,80лв и да се чуди ще му даде ли някой, като може да си купи права на 0,38. Хем ще му излезе по-евтино, хем пък парите ще ги плаща след 3 седмици.
                                Иска акциите сега, а не след няколко месеца. Може би е това. След аукциона, предполагам, при цената ще има интересно развитие.

                                Коментар

                                Working...
                                X