IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Начи купуваш акция на 4,20 +7*0,40=6 лева да кажем......и ще я изсипваш на 6,20-6,30 и по ниско даже...а тая акция в момента от дивидент а не от ексел взима левче на брой..... Че и милион даже.... Груец,май ше сбъркаш.....Но ако и тук ти купя син "Чивас" ше земеш да се пропиеш и после да ми е съвестно...
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

      ... (помня фортис как обясняваше на бедняците, че бил инвестирал всичко свободно на тези цени, щото вярвал на чичикака и той го черпил кайве и шапка и било само въпрос на време да се изкупят акциите на ромите). Да видим и тук как ще е - 1 милион акции на 5 лева продължават да си седят като дамоклиев меч и да си чакат.

      .....
      Забравил си флашката за Фортис. Може па да е имало некви послания вътре
      Идвай насам, не се притеснявай. Тези самоналожени банове не са интересни и продуктивни
      Я всегда буду твоим поводом напиться.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
        Elana 2 пъти заредиха новите акции без да им е дошло времето, а днес когато трябва да са по платформите...ги няма.
        Те си имат други грижи сега, трябва да подпират SIN-a

        Коментар


        • Elana 2 пъти заредиха новите акции без да им е дошло времето, а днес когато трябва да са по платформите...ги няма.

          Коментар


          • Ножа изглежда дървен, Груев

            Коментар


            • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение
              Грую го няма никакъв и вие се размечтахте
              Тук съм просто нарочно не пиша в темите на халтурата, агрията и тук, за да е спокоен възпитаникът на варненската магнаурска школа, че може да прочете грешно смс-а при вълнение. Мисля, че съм го казвал многократно - too good to be true е тази акция, за да вярвам, че подобна "златна" уж кокошка ще я дадат на някакъв скъсан чичикак, а не на местните руски или мамалигарски звездолети. Ма пък чичикака им бил обещал на някои от придворните си 12, каквото и да значи това 12, та затова и хайпът тук. Хубаво е да имаш вЕра, ма тя такава вЕра имаше в чичикака и при 4,29 в софарма или 6.90 май беше на щерката. Особено при първата имаше бая мускули (помня фортис как обясняваше на бедняците, че бил инвестирал всичко свободно на тези цени, щото вярвал на чичикака и той го черпил кайве и шапка и било само въпрос на време да се изкупят акциите на ромите). Да видим и тук как ще е - 1 милион акции на 5 лева продължават да си седят като дамоклиев меч и да си чакат.

              Последно мнение тук, щото си държа на думата. Здраве и успех желая и дано чича ви ви е казал цялата истина
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
                За мен вече въпросът е - Колко нагоре ще отиде цената?
                Даже може една мини анкетка - 10-12-15-20 или таван ми е безкрайността
                Дайте анкета да гласуваме !
                Я всегда буду твоим поводом напиться.

                Коментар


                • За мен вече въпросът е - Колко нагоре ще отиде цената?
                  Даже може една мини анкетка - 10-12-15-20 или таван ми е безкрайността

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                    И нещо за изсипването... Който искаше да изсипва можеше да изспие от "старите" акции ....
                    Е те старите ги бяха поизсипали, от 7 до 6 .... стига толкоз от старите.
                    Сега Груйката чака новите на 5 и да постне написаната за случая пледоария
                    Я всегда буду твоим поводом напиться.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

                      Ниска финансова култура
                      ...И все още много малко играчи в сравенение с други европейски държави
                      Абе и Хари го няма да разясни ползите от чакалнята и еврото
                      Я всегда буду твоим поводом напиться.

                      Коментар


                      • Грую го няма никакъв и вие се размечтахте

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                          Аз и сега не схващам при тази инфлация в момента как така пазарните оценки на акциите при нас не са се качили драстично,за догодина да не говорим ?Някой ще даде ли логично обяснение
                          Ниска финансова култура

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
                            Инфлацията идва момци, няма кой да изсипва, кеша пари.. преди малко говорих с един проятел внася стоки от Германия, вдигнали са му цените с 50%.. така, че стискайте, може догодина и 30 лв да видим.
                            Аз и сега не схващам при тази инфлация в момента как така пазарните оценки на акциите при нас не са се качили драстично,за догодина да не говорим ?Някой ще даде ли логично обяснение

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mechka uteshitelka Разгледай мнение

                              Малиии, недей толкова, диверцифицирай из технологичните като опция, аз тъй действам
                              Като цяло съм така...е малко преувеличих заради майтапа де....А и Алтерко вече тежи повече от Доверие....
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                                Аз съм една педя над ушите....
                                Малиии, недей толкова, диверцифицирай из технологичните като опция, аз тъй действам
                                Я всегда буду твоим поводом напиться.

                                Коментар

                                Working...
                                X