IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
    От Март 2016 до сега сме на 11то място по брой сделки в БГ40! Изключвам Еврохолд които са в процес на увеличение на капитала!
    И това е важно, защото...
    ??

    Коментар


    • От Март 2016 до сега сме на 11то място по брой сделки в БГ40! Изключвам Еврохолд които са в процес на увеличение на капитала!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

        6 или 7 магазина са тяхни по спомен
        ОК. Благодарско.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dimitracis Разгледай мнение
          Някой знае ли колко от 11те магазина на Бриколаж са собственост на дружеството и колко са под наем.
          6 или 7 магазина са тяхни по спомен

          Коментар


          • Някой знае ли колко от 11те магазина на Бриколаж са собственост на дружеството и колко са под наем.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

              а ще се сливат ли?
              Дали е сливане или търгово предложение оценъчните методи са едни и същи

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                Не знам кой изобщо продава на тези нива Софарма също катери
                Мисля че на няколко вълни ще оберат акциите може сега да върнем малко. Да видим до края на месеца - аз за никъде не бързам

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BB50 Разгледай мнение
                  Да припомня, че Софарма изкупи акциите на Доверие миналия месец на цена около 1,09. Продавачите бяха дружества на Донев и Стоев - Телекомплект и Елфарма. Защо някой си мисли, че Донев е готов да даде повече пари на акция на миноритарните акционери отколкото на себе си.
                  Или може би някой си представя че ще има честна оценка на дружествата при сливането - оптимисти.
                  Мисля че интереса по тази позиция доста бързо ще затихне....
                  а ще се сливат ли?

                  Коментар


                  • Да припомня, че Софарма изкупи акциите на Доверие миналия месец на цена около 1,09. Продавачите бяха дружества на Донев и Стоев - Телекомплект и Елфарма. Защо някой си мисли, че Донев е готов да даде повече пари на акция на миноритарните акционери отколкото на себе си.
                    Или може би някой си представя че ще има честна оценка на дружествата при сливането - оптимисти.
                    Мисля че интереса по тази позиция доста бързо ще затихне....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                      Не знам кой изобщо продава на тези нива Софарма също катери
                      100 % ми стигат . Желая успехи !

                      Коментар


                      • UUUP 4000

                        Коментар


                        • Не знам кой изобщо продава на тези нива Софарма също катери

                          Коментар


                          • Добро утро Да видим как ще се отрази новината за контрол от Софарма.

                            Успех на ДОХ и Софарма!

                            Коментар


                            • конс. BV тук е 3.78 лв. на акция, на Сфарм е 3.72 ... знаете какви са пазарните цени на двете към момента

                              Коментар


                              • На хидроизомат оценката по метода я гледах 12 милиона беше някъде последно 2014 правена...
                                Keep going ...

                                Коментар

                                Working...
                                X