IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


    Сори за което, но всеки с номера си!
    Ааа на мен ми е все тая за 5 стинки.Ама развали на човека прогнозата
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

      Не позна ... но в понеделник за 11 да си мислиш
      Ще го правите Канибал

      Коментар


      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
        Некъф продаде 100 акции само за да ти прецака прогнозата

        Сори за което, но всеки с номера си!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение

          Да, има заем, но те като си вземат дивидент 30-50 % от печалбата на банката, ще има и за лихвите и за главницата и за някоя стотинка дивидент. Аз поне, ако зависеше от мен, така бих направил. Това ще изведе Доверие на ново равнище.
          По-принцип е така, съгласен съм. НО дали Чичо има за целта да праща Доверие в небесата... Или пък ще лъска имидж докато има възможност да продаде банката, а кой знае може би и целия фонд и да пенсионира пра-пра-пра внуците.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Network Разгледай мнение
            Този от дясно с 20те хилки май му секна ентусиазма... Изчезна безследно... Успешно май ще издържи теста тая 10ка. Напред към 12ката следващите 2 седмици
            Ако се запази динамиката от последните седмици до нова година ще сме подминали 12ката, може би към 13, но времето ще покаже.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Network Разгледай мнение

              Аз по-скоро си мислех за кораба-майка... След тия варанти и това бясно изкупуване последните 2 дни, там ще изкочи заека...
              Лично аз Доверие почти не го виждам като раздаден дивидент 2022 г., освен това първо заем има да покрива. Но наистина там цъфне ли, дори и стотинка на акция, ще излети самолета..
              Да, има заем, но те като си вземат дивидент 30-50 % от печалбата на банката, ще има и за лихвите и за главницата и за някоя стотинка дивидент. Аз поне, ако зависеше от мен, така бих направил. Това ще изведе Доверие на ново равнище.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Network Разгледай мнение

                С ден закъснение май вървят съобщенията. Но наистина ще е интересно ако Чичо още не е танцувал, а му предстои да го направи. Ако е с размерите с които се развихри във Фармата, тук цената може и да подмине 12-ката.
                Според мен Чичака танцува и тук, но в обратна посока с пазарлъци по телефона. Мисля, че сделките на 10 лв бяха такива. Ще изчакаме съобщение.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение

                  Аз за Трейдинга съм 80 %, че ще има дивидент. За Доверие не го изключвам, има възможност за малък такъв, но той ще е с голяма знаковост. Ама дребен инвеститор предполага, а г-н Донев разполага...
                  Аз по-скоро си мислех за кораба-майка... След тия варанти и това бясно изкупуване последните 2 дни, там ще изкочи заека...
                  Лично аз Доверие почти не го виждам като раздаден дивидент 2022 г., освен това първо заем има да покрива. Но наистина там цъфне ли, дори и стотинка на акция, ще излети самолета..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                    Не позна ... но в понеделник за 11 да си мислиш
                    Като му дойде времето... ще мисля

                    Хубави и спокойни почивни дни на всички​​​

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение

                      Да но пък има нездрав интерес и към тая артия. Верно че и чичевите игрички хващат дикиш ...
                      Да ли интереса е нездрав времето ще покаже, но със сигурност мечките ядът здрав бой.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                        Некъф продаде 100 акции само за да ти прецака прогнозата
                        Жив и здрав, 5 стинки няма да ги правим проблем.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                          Аз от обяд си мисля за 10.50
                          Некъф продаде 100 акции само за да ти прецака прогнозата
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                            Аз от обяд си мисля за 10.50
                            Не позна ... но в понеделник за 11 да си мислиш

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Network Разгледай мнение
                              Чудя се друго, отчетите на Доверие, Фармата, Трейдинга са доста прилични и се акумулира добър фин. ресурс. Дали през новата година чичко няма да избухне още някъде или ще реши да даде някъде измежду компаниите дивидент към акционерите.
                              Аз за Трейдинга съм 80 %, че ще има дивидент. За Доверие не го изключвам, има възможност за малък такъв, но той ще е с голяма знаковост. Ама дребен инвеститор предполага, а г-н Донев разполага...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                                На Фрамите вече почнаха да излизат съобщения от вакханалията от 01.12.
                                Да но пък има нездрав интерес и към тая артия. Верно че и чичевите игрички хващат дикиш ...

                                Коментар

                                Working...
                                X