IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

    Отлично знаеш, че тази акция зависи само от прищевките на чичикака, както и другите му акции де, затова перлата му - Трейдинга е в киреча, а някаква си молдовска банка лети. Утре ще реши друго и цената ще слезе на 3 лева. Или ще се качи на 30 - въпрос на прищявка и кой ще му седне на коленцето. Същото е и сдругата акция, която даваш за пример - абсолютен финансов инженеринг на един, дето се оказа, че повечето тук го познавали лично, щото късал от залъка си, за да има за бедните и нещастни дребосъци.

    Тук 15 акции няма да си купя, шото имам принципна позиция да не купувам абсолютно нищо, свързано с беуградския честен частник, но пожелавам успех до кота 12, полсе ще е по-интересно, щото адептите занят само тази цифричка, но не и къде ще ходи след нея, а нова сбирка в кулите на Мордор засега не се очертава
    Аз съм си казал прогнозата- 12 лв до Нова година,, а след година минимум X 2. Ще чакаме отчети и други новини. Може и да се окаже, че съм песимист. Успех.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Network Разгледай мнение
      Борбата е безмилостно жестока,
      Борбата е епична...
      Баси 2 часа ме нямаше и тука някви 11-ки летят, гонят 11.50... Тия ще вземат да ме накарат да се замислям дали да празнувам Коледа по-рано...
      Направо ми стана жал за мечките.

      Коментар


      • Удриии! Смело и безотговорно.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

          Ти за фактор ли се имаш.
          Как е скиорчето? Където те няма, там летят.

          Коментар


          • Борбата е безмилостно жестока,
            Борбата е епична...
            Баси 2 часа ме нямаше и тука някви 11-ки летят, гонят 11.50... Тия ще вземат да ме накарат да се замислям дали да празнувам Коледа по-рано...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
              Внимавайте какво правите дал съм прогноза затваряне 11.10
              Ти за фактор ли се имаш.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение

                Грую, защо трябва да чакаме да стане 7, 8 или 10 лв или повече, че да инвестираме? Сега е ред на тези, които са се съмнявали в печалбите на Холдинга, подиграваха ни се и са изпуснали по подходящ момент за влизане. Но има такива, които и 30 лв да стане пак ще говорят колко сме сбъркали. Но си мисля, че да отказваш да инвестираш в Алтерко и Доверие преди година е все едно да знаеш числата от тотото и да отказваш да пуснеш фиш. Но ти препоръчвам и тук да си купиш 15 акции, че да станеш милионер.
                Отлично знаеш, че тази акция зависи само от прищевките на чичикака, както и другите му акции де, затова перлата му - Трейдинга е в киреча, а някаква си молдовска банка лети. Утре ще реши друго и цената ще слезе на 3 лева. Или ще се качи на 30 - въпрос на прищявка и кой ще му седне на коленцето. Същото е и сдругата акция, която даваш за пример - абсолютен финансов инженеринг на един, дето се оказа, че повечето тук го познавали лично, щото късал от залъка си, за да има за бедните и нещастни дребосъци.

                Тук 15 акции няма да си купя, шото имам принципна позиция да не купувам абсолютно нищо, свързано с беуградския честен частник, но пожелавам успех до кота 12, полсе ще е по-интересно, щото адептите занят само тази цифричка, но не и къде ще ходи след нея, а нова сбирка в кулите на Мордор засега не се очертава
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  Интересно ми едно нещо - колко от вас купиха от 7 нагоре, че все за бикове говорите? Пределно ясно е, че това е врътка на чичикака и ортака, за да достигнат обещаното на адептите 12 и вие, дето уж сте бикове, нямате думата, а само седите и чакате чичикака и ортака да почнат да пълнят. Това безкрайно много ми напомня на Патките, където всички чакаха горския, а перЕспективите бяха от добри по-добри...
                  Грую, защо трябва да чакаме да стане 7, 8 или 10 лв или повече, че да инвестираме? Сега е ред на тези, които са се съмнявали в печалбите на Холдинга, подиграваха ни се и са изпуснали по подходящ момент за влизане. Но има такива, които и 30 лв да стане пак ще говорят колко сме сбъркали. Но си мисля, че да отказваш да инвестираш в Алтерко и Доверие преди година е все едно да знаеш числата от тотото и да отказваш да пуснеш фиш. Но ти препоръчвам и тук да си купиш 15 акции, че да станеш милионер.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение

                    С аргументи ЩЕ ТЕ ЗАРИНА.............
                    Давай, дай ми поне една причина цената на акцията да е на сегашните нива, освен врътките на чичикака и ортака. С пиъри, очаквания за бизнеса, политическата среда и т.н. Мисля, че съм единственият в темата, който е вадил цифри, освен НАЙ-чо с неговото 12, де - повечето от вас дори не са си направили труда да потърсят и прочетат нещо различно от инфото на страницата на Доверие, ако изобщо са прочели и него. Всичко друго е лафчетата за прахосмукачки и бици
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Внимавайте какво правите дал съм прогноза затваряне 11.10

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                        Дано падне и кота 12, че Греъм се е зарекъл да черпи - за кой пореден път да кажа, че не завиждам на никого? А от мен научи едно основно правило - лафчетата ад хоминем (това си го цъкни в гугъла какво е) са признак само и единствено на липса на аргументи - препоръкЪ е
                        С аргументи ЩЕ ТЕ ЗАРИНА.............

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          Дано падне и кота 12, че Греъм се е зарекъл да черпи - за кой пореден път да кажа, че не завиждам на никого? А от мен научи едно основно правило - лафчетата ад хоминем (това си го цъкни в гугъла какво е) са признак само и единствено на липса на аргументи - препоръкЪ е
                          Когато фактите говорят, тогава и боговете мълчат......но Грую никога.....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение
                            Щом се появи Грую ще падне от раз кота 11.........


                            Сега е време за басове.....
                            Дано падне и кота 12, че Греъм се е зарекъл да черпи - за кой пореден път да кажа, че не завиждам на никого? А от мен научи едно основно правило - лафчетата ад хоминем (това си го цъкни в гугъла какво е) са признак само и единствено на липса на аргументи - препоръкЪ е
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              Интересно ми едно нещо - колко от вас купиха от 7 нагоре, че все за бикове говорите? Пределно ясно е, че това е врътка на чичикака и ортака, за да достигнат обещаното на адептите 12 и вие, дето уж сте бикове, нямате думата, а само седите и чакате чичикака и ортака да почнат да пълнят. Това безкрайно много ми напомня на Патките, където всички чакаха горския, а перЕспективите бяха от добри по-добри...


                              Tи си много заблуден ......но си и вярваш от което само губиш....


                              Въртиш една и съща плоча.....тя вече се изтърка.....


                              Който игаре пичели......някои и златната топка.....
                              Last edited by radon222a; 06.12.2021, 16:16.

                              Коментар


                              • Щом се появи Грую ще падне от раз кота 11.........


                                Сега е време за басове.....

                                Коментар

                                Working...
                                X