IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тук някой има нужда до го освободим от акциите му

    Коментар


    • SoHo,
      прав си, увеличиха дела, мерси!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
        И аз нямам акции, но на фона на останалите артии, смятам че тази има потенциал и ще вдигна леко най-добрия си бид.
        Аз имам и ще си чакам таргета, но дано г-н Донев не ни изненада и тук.

        ПС лично менение, без препоръки за тръговия на фин. инструменти

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
          И още една подробност има, колко процента от Доверие капитал са в Доверие?
          ДОХ държи 77.5% от Доверие Капитал ( това е заедно със ИХД и Расафи които са дъщерни на ДОХ)!

          Тоест ДОХ държи около 55% в Медика или 17 мио по пазарна. Само делът на Медика е колкото маркет капа на ДОХ.

          Заеми има но няма начин при толкова много магазини на Бриколаж! Има няколко дружества ( най вече ОЗОФ Доверие ЗАД ЗК и Медико 21 АД) които са доста печеливши.

          Донев доста забързва преструктурирането(вижте отчетите!) и аз съм заложил за добри резултати

          Имам акции! Не е препоръка!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
            Именно!

            А бе истина за тази позиция ми се струва е че хич няма значение какво си приказваме тук, а какво е решил Оги Доги

            Аз на този етап поне съм зрител
            И аз нямам акции, но на фона на останалите артии, смятам че тази има потенциал и ще вдигна леко най-добрия си бид.
            Пътека се прави камък по камък!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nicknja Разгледай мнение
              54.13%
              Именно!

              А бе истина за тази позиция ми се струва е че хич няма значение какво си приказваме тук, а какво е решил Оги Доги

              Аз на този етап поне съм зрител

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                И още една подробност има, колко процента от Доверие капитал са в Доверие?
                54.13%

                Коментар


                • И още една подробност има, колко процента от Доверие капитал са в Доверие?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ATILA Разгледай мнение
                    УВАЖАЕМИ ГОСПОДА,


                    Уведомяваме Ви, че на 18.11.2014 г. “Доверие Капитал” АД, ЕИК 130362127 – дъщерно дружество на “Доверие Обединен Холдинг”АД, продаде 520 000 броя акции от капитала на “Медика”АД, представляващи 5.17%. След продажбата участието на “Доверие капитал”АД в капитала на “Медика”АД е 71.08 %.


                    Само тук пакета на Доверието в Медика е за 30 милиона, а пазарната "оценка" на целия холдинг няма 18 милиона

                    "Мъдра борса" е беГетовската...
                    Такава сметка може да се прави ако холдинга няма никакви задължения!

                    Коментар


                    • УВАЖАЕМИ ГОСПОДА,


                      Уведомяваме Ви, че на 18.11.2014 г. “Доверие Капитал” АД, ЕИК 130362127 – дъщерно дружество на “Доверие Обединен Холдинг”АД, продаде 520 000 броя акции от капитала на “Медика”АД, представляващи 5.17%. След продажбата участието на “Доверие капитал”АД в капитала на “Медика”АД е 71.08 %.


                      Само тук пакета на Доверието в Медика е за 30 милиона, а пазарната "оценка" на целия холдинг няма 18 милиона

                      "Мъдра борса" е беГетовската...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 1996 Разгледай мнение
                        Що ми се струва, че някой иска да използва безветрието на БФБ за да натисне цената Интересно, че няма мераклии да продават на 90стинки.
                        Ще чакаме за добър отчет който да подкрепи ралито! Да видим до края на месеца консолидираният. Тук ще хвръкне според мен много рязко но да видим


                        Не е препоръка!

                        Коментар


                        • Що ми се струва, че някой иска да използва безветрието на БФБ за да натисне цената Интересно, че няма мераклии да продават на 90стинки.

                          Коментар


                          • Това за мен е позиция номер 1 за Коледно рали. Не е препоръка!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                              Дълговете са предимно на Доверие Брико! А ти за 10 големи магазина с големи обороти не мислиш ли че имат нужда от тези пари Но като гледам движенията на Донев ми се вижда че работи по подобряване и на този показател!


                              Не е препоръка!
                              И аз така мисля, това трябва да е оборотни кредити, зад които стоят бързо ликвидни стоки.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение
                                Няма да е зле да си пооправят дълговете малко това е направо абсурдно ....

                                Не е препоръка
                                Дълговете са предимно на Доверие Брико! А ти за 10 големи магазина с големи обороти не мислиш ли че имат нужда от тези пари Но като гледам движенията на Донев ми се вижда че работи по подобряване и на този показател!


                                Не е препоръка!

                                Коментар

                                Working...
                                X