IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
    Повече от добро е мястото, в никакъв случай не е по-лош парцела от този във Варна. Хубаво е че след х години няма проблем да се направи и на двете места някоя офис сграда на парцела, а може и търговски площи долу и офиси отгоре

    Това е само лично мнение де
    Благодаря за информацията. Имам да черпя !
    Така и не успях да разгадая София като град. Може да расте навсякъде и неограничено и изисква много добро познаване на града за да може да се прецени дадена локация. За Варна е много лесно. Градът е ограничен от трите си страни от канала, платото и морето и посоката за растеж е само на запад. Младост където е бриколажа навремето беше на гингирлика на края на града а сега му викаме квартал "централ", защото се пада географски център на града Проблемът му е че е проектирано като квартал и не са оставени места за достатъчно търговски площи.
    Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
      Няма как да опустее варненското имотче. Винаги ще има наемател ако го освободят. В този ред на мисли имам въпрос за имотчето в София към колегите от там.
      На хубаво място ли е и би ли му се намерил лесно наемател в случай че го освободят?
      Повече от добро е мястото, в никакъв случай не е по-лош парцела от този във Варна. Хубаво е че след х години няма проблем да се направи и на двете места някоя офис сграда на парцела, а може и търговски площи долу и офиси отгоре

      Това е само лично мнение де

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
        Абе хубаво е да подкрепяш Бриколажчето, най-малкото да не опустее имотчето
        Няма как да опустее варненското имотче. Винаги ще има наемател ако го освободят. В този ред на мисли имам въпрос за имотчето в София към колегите от там.
        На хубаво място ли е и би ли му се намерил лесно наемател в случай че го освободят?
        Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
          Единственото им предимство е че са възможно най-доброто място - между двете основни артерии на града и имат удобен паркинг. Иначе отдавна да са флирали тук. Затова и не съм акционер при тях а при хазяите им Та господина трябва сериозно да се замисли да смени управителя за Варна !!!
          Абе хубаво е да подкрепяш Бриколажчето, най-малкото да не опустее имотчето
          Пътека се прави камък по камък!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
            Аз извън София не знам как е но в София съм ходил и в трите и съм много доволен! Най новият в мола е най добрият! Много голям избор и бързо обслужване! Магазина изглежда доста модерен! Имам акции и не е препоръка!
            Проверявай ги редовно в София ако не ти е проблем и ако видиш признаци да става както във Варна продавай Миналата седмица ходих да си купя едни ъглови первази които продават. Точно от тези които ми трябват нямаше. Половин час търсих човек а питам кога ще има от тях и отговора беше че незнаел въобще дали ще има. Наложи се а отида до друг магазин и да си купя друг вид первази и сега ако пак ми затрябват такива ще трябва да ходя до другият магазин и съответно да купувам и останалите неща от списъка ми от там. Може да са наглед дребни неща /един клиент/ но в условията на конкуренция това са малките камъчета които могат да обърнат каруцата.
            Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
              Не знам как са им другите магазини, но във Варна ги посещавам около 20-30 пъти годишно откакто са отворили. Никога няма консултант когато ти трябва а като отидеш на кафето все има по 2-3. Особенно неприятно е когато са разместили някои артикули и няма кого да питаш къде да ги търсиш. Най-добро е обслужването в Алати, след това са Баумакс и Практикер и чак на последно място за мен е Бриколажа. Единственото им предимство е че са възможно най-доброто място - между двете основни артерии на града и имат удобен паркинг. Иначе отдавна да са флирали тук. Затова и не съм акционер при тях а при хазяите им Та господина трябва сериозно да се замисли да смени управителя за Варна !!!
              Аз извън София не знам как е но в София съм ходил и в трите и съм много доволен! Най новият в мола е най добрият! Много голям избор и бързо обслужване! Магазина изглежда доста модерен! Имам акции и не е препоръка!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                Господинът да каже как се е залостил като директор там и какви прегради си е направил, за да не може собственикът да го смени!! Нещо като повече от феодал от средновековието !!!!!
                Не знам как са им другите магазини, но във Варна ги посещавам около 20-30 пъти годишно откакто са отворили. Никога няма консултант когато ти трябва а като отидеш на кафето все има по 2-3. Особенно неприятно е когато са разместили някои артикули и няма кого да питаш къде да ги търсиш. Най-добро е обслужването в Алати, след това са Баумакс и Практикер и чак на последно място за мен е Бриколажа. Единственото им предимство е че са възможно най-доброто място - между двете основни артерии на града и имат удобен паркинг. Иначе отдавна да са флирали тук. Затова и не съм акционер при тях а при хазяите им Та господина трябва сериозно да се замисли да смени управителя за Варна !!!
                Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение
                  Господинът да каже как се е залостил като директор там и какви прегради си е направил, за да не може собственикът да го смени!! Нещо като повече от феодал от средновековието !!!!!

                  Коментар


                  • http://www.investor.bg/imenata-na-bi...paniia-195199/

                    Коментар


                    • А после и касата?

                      Коментар


                      • ....съдейки по дейността на Софарма трейдинг прогнозирам и доста болници, които ще станат клиенти
                        Не-заслужил инвеститор

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение
                          пред дилемата да ги загубят изобщо, да
                          Това донякъде е така, ама само донякъде. Според мен времето за бутикови банки и инвестиционни посредници които да работят за да обслужват другия бизнес на собственика си трябва окончателно да останата в историята, и то се случва де. Доста години вече се върви към консолидация и тези процеси очаквам да продължават.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                            А мислиш ли че банките, с които досега работят и им дават ниски лихви, ще са склонни да продължават да дават такива лихви ако не минават оборотите през техните банки?
                            пред дилемата да ги загубят изобщо, да

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение
                              Капиталът ще бъде вдигнат това е ясно ... да, не е задължително да се кредитира ..достатъчно ще е да си е направят обслужваща и да си държат кеша , за едните намаляване на разходите за другите приходи и разрастване ...
                              А мислиш ли че банките, с които досега работят и им дават ниски лихви, ще са склонни да продължават да дават такива лихви ако не минават оборотите през техните банки?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                                Ох дано нямаме поредната такава институция! Ако ще се борят да правят добра банка, която да набира ресурс и да кредитира външни за групата клиенти - ок, ама другото би било вече много лоша новина за страната. Тази банка има собствен капитал 47млн, колко може да раздава към свързнаи лица, смешна работата.
                                Капиталът ще бъде вдигнат това е ясно ... да, не е задължително да се кредитира ..достатъчно ще е да си е направят обслужваща и да си държат кеша , за едните намаляване на разходите за другите приходи и разрастване ...

                                Коментар

                                Working...
                                X