IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nevermind
    Първоначално изпратено от mimi
    и при условие, че и според теб нивата от 7 или 6 лв. са мираж до сега не си ги разкешил?
    ti na kolko si vleznala/vleznal tuk? i 4akash li po-rozovi vremena?
    Interesno kak taka sled kato si vlqzul na 2 lv ne si izlqzal na 6 i ne6to sled kato e po4nalo padaneto?!Moje d aima samo 2 pri4ini:
    -purvo da ne razbira6 vuob6te ot tova koeto pravi6;
    -vtoro da luje6 i da vkarva6 nqkakva absolutno nerabote6ta strategiq.....
    Nali ti pre4e6e rukovodstvoto-togava trqbva da si vidql koi G.Purvanov e poso4il za 4len na izp.suvet na BNB!!!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mimi
      и при условие, че и според теб нивата от 7 или 6 лв. са мираж до сега не си ги разкешил?
      ti na kolko si vleznala/vleznal tuk? i 4akash li po-rozovi vremena?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mimi
        и при условие, че и според теб нивата от 7 или 6 лв. са мираж до сега не си ги разкешил?
        bih, ako mnogo mi trqbvashe cash... zasega iz4akvam, puk neka otlejavat. moje puk da drupne pone na 4.50-5 togava shte mu mislq.

        ne izlizam ot pozicia, ako pone double ne napdavi

        Коментар


        • и при условие, че и според теб нивата от 7 или 6 лв. са мираж до сега не си ги разкешил?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mimi
            Преди колко време влезе на два лева?
            ami predi da premine 7-te leva....
            i mnogo sujelqvah 4e ne se poogledah na vreme da izlezna na 7, zashtoto mislq, 4e podobni niva skoro shte sa miraj.
            ZASHTO?

            Коментар


            • Преди колко време влезе на два лева?

              Коментар


              • axa.... ama xaxaxaxa

                kogato si vuzvurne do kum 5-6lv togava mojesh i da se priznasqsh 4e si gi vuzvrushta. dotogava e samo evreiska luja i izmama....

                ps: nishto 4e sum vleznal na 2lv.... tuka si e izto4vane i pribirane na destki milioni

                Коментар


                • Ami kak nqma kato pokazatelite na tova drujestvo sa pove4e ot dobri.Pri tazi pe4alba i schetovodna stoinost e golqmo izku6enie da vleze6.
                  Za sujelenie malko mi e trudno sled kato polovinata mi ari sa v CHIM-a
                  No zatova vseki sam si pravi izbora

                  Коментар


                  • Позицията бавно, но сигурно си възвръща нивата!

                    Коментар


                    • Az ne mislq 4e nqma dostatu4no stoinostni predpriqtiq za dulgosro4ni investicii. Za DOVUHL bih ti kazal 4e ne biva da vqrva6 na vsi4ki manipulacii 4e rukovodstvoto to4i holdinga. Pogledni im ot4eta i si pravi sam izvoda. No puk i na investor ne im pravi 4est 4e sled publikavaneto na finansoviq ot4et pusnaha statiq 4e pe4albata im e okolo 5 mln(ne pomnq to4no kolko be6e). Tova be6e zaedno s malcinstvenoto u4astie i imenno tozi fakt moje bi izpla6i na sledva6tiq den mnogo investitori. A moje bi na tozi etap 15% e tavana za rastej
                      Moq suvet e ne se ot4aivai no i ne izburzvai. Horata sa kazali:
                      "Tam kudeto e teklo, pak 6te pote4e"
                      Lichno moe mnenie!ako te interesuva pove4e ne6to pi6i mi private message

                      Коментар


                      • Ми и аз така се надявам, умишлено не си взех на най -ниските нива .Исках да се самодисциплинирам и да не добавям към губеща позиция като тази . Защото аз тук само спекулативно съм си взел.
                        Виж ако беше предприятие , за което вярвам , че е стойностно щях смело да си добавям. За съжаление повечето неща на нашата борса не ме кефят за дългосрочна инвестиция , освен може би някои от рейтовете и още няколко неща.

                        Коментар


                        • Ami mene puk me e qd 4e ne mojah da si vzema nqkude na nivo 2.60 zashtoto spored men tozi holding ima golemi perspektivi(vupreki ogromnoto nedoverie s koeto se otli4ava). Rano ili kusno 6te dostigne schetovodnata si stoinost, no koga li?!
                          I vse pak pone dunoto mina
                          Dano sum te uspokoil

                          Коментар


                          • А аз хапнах дръвцето, по 4лв/ броя съм си взел... Дали ще видим такава цена?

                            Коментар


                            • interesno kakvi derivati izpolzva6 sled kato v BG nqma takiva oshte!i povqrvai mi ne si edinstveniq koito e 4uval za bi4i i me4i spred, za efektta na peperudata i drugi

                              Коментар


                              • Момчета, сори за загубите ви! Споко! Никой не е застрахован! (Освен ако не използва съответните деривати, разбира се).

                                Нямам и намерение да ви уча! Само ще спомена една мисъл на Бъфет: "Слушай коментарите на "специалистите", но винаги имай свое, независимо мнение""

                                Успехи!

                                Коментар

                                Working...
                                X