IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
    Има няколко положителни сигнала и играчите зареждат от рано Кой прав ,кой крив ще се види скоро За мен падане пак на номинал ми се вижда по малко вероятно от качване към 2 лв.

    Не е препоръка! Имам акции!
    Съгласен. Има такива сигнали от последния отчет, слаби.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от MoreBangForTheBuck Разгледай мнение
      Тук единственото, което си струва да се купува е само надеждата Донев евентуално да почне да прави сериозно преструктуриране на тоя холдинг - отгоре надолу и отдолу нагоре - пълни промени - продажби на участия, преструктуривания, и т.н. Такива към момента не виждам. Следя акцията, на номинал ми е интересна за покупки.

      Без това, акцията не става.

      Не е препоръка!

      Има няколко положителни сигнала и играчите зареждат от рано Кой прав ,кой крив ще се види скоро За мен падане пак на номинал ми се вижда по малко вероятно от качване към 2 лв.

      Не е препоръка! Имам акции!

      Коментар


      • Тук единственото, което си струва да се купува е само надеждата Донев евентуално да почне да прави сериозно преструктуриране на тоя холдинг - отгоре надолу и отдолу нагоре - пълни промени - продажби на участия, преструктуривания, и т.н. Такива към момента не виждам. Следя акцията, на номинал ми е интересна за покупки.

        Без това, акцията не става.

        Не е препоръка!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от конфуций Разгледай мнение
          Хм, и на мен ми излизат така процентите 14лв - 90%= 1.4 лв. Ти как ги смяташ
          А,какво ще кажеш за едни 900% ръст от 1.4 до 14.00,още по-добре звучи,а..?

          14 - 90% е спадът....А сега все пак сме на вълна ръстове...Да видим само,докога

          Коментар


          • Първоначално изпратено от конфуций Разгледай мнение
            Хм, и на мен ми излизат така процентите 14лв - 90%= 1.4 лв. Ти как ги смяташ
            Не ми е минало през ума, че и така могат да се смятат.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от siko13 Разгледай мнение
              Урока за процентите май си го пропуснал.
              Хм, и на мен ми излизат така процентите 14лв - 90%= 1.4 лв. Ти как ги смяташ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от анонимен1 Разгледай мнение
                тук максималната е била 14,1 лв.,
                още сме на 90% под това постижение, а големи пакети са се търгували, когато цената беше 3 лв.преди 2-3 години

                имам акции
                не е препоръка за покупко продажба на ценни книжа
                Урока за процентите май си го пропуснал.

                Коментар


                • тук максималната е била 14,1 лв.,
                  още сме на 90% под това постижение, а големи пакети са се търгували, когато цената беше 3 лв.преди 2-3 години

                  имам акции
                  не е препоръка за покупко продажба на ценни книжа

                  Коментар


                  • Още малко....до средната

                    Коментар


                    • В самата компания може и да не се е променило, но в България, Европа и светът много неща се промениха за последните 2-3 години
                      Keep going ...

                      Коментар


                      • Тук нищо не се е променило от 2-3 години, ама и при много други е така.Скока е влизането и липсата на ликвидност

                        Коментар


                        • във фундамента на една акция отчетът дава около 10% тежест към настоящия момент
                          Keep going ...

                          Коментар


                          • Ами виж му отчетите- тук търгуваме голямо очакване

                            Коментар


                            • Как да няма фундамент, Киро?
                              Keep going ...

                              Коментар


                              • доверие обединен холдинг... стахотни думи са избрали

                                доверие, обединение, холдинг (hold-държа)

                                Keep going ...

                                Коментар

                                Working...
                                X