IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Според мен разпродаде клиентът на ПФБК който държеше 2.88 лв и останаха Капман и ритейла с малко акции да държат на тези нива.

    Коментар


    • Мдаа, преди няколко дни един приятел ми вика: "Защо не продаваш, след като се знае че ще има увеличение тук и тогава ще можеш да си запишеш колкото искаш акции?"
      Отговорих му че просто не знам къде ще е пазарната и съответно емисионната цена когато това се случи.. ами ако е на 5 лв...
      Гледаше ме неразбиращо... Е, днес може би поне отчасти ме е разбрал

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

        На мен ми изглеждаше, че детето-чудо се изгаври с донев. Чичката беше сериозно уплашен доста време, едвам говореше по тези теми!
        Така ми се струваше и на мен в началото, но после се видя, че са се пооправили.
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

          Засега Донев надделява. Те си оправиха сметките. Детето чудо му купи вестниците.
          На мен ми изглеждаше, че детето-чудо се изгаври с донев. Чичката беше сериозно уплашен доста време, едвам говореше по тези теми!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

            Хаха, така ще е с цените, но ...
            незнам да ли си гледал сблъсъка между детето чудо и донев. Ако ДА, незнам защо мислиш че донев може да надделее?
            Засега Донев надделява. Те си оправиха сметките. Детето чудо му купи вестниците.
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

              Така и сега правя същото.....
              Никой не чака една година да си докаже Егото...
              Сори но утре на чичо Оги може да му хрумне че цената която му е изгодна е левче....
              Така че леко с ракетите особено кривите като Доверие....
              В момента играете Хоро на гърба на Партниорите във Фармата...
              Мисля че скоро движението ще се обърне , най малко щото никой няма да даде търгово повече от 2 лв ТУК...даже и Леман да купите
              П.П. Наюй малкото добре звучи Фармата на 3 и Доверие на 3 .....страшно добре..
              Гледаш цените, но пропускаш капитализацията.Скоро Фармата 3, а Доверие 9. Относно Леман , тях ги няма, но банката на Доверие е има, нали? Разбира се нямам препоръки.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                Монти , скоро цената на любимата ти Булгартабак и тая на Доверие ще са на едно ниво хаха детето чудо срещу Донев мажо си е мажо
                Хаха, така ще е с цените, но ...
                незнам да ли си гледал сблъсъка между детето чудо и донев. Ако ДА, незнам защо мислиш че донев може да надделее?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                  Прелетеха две.

                  Не знам дали съм прав, но все още си мисля, че и е силен огиня на скарата- та не пипам от тия кифтета!
                  Отдруга страна е прав "Ети- от Емирата", че намеси ли се "жокера", - си е за противодействие!
                  Истинска дилема стана

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                    Монти , скоро цената на любимата ти Булгартабак и тая на Доверие ще са на едно ниво хаха детето чудо срещу Донев мажо си е мажо
                    Два лева ще е добра цена за купуване на пакети за БТХ.....от поне 10К....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                      Наистина има доста негативизъм, което е добре за позицията.
                      хаха, къде го видя този негативизъм, цената не спира да се качва от половин година и повече, той вижда негативизъм.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                        Така и сега правя същото.....
                        Никой не чака една година да си докаже Егото...
                        Сори но утре на чичо Оги може да му хрумне че цената която му е изгодна е левче....
                        Така че леко с ракетите особено кривите като Доверие....
                        В момента играете Хоро на гърба на Партниорите във Фармата...
                        Мисля че скоро движението ще се обърне , най малко щото никой няма да даде търгово повече от 2 лв ТУК...даже и Леман да купите
                        П.П. Наюй малкото добре звучи Фармата на 3 и Доверие на 3 .....страшно добре..
                        Монти , скоро цената на любимата ти Булгартабак и тая на Доверие ще са на едно ниво хаха детето чудо срещу Донев мажо си е мажо

                        Коментар


                        • Наистина има доста негативизъм, което е добре за позицията.

                          Коментар


                          • И още нещо от един месец някой държеше цената около 2,80 за да минат пакетите ...
                            Сега има два изхода към 2,40 и към 3 ....мислех че е ЧО но може и той да е продавача ....днес.Което ще е лош повод за очакващите търгово...
                            За мен 2,4 е добра цена през летния период....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Etihad Разгледай мнение

                              Спомням си в началото на годината, в деня когато обявиха новината за банката, акцията достигна 1,80 и Монти поздравяваше успелите да продадат. Няма друг по-сигурен контраиндикатор:


                              Така и сега правя същото.....
                              Никой не чака една година да си докаже Егото...
                              Сори но утре на чичо Оги може да му хрумне че цената която му е изгодна е левче....
                              Така че леко с ракетите особено кривите като Доверие....
                              В момента играете Хоро на гърба на Партниорите във Фармата...
                              Мисля че скоро движението ще се обърне , най малко щото никой няма да даде търгово повече от 2 лв ТУК...даже и Леман да купите
                              П.П. Наюй малкото добре звучи Фармата на 3 и Доверие на 3 .....страшно добре..
                              Last edited by Монти; 14.06.2019, 15:29.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                                И какво стана? Некой да няма сбъркал поръчка?
                                Е поне двама трябва да са я объркали в един и същи момент
                                Пътека се прави камък по камък!

                                Коментар

                                Working...
                                X