IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

    И ти се изказваш малко неподготвен, как събира кеш, след като купува софарма?
    Много лесно - когато мумията купува едното, продава другото, шаранчетата кълват и всичко е точно. Точно по същият начин наду балонът при недоверие в края на миналата година, сега пък надува този на мумифицирания трейдинг и майка му. С белязани карти аз поне не искам да играя, хеле пък когато отсреща е човекът, който държи и банката - в прекия и в преносния смисъл. Тук печелят само вътрешнярите, останалите са онова, на което му викат свинкя по Коледа
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

      Събира кеш, нали трябва да плати акциите някак си.... ще видим де
      И ти се изказваш малко неподготвен, как събира кеш, след като купува софарма?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

        Е забравяш че ако държи примерно 3,56 цената а прави увеличението на 2 лв , ще играя с поне 10К акции в него..а не съм само аз.... Но ако цената е 2,30 а увеличението е 2,2 ще взема от маркета ,на Чичо Оги му требват спящите акции а не съревнование със спекуланти кой повече ще запише....
        Несериозно мнение е това. Ти наистина ли вярваш, че ако има увеличение с ниска цена, борсовата ще си стои висока?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение
          Че той може да си прави увелиечние на капитала в ниското и без да разпродава и да сваля цената. Това което ти твърдиш че прави е търгуване с вътрешна информация.
          Събира кеш, нали трябва да плати акциите някак си.... ще видим де

          Коментар


          • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение
            Че той може да си прави увелиечние на капитала в ниското и без да разпродава и да сваля цената. Това което ти твърдиш че прави е търгуване с вътрешна информация.
            Че по какъв друг начин да търгува...по астралните знаци на Алена ли

            Коментар


            • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение

              Първо Чичо не се занимава с дребни бройки и второ пазарната цена няма нужда да се "събаря", че да направи увеличение на ниска цена, нито да се увеличава, че да се направи на висока цена. Друг е въпроса ако някой иска да купи пакет на определена цена. Последните дни според мен продават спекуланти, които са се изнервили от чакането на по - високо цена или може би са очаквали по - добър отчет. Какъв ще бъде следващия отчет ще видим. Може да бъде по - добър сегашния. Ще видим. Успех на имащите.
              Е забравяш че ако държи примерно 3,56 цената а прави увеличението на 2 лв , ще играя с поне 10К акции в него..а не съм само аз.... Но ако цената е 2,30 а увеличението е 2,2 ще взема от маркета ,на Чичо Оги му требват спящите акции а не съревнование със спекуланти кой повече ще запише....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                Иска да прави увеличение на капитала в ниското /иначе няма логика да бута/... той сам си го каза онзи ден..
                Първо Чичо не се занимава с дребни бройки и второ пазарната цена няма нужда да се "събаря", че да направи увеличение на ниска цена, нито да се увеличава, че да се направи на висока цена. Друг е въпроса ако някой иска да купи пакет на определена цена. Последните дни според мен продават спекуланти, които са се изнервили от чакането на по - високо цена или може би са очаквали по - добър отчет. Какъв ще бъде следващия отчет ще видим. Може да бъде по - добър сегашния. Ще видим. Успех на имащите.

                Коментар


                • Че той може да си прави увелиечние на капитала в ниското и без да разпродава и да сваля цената. Това което ти твърдиш че прави е търгуване с вътрешна информация.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                    Иска да прави увеличение на капитала в ниското /иначе няма логика да бута/... той сам си го каза онзи ден..
                    Преди продаваше на 2,3 там ли ще е , около 2 ...?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение
                      Щом боса така продава тука, очевидно очаква лош консолидиран отчет за второто тримесечие. Нямам друго обяснение.
                      Иска да прави увеличение на капитала в ниското /иначе няма логика да бута/... той сам си го каза онзи ден..

                      Коментар


                      • Щом боса така продава тука, очевидно очаква лош консолидиран отчет за второто тримесечие. Нямам друго обяснение.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                          Чичо си е отрепка, навремето се изгаври със софарма като раздаде акции на персонала и милите сипваха като невидели.. та, ми направи 10к загуба... само не знам защо му се вързах на тоя с Доверие, обикновенно не повтарям грешки.. но вече толко с тоя.
                          Ех ,алчен !
                          Трасе и фармата бяха правилните позиции ,но до кога с тия галимации на БФБ ,ще откажат и най твърдите и костеливи участници...?
                          Тук вече е тестване на дъното от март....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение
                            Последните дни се превърнахме в най - ликвидната позиция. Хвърчат кюфтета всеки ден. Скоро входът ще бъде тесен. Като начало има да си връщаме 7 лв.
                            Чичо си е отрепка, навремето се изгаври със софарма като раздаде акции на персонала и милите сипваха като невидели.. та, ми направи 10к загуба... само не знам защо му се вързах на тоя с Доверие, обикновенно не повтарям грешки.. но вече толко с тоя.

                            Коментар


                            • Последните дни се превърнахме в най - ликвидната позиция. Хвърчат кюфтета всеки ден. Скоро входът ще бъде тесен. Като начало има да си връщаме 7 лв.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                                Защо си толкова убеден че зад всички продажби стои ОД?
                                Погледни ФФ в сайта на ЦД
                                Всички продажби са през Бенчмарк….. оттам и купува СФАРМ и СФТР тия дни..... не вярвам друг да притежава толкова стотин хиляди акции

                                Коментар

                                Working...
                                X