IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

    тъпо, кой спасяваш от загуби? сделките имат винаги 2 страни. Тези който имат акции, но са притиснати да продават, например репа - те не са ли хора? щоне ги спасиш и тях? или те са гадове, или пък имаш други цели
    Какво ме интересуват акциите когато става въпрос за човешки живот.....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение

      В момента съм в авариен режим на спасяване на децата ми и родителите ми. През дедовия ми е за вашите хартии. На 100% кеш съм и смятам да остана така дълго време. Но да ви слушам призивите и как заблуждавате хората да купуват тези булшитове и да мълча, няма да стане. Един човек да спася от загуби, ще съм направил едно добро дело. За спекуланти-манипулатори като вас не ми пука грам.

      ПС: Още по-малко ми пука за назначени комунисти милионери, съсипващи дружества и лъжещи миноритарните акционери.
      тъпо, кой спасяваш от загуби? сделките имат винаги 2 страни. Тези които имат акции, но са притиснати да продават, например репа - те не са ли хора? щоне ги спасиш и тях? или те са гадове, или пък имаш други цели
      Last edited by petyob; 14.03.2020, 23:07.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение

        В момента съм в авариен режим на спасяване на децата ми и родителите ми. През дедовия ми е за вашите хартии. На 100% кеш съм и смятам да остана така дълго време. Но да ви слушам призивите и как заблуждавате хората да купуват тези булшитове и да мълча, няма да стане. Един човек да спася от загуби, ще съм направил едно добро дело. За спекуланти-манипулатори като вас не ми пука грам.

        ПС: Още по-малко ми пука за назначени комунисти милионери, съсипващи дружества и лъжещи миноритарните акционери.
        А витамини и медикаменти от Донев купуваш ли или си твърдо против тоя човек? Нека всеки сам да си прецени за Доверие но да сме разумни в изказванията си. Няма да свърши света с тоя вирус а всеки ден ни трябват банка и лекарства не случайно не ги затварят.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
          Човека явно е доста алчен и купува хубави акции на доверие на ниски цени,но портфейла му е голям и всява страх за да натъпче здраво...
          В момента съм в авариен режим на спасяване на децата ми и родителите ми. През дедовия ми е за вашите хартии. На 100% кеш съм и смятам да остана така дълго време. Но да ви слушам призивите и как заблуждавате хората да купуват тези булшитове и да мълча, няма да стане. Един човек да спася от загуби, ще съм направил едно добро дело. За спекуланти-манипулатори като вас не ми пука грам.

          ПС: Още по-малко ми пука за назначени комунисти милионери, съсипващи дружества и лъжещи миноритарните акционери.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
            Човека явно е доста алчен и купува хубави акции на доверие на ниски цени,но портфейла му е голям и всява страх за да натъпче здраво...
            В темата на Софарма виждам, че също е писал ...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

              Я кажи какво ще стане с българските банки например. защото съм запознат със сектора и съм напълно сигурен че са достатъчно ликвидни и че сегашната ситуацията няма да им се отрази чувствително. Да печалбата ще падне малко но толкова. Малко сектори са засегната и то временно така че стига си всявал страх на хората. Голяма част от потреблението ще се компенсира през следващите месеци. На запад спадът предлага невероятни възможности за покупки както и на местно ниво.

              Човека явно е доста алчен и купува хубави акции на доверие на ниски цени,но портфейла му е голям и всява страх за да натъпче здраво...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                Я кажи какво ще стане с българските банки например. защото съм запознат със сектора и съм напълно сигурен че са достатъчно ликвидни и че сегашната ситуацията няма да им се отрази чувствително. Да печалбата ще падне малко но толкова. Малко сектори са засегната и то временно така че стига си всявал страх на хората. Голяма част от потреблението ще се компенсира през следващите месеци. На запад спадът предлага невероятни възможности за покупки както и на местно ниво.

                От банка до банка в България море разлика.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение

                  Ти, ако знаеш какви бизнес гиганти фалират в момента, а ти разчитай, че Донев е всезнаещ и не прави грешки. И можеш да бъдеш сигурен, че ако Донев знаеше какво ще стане никога нямаше да си купи банка. Глава на раменете имаш ли? Ти осъзнаваш ли банките как ще го изядат, след сучващото се. В бяла Европа и Щатите, банките ще бъдат подкрепени яко. Кой ще подкрепи избушената Молдовска банка? Арменският поп най-вероятно?
                  Я кажи какво ще стане с българските банки например. защото съм запознат със сектора и съм напълно сигурен че са достатъчно ликвидни и че сегашната ситуацията няма да им се отрази чувствително. Да печалбата ще падне малко но толкова. Малко сектори са засегната и то временно така че стига си всявал страх на хората. Голяма част от потреблението ще се компенсира през следващите месеци. На запад спадът предлага невероятни възможности за покупки както и на местно ниво.


                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение

                    Ти, ако знаеш какви бизнес гиганти фалират в момента, а ти разчитай, че Донев е всезнаещ и не прави грешки. И можеш да бъдеш сигурен, че ако Донев знаеше какво ще стане никога нямаше да си купи банка. Глава на раменете имаш ли? Ти осъзнаваш ли банките как ще го изядат, след сучващото се. В бяла Европа и Щатите, банките ще бъдат подкрепени яко. Кой ще подкрепи избушената Молдовска банка? Арменският поп най-вероятно?
                    и какъв по-точно ще е проблема на банката?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от cam Разгледай мнение

                      Ти сам каза, че си непросветен, мислиш ли, че Донев е по-непросветен от теб, че да си вземе КТБ - банка за 95 млн.?
                      Ти, ако знаеш какви бизнес гиганти фалират в момента, а ти разчитай, че Донев е всезнаещ и не прави грешки. И можеш да бъдеш сигурен, че ако Донев знаеше какво ще стане никога нямаше да си купи банка. Глава на раменете имаш ли? Ти осъзнаваш ли банките как ще го изядат, след сучващото се. В бяла Европа и Щатите, банките ще бъдат подкрепени яко. Кой ще подкрепи избушената Молдовска банка? Арменският поп най-вероятно?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение
                        Тук, шансовете на ушилите се с акции да си върнат парите, е като на тези които са си купили Топливо на 30+ лева 2008, с разкиката, че Топливо е значително по-малък бул шит от това тук. Поне не си купиха понзи актив (банка) няколко месеца преди финансово-икономическия балон да гръмне. Ама поне утехата ви тук е, че взехте кредит срещу обещание за светло бъдеще от Софарма. Та ония там са по прецакани от вас.
                        Ти сам каза, че си непросветен, мислиш ли, че Донев е по-непросветен от теб, че да си вземе КТБ - банка за 95 млн.?

                        Коментар


                        • Тук, шансовете на ушилите се с акции да си върнат парите, е като на тези които са си купили Топливо на 30+ лева 2008, с разкиката, че Топливо е значително по-малък бул шит от това тук. Поне не си купиха понзи актив (банка) няколко месеца преди финансово-икономическия балон да гръмне. Ама поне утехата ви тук е, че взехте кредит срещу обещание за светло бъдеще от Софарма. Та ония там са по прецакани от вас.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                            Тази цена е невероятна промоция. До края на годината очаквам между 15-20 лв.да е цената туканка
                            Това звучи толкова нелепо, че чак саркастично Благодаря за усмивката, която предизвика на лицето ми

                            Коментар


                            • Тази цена е невероятна промоция. До края на годината очаквам между 15-20 лв.да е цената туканка

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Мигел Разгледай мнение
                                Как го продават смело това Доверие с тези показатели P/e o p/b под единица, странни инвеститори
                                Проблема са банките + вируса....ЕС банките падат като талпи а имат милиардна подкрепа а молдовската и чичи ОГИ що ще отдели.....за там и от къде...
                                За мен 2,50 е добра цена при вирус и банка а ако има проблеми....?

                                Коментар

                                Working...
                                X