IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

    Греъм,там под деветия , плаващи пясъци и свлачища има ли...?
    Нямам идея.....Другата семица ще видим....
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

      Нови над старите девет? Кота корниз се вдига.
      Греъм,там под деветия , плаващи пясъци и свлачища има ли...?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

        Нови над старите девет? Кота корниз се вдига.
        + Точно, с право на високо строителство ще е тази!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


          Прав е човека, терена се оказа пясък подобен има само в ДубаИ , новия ЗУТ е с поне 4 нови етажа!!!
          Нови над старите девет? Кота корниз се вдига.
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

            Държиш да скапеш уикенда и празниците на сумА ти хора или го правиш без да искаш?

            Прав е човека, терена се оказа пясък подобен има само в ДубаИ , новия ПУП по ЗУТ е с поне 4 нови етажа!!!
            Last edited by inta53; 28.02.2020, 21:48.

            Коментар


            • Важното е, че се повиши значително СК. Определено купихме актив достатъчно евтино.
              От тук нататък какъв дивидент ще се получава е най-важното.
              Ясно е, че кредитите ще се погасяват постепенно.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                Държиш да скапеш уикенда и празниците на сумА ти хора или го правиш без да искаш?
                Умните празнуват отпреди месеци, какво толкова е станало днес???
                Резултатите на Доверие и на банката се знаеха горе-долу какви ще са, днес само ги видяхме написани!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                  Реална цена между 20 и 30 лв. Разбирачите. Десет лева е печалбата на акция..наздраве и благодаря дълбоко за спазено то обещание...той си знае на кого
                  Държиш да скапеш уикенда и празниците на сумА ти хора или го правиш без да искаш?
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Реална цена между 20 и 30 лв. Разбирачите. Десет лева е печалбата на акция..наздраве и благодаря дълбоко за спазено то обещание...той си знае на кого

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                      Аз си мисля, че докато има "недоверие" във форума цената ще расте. Изчезне ли "недоверието' и ще се спре. Може би мисля така защото имам акции и имам интерес цената да расте. Времето ще покаже какво ще се случи.
                      Акцията подобно на Актив пропъртис не спира да разочарова продалите. Просто резултатите и трендът са много силни и върхът се оказва все по висок. Аз самият съжалявам че имам далеч по малко акции от колкото преди време но и аз подцених ситуацията.

                      Коментар


                      • Поздрави за хубавия отчет. Тук за мен играта е дълга, а който слязъл - дано намери по-добро място за парите си! Аз си мисля, че добра корекция направихме сега нагоре и после пак корекция

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение

                          Основната част или почти 180 млн. са счетоводен ефект от придобиването на банката - разликата между платената сума (99 млн.) и счетоводната оценка (277 млн.) на придобития актив.
                          Печалбата на банката както знаем е 69 милиона за 2019 и тази печалба е вкарана в счетоводната оценка.

                          Капиталът на Доверие скача на 254 милиона!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                            Ако е верно това ,някой днес се изсилиха..... Браво на продалите....
                            Според мен браво на купилите, банката имаше 67 млн. лв печалба, с годините ще става по-голяма, за доверие се падат 51 млн. само от банката, това прави 3 лв. консолидирана печалба на акция, която ще расте!

                            Коментар


                            • Аз си мисля, че докато има "недоверие" във форума цената ще расте. Изчезне ли "недоверието' и ще се спре. Може би мисля така защото имам акции и имам интерес цената да расте. Времето ще покаже какво ще се случи.

                              Коментар


                              • Това все едно някой да купи ПИБ на пазарната и сегашна цена на акция и да си мине през ОПР разликата между покупната стойност и бук валю на акция. В момента колко е бук валюто? 8лв? Ще отчете едно 500 милиона печалба има няма и ние ще се редим на опашка да му купуваме акцията, която е купила пробитото корито, но с розови отчети. Ама калво се чудим, каквато борсата ни, такива и “инвеститорите”.

                                ПС: Предполагам са спазили МСС, но според мен можеха да го минат директно през резерв, а не през ОПРто. Но аз не съм счетоводител все пак.

                                Коментар

                                Working...
                                X