IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
    Още 2 кюфтета минаха вчера.... за последните 2 мес. продажбите от ОД са около 2% от капитала. Интересно ако съберем няколко миноритари над 5% дали няма да стане интересно?!
    Брой ме и мен имам доста какво ще стане ще има рев до небето

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
      Още 2 кюфтета минаха вчера.... за последните 2 мес. продажбите от ОД са около 2% от капитала. Интересно ако съберем няколко миноритари над 5% дали няма да стане интересно?!
      Защо си толкова убеден че зад всички продажби стои ОД?
      Погледни ФФ в сайта на ЦД

      Коментар


      • Още 2 кюфтета минаха вчера.... за последните 2 мес. продажбите от ОД са около 2% от капитала. Интересно ако съберем няколко миноритари над 5% дали няма да стане интересно?!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

          следващите няколко отчета ще покажат...
          ОД дали няма да загуби контрола ако продължи да разпродава?!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от cam Разгледай мнение

            няма как, но като разгледаш кредитния портфейл на банката в отчета, ще видиш, че кредитите към предприятията от засегнатите сектори са пренебрежимо малки
            следващите няколко отчета ще покажат...
            fuск the bеаr - give me the bееr

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

              а ковид отчетен ли е "в прогнозата на самата банкова институция"?
              няма как, но като разгледаш кредитния портфейл на банката в отчета, ще видиш, че кредитите към предприятията от засегнатите сектори са пренебрежимо малки

              Коментар


              • Първоначално изпратено от cam Разгледай мнение
                Особено много ми харесва тази част от консолидирания годишен отчет:

                В резултат от прогнозираните приходи и разходи очакваме консолидирана печалба на холдинга, която постепенно нараства от 50 млн.лв до ниво от 80 млн. лв. в края на периода.

                с това уточнение:

                В частта по прогнозата на нетния доход от банкови операции сме изходили от предоставена прогноза от самата банкова институция. Тя е разработена непосредствено в периода преди влизането на ДОХ АД в управлението и се базира основно на исторически данни. С оглед на принципа за максимална предпазливост сме я възприели въпреки, че очакваме новия мениджмънт да реализира реформи, които да доведат до подобряване на финансовите резултати от банкова дейност в следващите години.

                а ковид отчетен ли е "в прогнозата на самата банкова институция"?
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Особено много ми харесва тази част от консолидирания годишен отчет:

                  В резултат от прогнозираните приходи и разходи очакваме консолидирана печалба на холдинга, която постепенно нараства от 50 млн.лв до ниво от 80 млн. лв. в края на периода.

                  с това уточнение:

                  В частта по прогнозата на нетния доход от банкови операции сме изходили от предоставена прогноза от самата банкова институция. Тя е разработена непосредствено в периода преди влизането на ДОХ АД в управлението и се базира основно на исторически данни. С оглед на принципа за максимална предпазливост сме я възприели въпреки, че очакваме новия мениджмънт да реализира реформи, които да доведат до подобряване на финансовите резултати от банкова дейност в следващите години.

                  Коментар


                  • От утре вече ще може да търгуват артията ОД и всичко около него

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Brassob Разгледай мнение
                      И аз се пробвам да допълня още малко с 15К акции...ама надали.
                      Добре дошъл на борда, ама новичък ми се струваш.... дали не си някой стар герой с нов ник.... разкажи ни малко за себе си

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                        Големия оборот винаги е добра новина.. Нали това искаме - търговия, ликвидност, обороти.. А иначе и купувача и продавача вероятно си имат своите аргументи.
                        точно така, освен пазарна оценка продавача може да продава при нужда, докато за купувача тази възможност отпада

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение

                          Ако,ако, ако..... не се ли питаш кой е купувача и защо купува и колко би купил? Според мен е добър сигнал за акцията.
                          Продавача съм сигурен че има още ....но купувача не иска още на тази цена...това е моментната логика....? Ако е чичо защо продава с 10 стинки по нагорЕ...?

                          Коментар


                          • И аз се пробвам да допълня още малко с 15К акции...ама надали.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение

                              Ако,ако, ако..... не се ли питаш кой е купувача и защо купува и колко би купил? Според мен е добър сигнал за акцията.
                              Големия оборот винаги е добра новина.. Нали това искаме - търговия, ликвидност, обороти.. А иначе и купувача и продавача вероятно си имат своите аргументи.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                                60 к на тезгяфа на 3,41.....Кой е продавача...Ако са фондовете лошо имат много и бягат ,ако е Донев още повече...?
                                Ако,ако, ако..... не се ли питаш кой е купувача и защо купува и колко би купил? Според мен е добър сигнал за акцията.

                                Коментар

                                Working...
                                X