IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
    Днес се сетих за още един нюанс. Като влезеш като нов собственик си длъжен да направиш ревизия
    Е, той due diligence не се ли прави преди да купиш?!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

      Кво ти пука - ако вярваш, купуваш още, щото го смяташ за подценено. Ако не вярваш, продаваш на загуба и толкова. Гадното е само като мен в спекулативни позиции (независимо кои), когато хем нито вярваш, нито не вярваш, ама пък ти е спекулативна и не ти се излиза на загуба. И те така
      За мен тази позиция е балон, но всеки си решава сам - ако мумифицирания спре да я поддържа, щото примерно му сипнат повечко по софармата, тук ще настане вакханалия. Или пък не - кой знае
      Това с вярването ми минА отдавна Сега и на мене си не вярвам. Гледам да съм хладнокръвен и ми правят впечатления някои неща.
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Днес се сетих за още един нюанс. Като влезеш като нов собственик си длъжен да направиш ревизия и да кажеш, че стария собственик ти е оставил положение Х и оттам си ти. А не след 2 години да кажеш "тези обезценки са заради стария". Но тук ако подходят консервативно с обезценки на входа ще обидят централната банка, което е недопустимо. Така че филмът ще е много интересен. Разбира се може да има и реинтегриране на провизии и да се отчете извънредна печалба. Дай боже.

        Запасяваме се с уиски,бадеми, семки и гледаме мача.

        Не е препоръка за покупко продажба, имам една акция.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

          Мда.Има нещо.
          Кво ти пука - ако вярваш, купуваш още, щото го смяташ за подценено. Ако не вярваш, продаваш на загуба и толкова. Гадното е само като мен в спекулативни позиции (независимо кои), когато хем нито вярваш, нито не вярваш, ама пък ти е спекулативна и не ти се излиза на загуба. И те така
          За мен тази позиция е балон, но всеки си решава сам - ако мумифицирания спре да я поддържа, щото примерно му сипнат повечко по софармата, тук ще настане вакханалия. Или пък не - кой знае
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

            Някой си разпродава наред по доста позиции и едва ли много мисли за отчети.
            Мда.Има нещо.
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

              Явно някой от последните дни не мисли така.
              Някой си разпродава наред по доста позиции и едва ли много мисли за отчети.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение

                В края на месеца не трябваше ли да фигурира банка в отчета?
                Явно някой от последните дни не мисли така.
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от siko13 Разгледай мнение
                  В края на месеца малко ще надуят за да изглеждат отчетите добре.
                  В края на месеца не трябваше ли да фигурира банка в отчета?
                  М.... . ш..... ..й.о!

                  Коментар


                  • В края на месеца малко ще надуят за да изглеждат отчетите добре.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                      Май боя беше до тук.
                      Четвъртък и петък не са минали - традиционните дни за сериозни разпродажби. След вчерашното изпълнение, не изключвам още подобни.
                      М.... . ш..... ..й.о!

                      Коментар


                      • Май боя беше до тук.
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                          Не разбирам защо се страхуваш да държиш хартии в бичи тренд като Доверие, но спокойно търгуваш такива с низходящ тренд, както беше Петрол и табаците. Не разбирам логиката в това поведение. Двамата прилагаме тотално различна схема. Аз се съсредоточвам върху състоянието на компанията и игнорирам пазара а ти се съсредоточваш върху пазара игнорирайки тотално състоянието на компаниите, които търгуваш.
                          4д,това е било преди 4 г. Сега големите участниците определят правилата..
                          Last edited by Монти; 17.02.2020, 13:39.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                            Аз го правя ,може и да го направя пак ,но защо да рискувам, като знам че в даден момент ще сбъркам.....тенденцията на маркета е надолЕ.....рано или късно ще останат хартии у мен ...
                            Както останаха хартии на хим....не много но достатъчно да ми припомнят какво може да стане и тук.....
                            Не разбирам защо се страхуваш да държиш хартии в бичи тренд като Доверие, но спокойно търгуваш такива с низходящ тренд, както беше Петрол и табаците. Не разбирам логиката в това поведение. Двамата прилагаме тотално различна схема. Аз се съсредоточвам върху състоянието на компанията и игнорирам пазара а ти се съсредоточваш върху пазара игнорирайки тотално състоянието на компаниите, които търгуваш.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                              Албенка и Елана да излезнат и на Планината и Трасе да влезнат
                              към момента 1 от 4 познати...с гадаене толкова, за повече иска смятане.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                                Някой от Форума беше написал че БГ отчети са Екселски таблици попълнени след алкохолен екстаз .....
                                От тия таблици се влиаят цените, фрий флоута, броя сделки и оттам влизането и излизането от Софикс. Така че ..... до тях опират нещата.
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X