IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БТФ Expat Bulgaria SOFIX UCITS ETF (BGX)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Какви козметични корекции трябва да се направят в SOFIX?

    http://www.investor.bg/novini-i-anal...-sofix-230793/

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
      Дали?
      Холдинг Варна AД 13:10 26 163
      Не вярвам , според мен е реал финанс или друг ИП на хим...
      Велграф не е от компетенцията на фонда...
      не е препоръка...

      Коментар


      • Дали?
        Холдинг Варна AД 13:10 26 163

        Коментар


        • Ам нали затова са форумите да си "чешем езиците" Социален контакт със себеподобни, както навремето е било на пазара сега с онлайн търговията има известни различия

          За празниците наистина бъдете здрави всичките, че много болни, що за вирус е това не знам. И вкъщи сме много

          Коментар


          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
            Въпреки че съм морско чедо, не виждам кой ще заложи на "желязото" освен ако се не вдигне три пъти скрапа

            Не е за шега , но съм далече от схемата на ИХЛБълакч...е и не искам да приближавам -
            Без препоръки и ако не питаш така вербално - нямаше и да споделя мисли!
            Алианц е доста вътре там ,само това е причината да имам малки съмнения ....че не му трябват повече.
            В момента гледам поредната подводница....ЕУБГ....
            Така и до 50 стинки може да стигне..
            Не е препоръка..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
              Ей бре, сопрете се с Монти ... то всеки си хвали стоката ама не тъй грубо ...
              Относно "как се намират" ... ами и аз се чудя що са толкова бутикови и не се търгуват като има толкова много напечатани

              Стара планина Холд АД
              Брой емитирани акции 21 000 000
              http://www.expat.bg/bg/expat_sofix.html
              Проблема е че са от масовата приватизация и са раздробени в стотици хиляди хора....
              Всеки хвали стоката си ,аз моята.......тя е на тезгяфа и трябва да се купи в близко време от някои ...имам две виждания ...
              Например хиката можеше да се купи еФтино малко количество , но пък мина пакет над 4,80 ,сега пак се мотаят ,пак ще мине пакет към НГ и фонда ще гледа щото не знае че тя е слаболиквидна позиция...където м.мейкъра играе главната роля...
              Та или не иска да купува или чака кардинално решение......
              Интересно е къде се купуват тези 21К сетълмент .....в момента.

              Коментар


              • Въпреки че съм морско чедо, не виждам кой ще заложи на "желязото" освен ако се не вдигне три пъти скрапа

                Не е за шега , но съм далече от схемата на ИХЛБълакч...е и не искам да приближавам -
                Без препоръки и ако не питаш така вербално - нямаше и да споделя мисли!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                  -А как се намират над 100 хиляди акции ?

                  Те
                  вече бяха там и взеха 1те 100хил. , може би се опитват да измъкнат и от Алианса един стотак на близка цена?
                  При неуспех , пак ще се върнат при първоизточника ~ на 7ца трябва да е.
                  Лични въображения - не е за вярване !
                  На мен ми се върти един бартер при алианц ,но ти не искаш да го приемеш...
                  Стара планина и хика за ИХБГ....

                  Коментар


                  • -А как се намират над 100 хиляди акции ?

                    Те
                    вече бяха там и взеха 1те 100хил. , може би се опитват да измъкнат и от Алианса един стотак на близка цена?
                    При неуспех , пак ще се върнат при първоизточника ~ на 7ца трябва да е.
                    Лични въображения - не е за вярване !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение

                      Благодаря за отговора г-н Василев,
                      Напълно възможно е просто за момента да изглежда така все едно има стокпикинг. Още повече щом Вие слагате мъжката си дума, че такова нещо няма, аз съм длъжен коректно да Ви повярвам.
                      Желая Ви успех, максимално добро репликиране на Софикс, плавен растеж на индекса и на ЕТФ, така че всички да сме доволни.
                      Благодаря, Знаещ.
                      Хубави празници и дано сте здрав, че много хора наоколо се натръшкаха с антибиотици...
                      Поздрави, Николай

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                        Не знам за Хвар и Трейс, ама Стара планина щат не щат ще купуват. Това са трите дружества в които са най-далеко от целевите тегла в портфейла. А за разлика от първите 2, планината е четвърта по тежест в индекса А как се намират над 100 хиляди акции
                        Ей бре, сопрете се с Монти ... то всеки си хвали стоката ама не тъй грубо ...
                        Относно "как се намират" ... ами и аз се чудя що са толкова бутикови и не се търгуват като има толкова много напечатани

                        Стара планина Холд АД
                        Брой емитирани акции 21 000 000
                        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                        Коментар


                        • Не знам за Хвар и Трейс, ама Стара планина щат не щат ще купуват. Това са трите дружества в които са най-далеко от целевите тегла в портфейла. А за разлика от първите 2, планината е четвърта по тежест в индекса А как се намират над 100 хиляди акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение

                            Не виждам как може да стане това. Трябва специално да променят така правилата че да изключат хвар - примерно да забранят в името на членовете на софикс да фигурира словосъчетанието холдинг варна. ХАХАХА. Шегувам се ама наистина ще трябва да е целенасочено
                            Това е позицията заедно с Хика , Гагарин, Трейс и разните етропали и формопласти да се качат в близко време...
                            Колкото Софикс фонда да се прави на умряла лисица ще трябва да ги попълни необходимите му акции до 7 януари ако спазва правилата за два месеца ,собствените му .......

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение

                              Какво ли ще се случи с ЕТФ-а, при положение, че това недоразумнение излезе от СОФИКС?
                              Не виждам как може да стане това. Трябва специално да променят така правилата че да изключат хвар - примерно да забранят в името на членовете на софикс да фигурира словосъчетанието холдинг варна. ХАХАХА. Шегувам се ама наистина ще трябва да е целенасочено

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение

                                Какво ли ще се случи с ЕТФ-а, при положение, че това недоразумнение излезе от СОФИКС?
                                ще видим през март

                                http://www.bse-sofia.bg/?page=IndexP...et=Rebalancing
                                destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                                Коментар

                                Working...
                                X