IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БТФ Expat Bulgaria SOFIX UCITS ETF (BGX)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение

    За мене тези се превърнаха в една " патерица " на 4-те ПФ ,които държат 90 % от дяловете тук.
    специално проверих да не би моя пф да е от тея 4
    destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

    Коментар


    • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

      Може би събират сили за последните часове, минути от търговията на 30.12. Няма по - добра реклама за тях от това да се покаже още по - голям ръст на СОФИКС и да се затвори на нива над 600. То ще са статии, интервюта по медиите... 600 е ключово ниво, добре изглежда, секси, както би казал друг колега, а и затвори ли 1 път в последната сесия за 2016-а, после и да има корекция, за статистиката индекса е важен на годишна база.

      Лична спекулативна теория, аз така бих направил, до 600 няма и 2.4%, за минути може да се постигне, ако се натиснат правилните позиции.


      Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.
      За мене тези се превърнаха в една " патерица " на 4-те ПФ ,които държат 90 % от дяловете тук.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

        Може би събират сили за последните часове, минути от търговията на 30.12. Няма по - добра реклама за тях от това да се покаже още по - голям ръст на СОФИКС и да се затвори на нива над 600. То ще са статии, интервюта по медиите... 600 е ключово ниво, добре изглежда, секси, както би казал друг колега, а и затвори ли 1 път в последната сесия за 2016-а, после и да има корекция, за статистиката индекса е важен на годишна база.

        Лична спекулативна теория, аз така бих направил, до 600 няма и 2.4%, за минути може да се постигне, ако се натиснат правилните позиции.


        Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.
        Или пък Николайчовците са вече на Малдивите, а в офиса са останали само стажантите?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

          В момента има предлагане на акции в доста непопълнении позиции....
          Ролята на спекулант ще откажат дългосрочните инвеститори а спекулантите могат и сами....
          това с продажбата на 25 акции в холдинг Варна беше върха на сладолета.....
          В момента има за попълване на добри нива доста акции ,ако искат да се качва софикс след НГ няма да са на тези цени.....
          Но те май изпуснаха духа от бутилката и сега пазят кеша .....за екстрени нужди....
          Ролята на боксова круша не е приятна......а все някога трябва да балансират....
          Може би събират сили за последните часове, минути от търговията на 30.12. Няма по - добра реклама за тях от това да се покаже още по - голям ръст на СОФИКС и да се затвори на нива над 600. То ще са статии, интервюта по медиите... 600 е ключово ниво, добре изглежда, секси, както би казал друг колега, а и затвори ли 1 път в последната сесия за 2016-а, после и да има корекция, за статистиката индекса е важен на годишна база.

          Лична спекулативна теория, аз така бих направил, до 600 няма и 2.4%, за минути може да се постигне, ако се натиснат правилните позиции.


          Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.
          Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение
            Хората празнуват, кой очаква по Коледа да се записват милиони дялове? Ще се следи първото полугодие какво ще направят, ще има ли листване в Лондон, какви средства ще се наберат, пък ще говорим и за ликвидност. 22.6 млн. дяла за краткия период от листването е повече от добре.


            Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.
            В момента има предлагане на акции в доста непопълнении позиции....
            Ролята на спекулант ще откажат дългосрочните инвеститори а спекулантите могат и сами....
            това с продажбата на 25 акции в холдинг Варна беше върха на сладолета.....
            В момента има за попълване на добри нива доста акции ,ако искат да се качва софикс след НГ няма да са на тези цени.....
            Но те май изпуснаха духа от бутилката и сега пазят кеша .....за екстрени нужди....
            Ролята на боксова круша не е приятна......а все някога трябва да балансират....

            Коментар


            • Хората празнуват, кой очаква по Коледа да се записват милиони дялове? Ще се следи първото полугодие какво ще направят, ще има ли листване в Лондон, какви средства ще се наберат, пък ще говорим и за ликвидност. 22.6 млн. дяла за краткия период от листването е повече от добре.


              Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.
              Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Boicho Popov Разгледай мнение

                2

                abdul
                преди 1 час
                купона с този ETF приключи преди да е започнал


                пост под статията......
                Фонда реши да играе ролята на спекулант а задачите са му други.....

                Коментар


                • http://www.investor.bg/novini-i-anal...ziciia-231094/

                  Коментар


                  • хмм ден без сделки на бфб. това случвало ли се е досега?
                    destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение

                      Шшшшшшшшт!
                      Този казус е като онзи ... да купуваш акции щото давали дивидент ...
                      Нищо лично към дивидентите- винаги съм посрещал радушно
                      .... но моя скромен опит показва, че те подвеждат спекуланта по най-брутален начин ...
                      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

                        а ако софикс пада? как да се губи без данъци
                        Шшшшшшшшт!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
                          Фъв Фейсбук са пуснали реклама на фонда - как да се печели без данъци. Стъпка в добра посока е това.
                          а ако софикс пада? как да се губи без данъци
                          destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                          Коментар


                          • Фъв Фейсбук са пуснали реклама на фонда - как да се печели без данъци. Стъпка в добра посока е това.

                            Коментар


                            • И за какво да дойде този кеш? Какво показаха? Какво постигнаха? Тия трябва да разберат, че хората инвестират там където се показват добри резултати.
                              Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                              Коментар


                              • Коледа дойде, но нов кеш не дойде от останалите ПОК!!!
                                Прехвърчаха кюфтета, ама те са на ония групи дето си ги бяха скрили за една проверка и сега си ги вземат обратно май!
                                Жалко.....

                                Коментар

                                Working...
                                X