IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
    Не ми се е случвало подобно нещо
    като изключим последния месец ................ по-назад да не се връщаме

    =========================

    може да не си погледнал по-назад бях те попитал нещо ............. но ако искаш отговори

    как оценяваш шансовете в проценти това да се случи през следващите 1-2-3 месеца ............. напиши направо, ако искаш:

    софикс 250 или по-нисък ---- вероятност ,,,%

    софикс 300 ---- вероятност ,,,%

    софикс 400 ---- вероятност ,,,%

    софикс 450 ---- вероятност ,,,%

    софикс 500 ---- вероятност ,,,%

    софикс 550 ---- вероятност ,,,%

    софикс 600 или по-висок ---- вероятност ,,,%

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение
      Когато чакаме спадове пък стават ръстовете .
      Не ми се е случвало подобно нещо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
        Не бих казал, нашия пазар е доста предсказуем - поне за мен От половин година чакате ръстове то все спадове стават. Не знам кой бърка тогава
        Когато чакаме спадове пък стават ръстовете .

        Коментар


        • Ето го и се сега след този 6 процентен ръст от последното локално дъно според мен има много по-висока вероятност това да е локален връх и да последва ново дъно, пред това да е начало на бичи тренд

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
            Равновесие уж е стара пушка, ама нещо все на криво стреля. Явно и трябва прострелване
            Не бих казал, нашия пазар е доста предсказуем - поне за мен От половин година чакате ръстове то все спадове стават. Не знам кой бърка тогава

            Коментар


            • Равновесие уж е стара пушка, ама нещо все на криво стреля. Явно и трябва прострелване

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                Ravnovesie, всеки вижда това което иска да види. Песимиста търси скъпи компании с намаляващи печалби и ги намира. Оптимиста търси компании с бързо растящи печалби на абсурдно ниски коефициенти и пак ги намира. Накрая всеки е доказал теорията си и се чувства щастлив.
                Интересно ми е какъв коментар би дал за Агрия. Сякаш не се вписва в схемата ти.
                Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                Институционалните се опитват да търгуват рационално, но на практика вървят с месеци след събитията- гледат резултатите след като са се случили, а не след като се появят сигнали, че може да се случат. Това не е рационално, а страхливо поведение от типа "аз си знам, че съм хилав, затова не се отварям много за да не ме бият". Ако наистина са хилави може и да мине за рационално.
                Спекулантите- има едни 10-20 души, които търгуват за 10% и те отговарят на описанието ти. Повечето са женени за акциите си и чакат да стане чудото, което няма да стане така, както им се иска. И евентуално има още едни 20-30 души, които правят някакви пари от глупостите на всички останали.
                Два много точни поста. В такива се изразява полезността на форума за обучението на новите играчи на БФБ.
                А раЗновесния показва как правят тези дето винаги бягат след събитията

                Коментар


                • http://www.pariteni.bg/?tid=40&oid=124551
                  Само 1% да се прехвърли насам и не ми се мисли къде ще идем!!!!
                  "Начинът да гледаш право в Слънцето,без да ослепееш е ти самият да светиш..."

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                    Ти от къде знаеш какво съм направил? Такъв шанс за покупки няма да видите следващите 3-5 години.А вие бързате.При тая и при оная работа не се бърза.
                    Всичко е въпрос на гледна точка. Според мен съм действал на време а другите изостават. Когато си мисля нещо, то вероятно и другите на пазара обмислят същото. Всички гледаме едно и също. Следователно трябва да действам преди тях. Така погледнато считам, че не съм прибързал а другите закъсняват.

                    Коментар


                    • За информация: Публично предлагане на акции на ЕЛАНА Агрокредит

                      Публичното предлагане на акции на ЕЛАНА Агрокредит започна на 23 март.

                      Подробен график, информация и документи: http://www.elana.net/bg/trading/spo_...grocredit.html

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                        .... а сегашните мечоци ще се запишат в бичите редици със стара дата
                        Особено във форума това винаги е било така.
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                          Цяла година какво прави,защо не зареди?
                          Ти от къде знаеш какво съм направил? Такъв шанс за покупки няма да видите следващите 3-5 години.А вие бързате.При тая и при оная работа не се бърза.
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Разбихме ги! Направо им разказахме играта!

                            Коментар


                            • Би трябвало да разследват НУРТС например дали не е предприело действия които да застрашават националната сигурност последните години.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение
                                Хахаха , а в момента кой държи тая компания !?
                                Това не пречи да я спрат тази сделка.

                                И в последствие да му ги вземат тези компании на този дето ги държи сега

                                Коментар

                                Working...
                                X