IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
    Както нашият приятел Батя обича да казва: ножът е гумен. Още 5-6 пункта. Тик-так....
    добре де гетоф , аз не мога да ви разбера вас работещите по фондамента . уж фондамент пък изведнъж вкарвате някакви нива . а кажи ми сега как така 5-6 пункта нагоре ги определи . само питам . въпросче разбирам да кажеш чакам 100 или 1000 въз основа на фундаментални фактори и елементи

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
      Гетоф какво точно не разбираш от това което ти казва 4Д ? Излизат макро данни които показват значими подобрения, а ти пак твоите разходи. Ако няма значимо намаляне на разходите за гориво при теб, ами говори си със работниците Ако имаш проблем с бизнеса не ти е виновна борсата!
      Абсолютно всичко разбирам от това, което ми казва дддд, но просто не съм съгласен със силната ориентация към теорията на модела му и с използването на междувременно стари и моментни статисистически данни за подкрепата му. Аз ясно съм писал какво искам да кажа, а собственият опит е само пример за нестандартната ми теория. Както виждаш разговорите са на фундаментална тема за развитието на българската икономика, а не за случващото се в момента на борсата. А ако борсата те вълнува, защо не търгуваш акции вместо да ми даваш акъл с кого да говоря и да се месиш в чужди дискусии?

      Коментар


      • Ръст Ръст Монтьо и Ташееееее

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
          Само дето не разбрах кой е смешника,ама карай!

          Коментар


          • Гетоф какво точно не разбираш от това което ти казва 4Д ? Излизат макро данни които показват значими подобрения, а ти пак твоите разходи. Ако няма значимо намаляне на разходите за гориво при теб, ами говори си със работниците Ако имаш проблем с бизнеса не ти е виновна борсата!

            Коментар


            • пада ли дакса американци оплачете се в лас вегъс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от petergos Разгледай мнение
                Май дявола в тая пенсионна реформа няма да излезе толкова черен!
                Смешник
                https://www.youtube.com/watch?v=LA8lyQoxGgw
                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от petergos Разгледай мнение
                  Май дявола в тая пенсионна реформа няма да излезе толкова черен!
                  А честито!!!!!

                  Коментар


                  • Май дявола в тая пенсионна реформа няма да излезе толкова черен!

                    Коментар


                    • Както казх че днес ще е оптимистичен следобяд, а вие не вярвате, е може и по - оптимистичен утрешен ден!!!!!! както казваше някой от биковете - юруш на маслините!!!!!!!! Другите да гледат от страни!!!!!!!
                      Last edited by brokerandtrader111; 31.03.2015, 13:27.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
                        Ако не ми беше ясно какви малоумници работят по държавните служби, щях да си мисля че умишлено затормозяват трафика в големите градове с цел повишаване разхода на гориво от което 80% отиват в държавата
                        Затова твърдя, че бедна държава с картели е жив дявол. Там икономическите теории отиват на кино. Затова се чудя на нашите фундаментални анализатори. Ето виж Софикс - търгува си пича графиките и го боли ... за търговското салдо.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                          Изгърбихме ги тия мечета от бой
                          Както нашият приятел Батя обича да казва: ножът е гумен. Още 5-6 пункта. Тик-так....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                            Сега да се върнем на горивата. Знам колко бяха миналата година на бензиностанциите и колко са сега. Разликата не е само 2,9 процента. Разтърси се в сметките си да разбереш от къде идва. Вероятно и теб те хваща общото подобрение и имаш увеличение в дейността. Заради това има увеличение в количеството изразходвано гориво. Разтърси се и ще разбереш защо в твоята фирма спада е само 2,9 процента.
                            Значи вероятно знаеш, че разликата е около в цената 8% средно за март, към днешна дата 31.03 е 10.2 %. Не е чак толкова много при спад на суровината от 40 % в евро. Искам това да подчертая, а не моите 2.9%. Много добре знам откъде се получават тези 2.9% и мога да ти обясня защо повечето фирми не могат да си намалят разхода със същия процент като статистиката, но това не е интересна тема за разговор. По интересно е дали в анализа си сметнал, че заради скъпия долар ефектът от петрола клони към нула, както твърдях и както ти нарече налудничаво. Сега ще видим дали доларът на изхода ще изиграе такава роля както твърдиш или ще стане по-скоро така, както аз твърдя.

                            Коментар


                            • Изгърбихме ги тия мечета от бой

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                                Парите, както всичко друго в тази държава, отиват в монополите и хазната.
                                Ако не ми беше ясно какви малоумници работят по държавните служби, щях да си мисля че умишлено затормозяват трафика в големите градове с цел повишаване разхода на гориво от което 80% отиват в държавата
                                Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                                Коментар

                                Working...
                                X