IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
    ИЗобщо не пише за акции ...това е истината.Аз поне хванах дневното движение....
    Признавам, че тук си абсолютно прав. Хвана всичките движения ( дневни, седмични, месечни, и годишни ) и нито едно не изпусна. Ако бяха и в твоята посока щеше да е супер, ама не било писано

    Монти, приятна вечер!

    И да знаеш че съм ти голям фен
    Last edited by SOFIX; 07.04.2015, 21:34.

    Коментар


    • 15%,имаше предложение от мен за Асоциация на дребните. кой ли бяха против...преди 8 г....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
        Да, има и такава поговорка: на зло куче - зъл прът. Но лошото е, че злите кучета убиват добрите и в този форум, а уж тук поне трябва да сме малко от малко по-отбрани.
        С подчертаното въобще не съм съгласен! Ние, като миноритарчета постоянно плюем мажовците, но не правим нищо да се обединим. Ако не в този форум, къде е възможно такова съгласие? Ето аз например не съм ходил никога на ОСА и искам да дам пълномощно на някой да ме представлява. Какво пречи това да направят и други съфорумци и по този начин да си имаме представител? Той ще ходи на събрания, ще задава въпросите които ни интересуват, ще разпространява инфо и т.н.?
        ИЗобщо не пише за акции ...това е истината.Аз поне хванах дневното движение....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
          Схванах Чичо, извинявам се и млъквам. Исках просто да дам конкретно предложение за представител на миноритарите на ОСА поне, но явно съм се замечтал.

          Успех!
          Извинявам се...Стига глупости...
          Готино е да си пише човек с подобни......
          Двойно да ти се връща успеха !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
            Eййй, умираме да се заяждаме, да се хвалим и да философстваме във форума..........
            Схванах Чичо, извинявам се и млъквам. Исках просто да дам конкретно предложение за представител на миноритарите на ОСА поне, но явно съм се замечтал.

            Успех!
            Пътека се прави камък по камък!

            Коментар


            • Eййй, умираме да се заяждаме, да се хвалим и да философстваме във форума..........

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                С такива събеседници, такива разговори! Тук има хора, които нямат нито една акция, но пишат с цел да дразнят останалите. Какви смислени аргументи за движението на дадена акция е посочил например Монти? Абсолютно никакви. Ташунко е същата работа. Аз от много време не съм видял да се коментират отчети, показатели, новини и т.н.

                И аз не пиша много за дружествата, но май е и по-добре. То си нЕма смисъл
                Да, има и такава поговорка: на зло куче - зъл прът. Но лошото е, че злите кучета убиват добрите и в този форум, а уж тук поне трябва да сме малко от малко по-отбрани.
                С подчертаното въобще не съм съгласен! Ние, като миноритарчета постоянно плюем мажовците, но не правим нищо да се обединим. Ако не в този форум, къде е възможно такова съгласие? Ето аз например не съм ходил никога на ОСА и искам да дам пълномощно на някой да ме представлява. Какво пречи това да направят и други съфорумци и по този начин да си имаме представител? Той ще ходи на събрания, ще задава въпросите които ни интересуват, ще разпространява инфо и т.н.?
                Пътека се прави камък по камък!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                  Eййй, умираме да се заяждаме, да се хвалим и да философстваме във форума. Аз съм що-годе новобранка, но помня времената, когато се коментираха конкретни новини, очаквания, продавачи и купувачи на конкретни компании. Това е градивно и полезно, а за мен лично всичко друго е плява и въобще спрях да го чета. Само като видя никът и знам какво съдържа поста му. Има компании, които не са коментирани с месеци и години, но за сметка на това е пълно с политика, философстване и да не се повтарям...
                  С такива събеседници, такива разговори! Тук има хора, които нямат нито една акция, но пишат с цел да дразнят останалите. Какви смислени аргументи за движението на дадена акция е посочил например Монти? Абсолютно никакви. Ташунко е същата работа. Аз от много време не съм видял да се коментират отчети, показатели, новини и т.н.

                  И аз не пиша много за дружествата, но май е и по-добре. То си нЕма смисъл

                  Коментар


                  • Eййй, умираме да се заяждаме, да се хвалим и да философстваме във форума. Аз съм що-годе новобранка, но помня времената, когато се коментираха конкретни новини, очаквания, продавачи и купувачи на конкретни компании. Това е градивно и полезно, а за мен лично всичко друго е плява и въобще спрях да го чета. Само като видя никът и знам какво съдържа поста му. Има компании, които не са коментирани с месеци и години, но за сметка на това е пълно с политика, философстване и да не се повтарям...
                    Пътека се прави камък по камък!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                      Няма излизане от игнора. Бутне ли те вътре - край. Незнам колко е капацитета на игнора и дали спира да работи като се препълни

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                        Не ми крещи а се хвани на бас.....
                        залога е ХИКС... как да стане???

                        аз ти предлагам бас за 5000, че купувачите при ХИМ групата не са изчезнали..

                        тук залога е ясен - хващаш ли?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 8ball
                          ...10% ОТ ХИКС НИЩО НЕ МИ ГОВОРИ
                          Не ми крещи а се хвани на бас.....
                          Last edited by ivandavidov; 07.04.2015, 17:45. Причина: Цитат на изтрит коментар

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dolce Разгледай мнение
                            Нормално е да има някакво зацикляне след покачване,но да е достигнала хартиата цена...незнам Мисля че се опитваш да дразниш форумците
                            Имам Зрънчо от 40 малко и холдинг варна от 18... и мога да се бъзикам...като акционер....но идва ред в тези позици на продавачите.../ССВ ,ХИМ и ЗХБГ/
                            Холдинг Варна е слабо ликвиден.... така че там по скоро може да има или рязък спад или рязко качване...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                              И двете....като стигне дадена цена....
                              А дали е стигнала ,ами натам отива....
                              Гледай как се гърчи Зрънчо над 44 ст....
                              или ХИМ на 1,85....
                              ССВ над 1,1...качва се от ъпъри....
                              Нормално е да има някакво зацикляне след покачване,но да е достигнала хартиата цена...незнам Мисля че се опитваш да дразниш форумците

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 8ball Разгледай мнение
                                За прословутия ти Петрол те питах колко е облога, ти не отговори, а избяга като партизанин от нормален човек.

                                Ето, показвам:


                                Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                                От когато искаш ако искаш от 2006 г....
                                10% на печалбата ми от Петрол.....съгласен ли си....
                                Плюс долния бас....

                                колко са 10% от печалбата ти, как да знам аз?
                                питах те нещо за баса ти, колко е облога, ти отговори ли????
                                Публикацията е оща на тази страница, всеки може да я види...
                                Не исках да ти го казвам ,ама си малоумен...
                                Ти твърдиш че нямам печалба а ад твърдя че имам ...
                                Ти получаваш 10 % от загубата ми от Петрол а аз 10 % от печалбата ми.....от 2006 г...
                                Плюс другия бас 10 % от ....спомняш ли си го вече....а
                                Голямо леке си....

                                Коментар

                                Working...
                                X