IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ще им скъсаме гащите от бой

    Коментар


    • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение
      Поне човека има печалба,и има какво да прибере, а ти...? Ще разпродаде и пак ще тръгне нагоре акцията, няма все да пада, това са нормални движения, но ти ще си останеш само с празните приказки.

      да бе аз си пиша да ви дразня....
      това ли смяташ....
      Нали знаеш ,че участвам за 10 %.....даже и в дръвца като тук....
      Участвал съм в Химко и ОЦК и енергони за хазарт та няма тук да участвам при оФците ....като мерцедеси....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
        Аз не ставам....това го знам от 2009 г.... и за всичко съм ви виновен.....
        Е ти ставаш...ъпърче което печели с гледане на телевизора....
        Как ти се струва продадени акции при 1,98 и при 1,60.....за твойте стават дума....
        Гадно ...
        всъщност... печеля от гледане на монитора...
        от 1.60 до 1.98 за 38 стотинки на акция, добре ми дойдоха, а ти цялото това движение ГО ИЗГЛЕДА ПЛЮЕЙКИ АКЦИЯТА.

        Какво повече да говорим?!...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
          Аз не ставам....това го знам от 2009 г.... и за всичко съм ви виновен.....
          Е ти ставаш...ъпърче което печели с гледане на телевизора....
          Как ти се струва продадени акции при 1,98 и при 1,60.....за твойте стават дума....
          Гадно ...
          Пак ли продаде на върха?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 8ball Разгледай мнение
            не забравяй, че не ставаш.. това си го писал вчера и отново не позна...
            Аз не ставам....това го знам от 2009 г.... и за всичко съм ви виновен.....
            Е ти ставаш...ъпърче което печели с гледане на телевизора....
            Как ти се струва продадени акции при 1,98 и при 1,60.....за твойте стават дума....
            Гадно ...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
              нерви ,когато борсата пада ние сме им виновни....
              нема лошо.....но това няма да им оправи баланса по сметките им в ИП....
              Някой прибира печалбите в ХИМ от вчера ама няма кой да ни поверва....
              Е друго си да верваш на ъпърите....
              Софикс как е брато....
              Поне човека има печалба,и има какво да прибере, а ти...? Ще разпродаде и пак ще тръгне нагоре акцията, няма все да пада, това са нормални движения, но ти ще си останеш само с празните приказки.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                Ама забравяш че ъпърите вдигнаха в последните минути цените ...вчера...
                къде е 1,86 къде е 1,90 в края.... Зрънчо завърши като в понеделник...а ССВ е на плюс с 2%.... вече
                само че продавачите са в ХИМ....нали...
                Не е препоръка...
                само да не стане ,играта която е в ход вече година...
                Пазар при 1,5 и после продаване при 1,90....
                а днес? вдига ли или се отмяташ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 8ball Разгледай мнение
                  не забравяй, че не ставаш.. това си го писал вчера и отново не позна...
                  Ама забравяш че ъпърите вдигнаха в последните минути цените ...вчера...
                  къде е 1,86 къде е 1,90 в края.... Зрънчо завърши като в понеделник...а ССВ е на плюс с 2%.... вече
                  само че продавачите са в ХИМ....нали...
                  Не е препоръка...
                  само да не стане ,играта която е в ход вече година...
                  Пазар при 1,5 и после продаване при 1,90....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                    И понеже няма да дочакам отговор от 4Д ,да направя прогноза ....днес ще има продажби и не за друго ами това е последния възможен ден да се освободи някой леф преди Великден....
                    Утре и в четвъртък ще има качване..... леко....
                    И то на ХИМ позициите понеже днес ще се търгуват най мног.о..
                    Не е препоръка....
                    не забравяй, че не ставаш.. това си го писал вчера и отново не позна...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                      От моя страна проблем не виждам.Никой никога не обиждам ама не знам защо така някой младежи започват мен да обиждат.Може би е признак на недозрялост и непорастналост ама аз не им се сърдя.Просто са ми смешни.
                      нерви ,когато борсата пада ние сме им виновни....
                      нема лошо.....но това няма да им оправи баланса по сметките им в ИП....
                      Някой прибира печалбите в ХИМ от вчера ама няма кой да ни поверва....
                      Е друго си да верваш на ъпърите....
                      Софикс как е брато....

                      Коментар


                      • Звучи добре ако може да се вярва на стъгмистиката.Аз лично не им вярвам много.На всяка крачка лъжат.

                        Коментар


                        • http://www.nsi.bg/sites/default/file...02_BQZUTF7.pdf
                          През февруари 2015 г. оборотът в търговията на дребно, изчислен въз основа на календарно изгладени данни, нараства с 4.2% спрямо същия месец на предходната година.
                          http://www.nsi.bg/bg/content/12998/%...B8%D0%BD%D0%B0
                          През февруари 2015 г. при календарно изгладеният индекс на промишленото производство е регистриран ръст от 2.3% спрямо съответния месец на 2014 година.
                          http://www.nsi.bg/bg/content/12996/%...B8%D0%BD%D0%B0
                          През февруари 2015 г. в сравнение със същия месец на 2014 г. календарно изгладеният индекс на строителната продукция намалява с 1.8%.
                          Дяволът не е толкова черен. Лека и доходна.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
                            Спрете да се заяждате или го правете на лични съобщения.
                            От моя страна проблем не виждам.Никой никога не обиждам ама не знам защо така някой младежи започват мен да обиждат.Може би е признак на недозрялост и непорастналост ама аз не им се сърдя.Просто са ми смешни.

                            Коментар


                            • Спрете да се заяждате или го правете на лични съобщения.
                              रादोस्त

                              Коментар


                              • Сега въпроса е дали ще продължи да расте борсичката или ще пада отвово.Виждам вече в някой участници напрежението е голямо.Един съвет от мен да не забравяте да си пиете успокоителните.За слаби нерви са много полезни.Препоръчвам ги!Аз не ги употребявам ама за някой са жизнено необходими .

                                Коментар

                                Working...
                                X