IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от StraightForward Разгледай мнение
    ...Тренда е низходящ докато нямаме по висок връх и дъно от предходните и докато тази конфигурация не продължи с пробив над новият по висок връх...
    То по-висок връх има, ама трябва някой да си направи труда да го види, а не да пише глупости

    Коментар


    • Трудно ще има продължителен ръст без големи външни инвеститори

      Коментар


      • Ами да, прав е! Много в рисково защото този пазар не възпроизвежда икономиката , а мажоритарите са измамници , закона за Земеделската земя, черешаря не е дал дцк на пф, не се Знае какво ще приемат в края на април , те нямат съгласие, Закона за посредниците, сега ще започнат да разкриват какво са правили в банков надзор и ще ги осъдят , и като стане нещо заради неликвидността гълташ не вода, а кал и то Здраво, това че тука 4 ентусиасти им се иска ...до тук с желание и без големи инвеститори не става , а те ги изгониха големите инвесторти , аз разбирам да има ликвидност за да може да продаваш и да има компании които реално да създават нещо ...това е истината и всички я знаят

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
          Щото сега е фаза надолу, а следващата седмица ще бъде фаза нагоре
          В петък едно от дружествата даде дивидент от 65% при текуща цена малко над номинал,
          което ме накара сериозно да се замисля, защо го прави?Това е всичко друго ,но не и
          песимизъм.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
            Защо точно надолу,дай аргументи!!
            Щото сега е фаза надолу, а следващата седмица ще бъде фаза нагоре

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
              Защо точно надолу,дай аргументи!!
              След Орешарски и неговите кукловоди от БСП И ДПС за една година ни върнаха, познай колко ...

              Тренда е низходящ докато нямаме по висок връх и дъно от предходните и докато тази конфигурация не продължи с пробив над новият по висок връх... къде ще влязат почти всички участници .. ако пък имаме предвид участниците те са все едни и същи както и последните 7 години .. като времеви цикъл...също е не реално при положение, че имаме 10 години нагоре.. 1997 -2007, вече имаме 7 години надолу и настрани.. или тази година това ще бъде нарушено или отиваме 10г нагоре 10г надолу, а то такова е много странно и почти невъзможно .. да видим ... Мажоритарите са големите измамници .. както и някои ИНВЕСТИЦИОННИ ПОСРЕДНИЦИ ..тъй като информацията не тече в правилната посока... Но на никои не му пука от това, че КАПИТАЛОВИЯ ПАЗАР НЕ Е ЕФЕКТИВЕН и не изпълнява основните си функции в една икономика.. Така че.. избора не е лесен и няма да е скоро лесен.. А инвестирането в български акции се оказва осен безполезно и реално много рисково и възможно единствено с вътрешна информация.. така че....


              Бенчмарк като се оттеглиха нали казаха, че в България нямало да има повече "фондов пазар" и не го направиха вчера. Колко сериозна е тази прогноза .. и какво правят такива инвестиционни посредници в българския капиталов пазар?


              не е препоръка..
              Last edited by StraightForward; 12.04.2015, 11:11.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                Защо точно надолу,дай аргументи!!
                По-добре да не дава, че не ми се четат глупости

                Коментар


                • Първоначално изпратено от swot Разгледай мнение
                  Не ме разсмивай , то така им се дава кредит , посоката е ясно надолу , само с желание за съжаление не става
                  Защо точно надолу,дай аргументи!!

                  Коментар


                  • Не ме разсмивай , то така им се дава кредит , посоката е ясно надолу , само с желание за съжаление не става

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от swot Разгледай мнение
                      Ама този черешар постоянно измисля простотии, иска да срути всичко , някой знае ли дали оправиха закона за земеделската земя или по скоро не, та почна по следващите , кой знае какво е измислил и за пенсионната на края на месеца , Дневник писаха че не е дал нищо от дцк на пенсионните , а на банките е дал, с с тези обвинени в надзора банковия май тепърва ще ги разнасят Какво са правили и какво не , някой преди беше казал че тоя черешар иска да друса и той наистина не се спира
                      Добре де за да вдигнат капитала или трябва да вземат заем или да вдигнат рязко цените,
                      иначе остават безработни?Така,че врътката ми се струва ,че ще е нагоре.

                      Коментар


                      • Ама този черешар постоянно измисля простотии, иска да срути всичко , някой знае ли дали оправиха закона за земеделската земя или по скоро не, та почна по следващите , кой знае какво е измислил и за пенсионната на края на месеца , Дневник писаха че не е дал нищо от дцк на пенсионните , а на банките е дал, с с тези обвинени в надзора банковия май тепърва ще ги разнасят Какво са правили и какво не , някой преди беше казал че тоя черешар иска да друса и той наистина не се спира

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                          То и аз вече почнах да се чудя дали е по-добре акциите да паднат или да се качват
                          Общо взето няма значение. Важното е да има движения за алъш-вериш.

                          Коментар


                          • ще почнар черешите за жалост

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                              Сега според вас след промените в закона накъде ще е пазарчето ни ?
                              Точно тази промяна - за минималните капитали на ИП няма да повлияе никак. Това се знаеше от години и качествените посредници отдавна са го взели в предвид. Приравняване към ЕС и мисля че беше забавено максимално дълго.
                              Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                              Коментар


                              • България продължава да стои много добре на ивестиционната карта. Докато падахме стабилно валутният борд ни дърпаше надолу като воденичен камък защото нямаше как дисбалансите да се тушират до някаква степен в обезценяване на лева, но сега идва времето, когато той ще издуе платната на българската икономика. Предполагам, че скоро ще се заговори за сериозни чуждестранни инвестиции, които допълнително ще засилят мултиплицирането на паричната маса у нас.

                                Плитическата обстановка е стабилна.

                                Весели празници от мен с надеждата за една по-добра България :-)
                                Keep going ...

                                Коментар

                                Working...
                                X