IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добро утро, спекуланти!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      задуха южен вятър и стопи оптимизма като ланския сняг
      Че то имаше ли такъв? Забелязах в няколко теми миналогодишни върли оптимисти да звучат отчаяно.Изглежда че оптимизма им от софикс 620 до 480 напълно се е изпарил.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
        На купувачите им трябват пари.На продавачите им трябват акции за да търгуват. Да ги продават.Ама нито едните имат едното, нито другите имат другото.Баси скуката,баси.
        Хихи патова ситуация .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
          Вожде, ти имаш парета, ама пак не играеш. Защо така ? Запрятай крачолите и скачай да тъпчеш виното ! )))
          Като гледам пак как е тръгнало надолу няма за къде да бързам.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
            Продължаваме с подобрените прогнози:

            Правителството повиши прогнозата си за икономиката до 1.4%
            МВФ понижи своите очаквания от 2 на 1.2% заради притесненията от задържане на дефлацията

            Правителството подобри очакванията си за развитието на българската икономика през 2015 г. В актуализираната средносрочна бюджетна прогноза вече е записано, че реалният растеж на брутния вътрешен продукт (БВП) през тази година ще достигне 1.4%. Бюджетът за 2015 г. бе съставен при прогноза за 0.8% растеж. Ако новата прогноза на правителството се сбъдне, номиналният размер на БВП ще надхвърли 83.5 млрд. лв., или с 1.4 млрд. лв. над нивото му през миналата година. Ревизията се случва в деня, в който Международният валутен фонд (МВФ) понижи своята прогноза за българската икономика от 2% на 1.2%. Европейската комисия и Европейската банка за възстановяване и развитие (ЕБВР) прогнозират реален растеж от 0.8% на годишна база, а Световната банка – 1.1%.

            Коментар


            • объркал си темата .................... това влакче на ужасите е за съседната тема http://www.investor.bg/forum/showthr...89#p1429039445



              Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                И аз това им викам ама те на ..... никой не слуша.За къде бързат и едните и другите? Поне екшън да правят а те ... ? Скука.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                  Колкото по-бавно расте борсата, толкова по-добре Аз не бързам за никъде, а и чакам едни пари да взема след няколко месеца и тях ще набабаня в акции
                  И аз това им викам ама те на ..... никой не слуша.За къде бързат и едните и другите? Поне екшън да правят а те ... ? Скука.
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Продължаваме с подобрените прогнози:

                    Правителството повиши прогнозата си за икономиката до 1.4%

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                      Колкото по-бавно расте борсата, толкова по-добре
                      нищо подобно ................ на борсата й трябва мощен импулс за да се разшуми за нея и да дойдат нови играчори които да дадат следващ импулс

                      нали видя какво се случи последния месец с бавното растене на борсата .................. всеки ден качваше с половин процент и накрая за няколко борсови сесии се изтри половината покачване ................ ако така продължава след няколко сесии ще тестваме отново 476 при софикса ................... това тестване на 476 за мен ще е добър сигнал защото после би следвало да изригнем мощно

                      Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                      Аз не бързам за никъде, а и чакам едни пари да взема след няколко месеца и тях ще набабаня в акции
                      направи си едно репо и след няколко месеца като ти дойдат парите си затвори репото ............... аз така съм правил понякога за да не изпусна някое движение

                      препоръка е

                      Коментар


                      • Трябва да има и такива моменти, днес някой ентусиаст ме нахрани в Монбат, нямам нищо против да му ги върна на двойна цена

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                          Колкото и да е неефективна борсичката ни, няма как дълго да игнорира добрите макро данни излизащи напоследък за ЕС и БГ икономиката... дърпа се не дърпа, обречена е да расте в следващите няколко години
                          Колкото по-бавно расте борсата, толкова по-добре Аз не бързам за никъде, а и чакам едни пари да взема след няколко месеца и тях ще набабаня в акции

                          Коментар


                          • Колкото и да е неефективна борсичката ни, няма как дълго да игнорира добрите макро данни излизащи напоследък за ЕС и БГ икономиката... дърпа се не дърпа, обречена е да расте в следващите няколко години

                            Коментар


                            • Разглеждам търговията на България по предварителни данни и съм изненадан да видя почти същата дупка с Русия за първите два месеца

                              Търговията с ЕС върви добре но защо дупката с Русия е почти същата

                              Според вас това дали е поради по добър контрол и обмитяване на горивата? По голямо потребление на горива?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                                Според очакванията. Не мислиш ли?
                                Точно това си мислих. Абе общо взето съм доволен.

                                Коментар

                                Working...
                                X