IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение

    Е още е рано да се пенсионирам съвсем ! А и то си става някакъв навик и рутина всичко ! Няма как човек да инвестира по борсите и да не следи какво се случва !
    Голяма лисичка си. Сигурно от сърце помагаш на заешките душици които си хвърлят акциите без пари
    Не че те обвинявам - аз съм същия
    Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

    Коментар


    • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

      Ах ти - Лисицо, следиш новините и допълваш а?

      Мечия пазар е благодат за такива като нас.
      Е още е рано да се пенсионирам съвсем ! А и то си става някакъв навик и рутина всичко ! Няма как човек да инвестира по борсите и да не следи какво се случва !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение

        С такива е ! Утвърдени и стабилни компании с история в плащането на дивиденти ! Въобще и не се мъча да ги следя всеки ден и спокойно може да не отварям платформата ! В интерес на истината обаче всеки ден следя всички финансови и икономически новини, че даже и политическите !
        Ах ти - Лисицо, следиш новините и допълваш а?

        Мечия пазар е благодат за такива като нас.
        Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

        Коментар


        • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

          Еми кажи го де - просто портфейла трябва да е с читави хартии. Тогава няма нужда да си губиш времето с каквито и да е анализи, само да живееш живота си с близките ти хора
          С такива е ! Утвърдени и стабилни компании с история в плащането на дивиденти ! Въобще и не се мъча да ги следя всеки ден и спокойно може да не отварям платформата ! В интерес на истината обаче всеки ден следя всички финансови и икономически новини, че даже и политическите !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение
            Еми назад сте с материала ! При мен не портфейл, ами направо дивидентен фонд си стана с 37 компании всичките даващи дивидент !
            Еми кажи го де - просто портфейла трябва да е с читави хартии. Тогава няма нужда да си губиш времето с каквито и да е анализи, само да живееш живота си с близките ти хора
            Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

            Коментар


            • Еми назад сте с материала ! При мен не портфейл, ами направо дивидентен фонд си стана с 37 компании всичките даващи дивидент !

              Коментар


              • Имам си портфейл от акции, но от време на време търгувам и с дялове. Абе не мога да стоя мирен

                Коментар


                • Да но се изисква много ВРЕМЕ и пари. Пробвай моя модел с 5-6 акции .Пробвай и ще останш очарован. С познанията които имаш ще направиш много повече кинти като си създадеш собствен индекс от познати акции вместо да разчиташ някой друг да налага правилата и ти да играеш според чужди, а не според твои правила
                  Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                  Коментар


                  • Аз лично предпочитам SOFIX защото мога да отигравам движенията му през фондовете на Никито

                    Коментар


                    • Имам в предвид че е много вероятно само няколко акции да дръпнат със сериозни проценти и да издърпат индекса. Целта ни е да заложим на именно тези акции
                      Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                        Технически няма почти никаква разлика със Софикс.Над 140 тръгва
                        Защото и там има ШИТОВЕ. Направи си свой собствен индекс от 10 акции на пример и успехът ти ще е гарантиран-ако си ги избрал както трябва. Успех
                        Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
                          Пробвайте с БГБХ40
                          Технически няма почти никаква разлика със Софикс.Над 140 тръгва

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                            ЕУ борсите я пробиха тази меча тренд линия от върха.Тук пак изоставаме

                            https://tvc-invdn-com.investing.com/...61b12daf04.png

                            И двамата със спекуланта сте много добри познавачи. ОБАЧЕ допускате една фундаментална грешка и двамата - опитвате се да предвидите sofix, а не индекса с 40 най -ликвидни дружества. Знаем че при Софикс са ПОСТАВЕНИ СЛУЖЕБНО и може би изкуствено поддържани компании, които не са за този индекс. Виждам че отделни акции ги познавате и двамата. Пробвайте с БГБХ40. Много сте полезни за форума.
                            Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                              Надявам се ,че е ясно

                              https://tvc-invdn-com.investing.com/...6b9df1773e.png
                              ЕУ борсите я пробиха тази меча тренд линия от върха.Тук пак изоставаме

                              https://tvc-invdn-com.investing.com/...61b12daf04.png

                              Коментар


                              • Здравейте на всички, мисля че и преди съм споменавал, че съм вън от пазара. Бих искал да споделя, че обмислям дали момента за връщане не следва да съвпадне с края на войната. Този край може и да е близо и малко по далече, тъй като поне от седмица се споменава за преговори, а от друга страна след зимата може да се окаже че войната е прекалено изтощителна за руснаците... От друга страна е вън от съмнение, че нашите компании трябва да направят рекордни печалби тази година. Импулс ще има при всички положения заради отчетите, но трябва да се проследи развитието на борбата с инфлацията. Вчера четох изказване на служител на френската централна банка, който предвиждаше 3 години за нормализиране. Това съвпада и с моите виждания. При всички положения ако това е така, то най късно до около година, според мен трябва да е дошъл момента за вход. Има и още доста неща които могат да се кажат, но не ми се пише толкова.

                                Поздрави

                                Коментар

                                Working...
                                X