IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тва 12.5 не е ли 1.25 стари пари? Не правиха ли reverse stock split тези сладури?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
      теоритично е така, но за да направиш нещо в този живот са нужни топки които ти не притежаваш за съжаление...

      от теб става един чудесен професор по теория на вероятностите и толкова
      А от теб .....един уплашен дребен инвеститор след поредното грешно вложение..... за Х пъти....
      Излезнаха твойте големи батковци и нищо не направиха ,само стабилизираха малко уплашените дребни....да не хвърлят топа до утре.....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
        В момента е на 12,50.....да знаиш....евро....
        за твое съжаление ти се отказа на 1,25 евро ...................... продаде всичко и заряза темата

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
          Че що, късите са си прекрасен начин да се правят кинти от дългосрочни инвеститори. Като просто си ги дават назаем. Прекрасен начин е и за посредниците - ще вдигнат търговията. И за компаниите е добре - винаги ще има кой да им крепи цената при рязък спад - само заради затварянето на къси.

          Ама пусти български мързел. Колко е лошо ако за да печелиш трябва да се протегнеш и да откъснеш плод от дървото, като можеш просто да си лежиш под дървото и да чакаш нещо да падне
          теоретично е така, но за да направиш нещо в този живот са нужни топки които ти не притежаваш за съжаление...

          от теб става един чудесен професор по теория на вероятностите и толкова

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
            истина е .................... когато хората купуваха долари ти купуваше комерцбанк на 6 евро --- за справка темата "дакс"
            В момента е на 12,50.....да знаиш....евро....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
              мда .................. и един мармот не знам си какво...
              Че що, късите са си прекрасен начин да се правят кинти от дългосрочни инвеститори. Като просто си ги дават назаем. Прекрасен начин е и за посредниците - ще вдигнат търговията. И за компаниите е добре - винаги ще има кой да им крепи цената при рязък спад - само заради затварянето на къси.

              Ама пусти български мързел. Колко е лошо ако за да печелиш трябва да се протегнеш и да откъснеш плод от дървото, като можеш просто да си лежиш под дървото и да чакаш нещо да падне

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                Ами за теб , бе Тъпчо ,за теб ставаше въпрос ама не вдяваш.....
                ти купуваш тапети в момента на 8 септември......
                Аз когато трябваше съм купил каквото трябваше и рубли и акции на сбербанк ....
                истина е .................... когато хората купуваха долари ти купуваше комерцбанк на 6 евро --- за справка темата "дакс"

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                  Стига бе ..!!! И ти ли Бруте..?
                  Аз като писах , че съм назад 5-10 %, ме разбиха....
                  Сега вече ще пиша, че и майстор Мамун е назаде.....
                  Че то не е срамно Като няма бегане. Че съм се ожулил и в едни, дето се търгуват 2-3 пъти на 5-6 години
                  Със смешна цифра като пари, а сигурно 1 месец трябва да разкешвам
                  Здраве да е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                    ех, че си мисирка ......................... преди малко ме попита:



                    а сега вече искаш да се направиш на знаеща



                    хич те няма, мисирко, ама ич...
                    Ами за теб , бе Тъпчо ,за теб ставаше въпрос ама не вдяваш.....
                    ти купуваш тапети в момента на 8 септември......
                    Аз когато трябваше съм купил каквото трябваше и рубли и акции на сбербанк ....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                      Че защо да споделям подобно нещо Де да знам скоро може пък да има нормални къси скоро и тогава ще си шортя на воля
                      мда .................. и един мармот не знам си какво...

                      Коментар


                      • ех, че си мисирка ......................... преди малко ме попита:

                        Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                        добре де теб не те ли притесняват слуховете за фалит на Гърция и Украйна ..
                        И какво следва за нашия банков сектор.... от това...
                        Не е ли по добре да си купим долари и франкове....
                        а сега вече искаш да се направиш на знаеща

                        Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                        долари се купувапха на 1,23 и швейцарски франкове на 1,24 познай кога беше това.....ха...
                        хич те няма, мисирко, ама ич...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                          Бъзикам се. Аз години наред не бях пипал БФБ. Е от година и нещо съм вътре с малки суми. Няма да казвам колко съм назад:rolleyes:
                          Стига бе ..!!! И ти ли Бруте..?
                          Аз като писах , че съм назад 5-10 %, ме разбиха....
                          Сега вече ще пиша, че и майстор Мамун е назаде.....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                            ти нямаш топки да обявиш кои компании си мислиш, че ще шортиш .................... сега си се взел на мъж да се правиш колко много компании си шортил при бичи тренд

                            ай стига се излага вече
                            Че защо да споделям подобно нещо Де да знам скоро може пък да има нормални къси скоро и тогава ще си шортя на воля

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                              те долари се купуваха в началото на година , но на други нива ............... сега само мисирките купуват защото дянков е казал по телевизията...

                              украйна като фалира как ще се отрази това на банковата система в България??? .................. по никакъв начин

                              за гърция ще говорим по-нататък
                              добре че ни каза....за Дянков той е твой гуру и на червената сган....
                              долари се купувапха на 1,23 и швейцарски франкове на 1,24 познай кога беше това.....ха...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                                Искам да ти кажа ,че парите играят на друго място пък ти чакай някой да ти купи шитовете.
                                Бъзикам се. Аз години наред не бях пипал БФБ. Е от година и нещо съм вътре с малки суми. Няма да казвам колко съм назад

                                Коментар

                                Working...
                                X