IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
    Абе какво стана с вождът от Чикаго,отдавна не съм чувал заклинанията му?
    Както преди се е в паника

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
      По същия начин го бяха метнали Равния една сурия бици при пиб-а преди годинка...ма оттогава артията над 40% надоле и не спира..

      Само си търси неприятности, колко му е да извика кат хората UP 1000 и никой няма да му се кара..
      Абе какво стана с вождът от Чикаго,отдавна не съм чувал заклинанията му?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
        Сигурно и двамата сте разбрали колко безсмислен разговор водите
        По същия начин го бяха метнали Равния една сурия бици при пиб-а преди годинка...ма оттогава артията над 40% надоле и не спира..

        Само си търси неприятности, колко му е да извика кат хората UP 1000 и никой няма да му се кара..

        Коментар


        • айде признавайте си .....
          http://money.bg/news/id_467306023
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
            Мисля че есента започнах да го казвам това число.
            ами още по-зле за теб ............... есента софикс беше 510 пункта и до сега изменението е в рамките на статистическата грешка

            колкото повече пишеш за софикс 400 ........... индекса толкова по-твърдо си стои на тези нива

            очевидно, че мантрата ти не се сбъдва и усилваш повторенията с наивистично-игрови патос

            Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
            А все пак ти доста избързваш, Напълно е възможно и да изляза прав - все още. Ако смятам, че повече няма вероятност в средносрочен план за Софикс 400 не бих го и казвал.
            до сега никъде не съм казал, че не е възможно да си прав

            единствено съм писал, че всички сме си дали прогнозата за софикс и в края на годината ще видим кой е имал най-успешно провидение за пазара

            Коментар


            • Инфостока ми показва -1,8% от началото на годината!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                И аз съм някъде там, 4-5% на минус на акциите които имам и към момента на БФБ. И на мен не е. Много повече ме дразни когато пазара едвам мърда, отколкото когато има сериозни движения, дори и да са надолу.
                Нека новобранците да видят, че старите пушки не се притесняват да обявяват че са на минус

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                  Не съм на плюс. На минус 4% съм от началото на годината, но не ми е проблем.
                  И аз съм някъде там, 4-5% на минус на акциите които имам и към момента на БФБ. И на мен не е. Много повече ме дразни когато пазара едвам мърда, отколкото когато има сериозни движения, дори и да са надолу.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                    не съм ти следил постовете през последната година и не знам какво си проповядвал ................... не съм забелязал при софикс 600 да пишеш за софикс 500 или софикс 400 .............. ако искаш припомни дали си споменавал такива стойности преди година...

                    прави ми впечатление, че започна с рефрена "софикс 400" от нова година насам с повторения всеки ден по няколко пъти .......................... 5 месеца те чета и не ти обръщах никакво внимание ................. в края на петия месец реших да ти задам някои въпроси от които бягаш "като дявол от тамян"

                    и пак да те питам:

                    олеква ли ти??? по-извисен ли се чувстваш като пророкуваш софикс 400???
                    Мисля че есента започнах да го казвам това число.

                    А все пак ти доста избързваш, Напълно е възможно и да изляза прав - все още. Ако смятам, че повече няма вероятност в средносрочен план за Софикс 400 не бих го и казвал.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                      Средно - ако ти си на + то някой е на минус по-голям от 20%
                      Не съм на плюс. На минус 4% съм от началото на годината, но не ми е проблем.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                        надявам се, че ще се намери здрав разум в събеседника и ще разбере, че е доста елементарно подобно поведение

                        нали съм оптимист и мисля, че разума ще надделее...
                        Какъв разум?! За тях това е начин за печалба.Дойде ли лятото оревават орталъка за
                        дежурната им врътка.Няма смисъл да се разправяш.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                          От нова година до днес Софикс е паднал с 7,62%. От глупостите с КТБ, когато поне аз станах песимист Софикс е паднал с 20%. Хората вече са загубили 20% от парите си - средно.

                          Реално хората които са те слушали теб са загубили 20% от парите си, това как те кара да се чувстваш
                          не съм ти следил постовете през последната година и не знам какво си проповядвал ................... не съм забелязал при софикс 600 да пишеш за софикс 500 или софикс 400 .............. ако искаш припомни дали си споменавал такива стойности преди година...

                          прави ми впечатление, че започна с рефрена "софикс 400" от нова година насам с повторения всеки ден по няколко пъти .......................... 5 месеца те чета и не ти обръщах никакво внимание ................. в края на петия месец реших да ти задам някои въпроси от които бягаш "като дявол от тамян"

                          и пак да те питам:

                          олеква ли ти??? по-извисен ли се чувстваш като пророкуваш софикс 400???

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                            Глупости на търкалета.
                            Средно - ако ти си на + то някой е на минус по-голям от 20%

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                              От нова година до днес Софикс е паднал с 7,62%. От глупостите с КТБ, когато поне аз станах песимист Софикс е паднал с 20%. Хората вече са загубили 20% от парите си - средно.

                              Реално хората които са те слушали теб са загубили 20% от парите си, това как те кара да се чувстваш
                              Глупости на търкалета.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                                Сигурно и двамата сте разбрали колко безсмислен разговор водите
                                надявам се, че ще се намери здрав разум в събеседника и ще разбере, че е доста елементарно подобно поведение

                                нали съм оптимист и мисля, че разума ще надделее...

                                Коментар

                                Working...
                                X